Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Látom, ismertek, mint a rossz pénzt :cry:

 

Zed ezt a kis szösszenetet nekem anno még e-maulban küldte el, amikor még vitáztunk. Na erre írtam egy kis kritikát, azóta nem nagyon kommunikál már velem. Ráadásul én ennél bővebbett kaptam, amibe TIE vadászok és X-Wing szerű gépek röpködtek. Az a szép az egészben, hogy váltig állítja, hogy ő nem Darth Vadert akar, meg izé-bizé birodalmat, hanem fantáziadús cuccokat, de végig minden "kitalálmánya" a régi idők másolatai. Pfffff...

És a legrosszabb, hogy mindenhez így viszonyul, minden alkotáshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bevettem simán.Épp akartam írni, hogy visszatérj az Erő világos oldalára és akkor értem az utolsó sorhoz.

Tényleg el tudom képzelni, hogy valaki aki egy bizonyos környezetben van akkor átveszi annak a közegnek a gondolkodását.

 

 

Ezt az agyament prequelt amit Zed Zero írt, be kéne dobni a kukába ahová való.Christian Slater mint Anakin?Ez hülye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam el a cikket. Kicsit körülményes.

Egy nagy rakás *****.

 

Amúgy valaki szólhatna Royalnak, hogy vegyen vissza abból a hatalmas arcából. Így is maxi gáz az oldala. Lassan már Plokoom se elég, hogy éltesse.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nam is kicsit. Nagyon :)

 

De ő vállalja :)

Fiam! Ha valaki, akkor Te tudod mire gondolok. :D Felőlem vállalhatja, de azért én is vagyok annyira önérzetes, hogy nekem nem szólna be úgy, ahogy sokaknak. Sőt amit kapna, azt nem tenné zsebre 'őexelenciája'. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fiam! Ha valaki, akkor Te tudod mire gondolok. :) Felőlem vállalhatja, de azért én is vagyok annyira önérzetes, hogy nekem nem szólna be úgy, ahogy sokaknak. Sőt amit kapna, azt nem tenné zsebre 'őexelenciája'. :)

Vágom én :D

Amúgy túl sok bajom nincs vele....a k*rva nagy egóján kivül :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RG-é az oldal. :) Szerintem eléggé elmaradott oldal, de ez egyéni vélemény. Ráadásul Beba-1 -et nem engedném a hír szekció közelébe sem. Minden írása egy botrány!

Ody azért te is ott kezdted a pályafutásod :D:)

 

Ha jólt tudom még mellette ott volt az swforever is

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, én a legelső SW fórumon kezdtem a pályafutásom, ahol RG is volt. :) Asszem valamelyik klub oldal fóruma volt. Még talán lehet is kérni a régi fájlokat Darth Vonath-tól. Na mindegy. Szóval odajártam az EPI előtt, akár RG. Snassz fórumos volt mint bárki. Jól megértettük egymást. Aztán egyik nap benyögte, hogy csinált egy weboldalt starwars.hu néven, és menjünk oda. A többi dolog már ismert... :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az a legnagyobb gondom vele hogy nem fejlesztik.Még mindig fenntvannak olyan cikkek, amik még az 1. rész fényében készültek, így elmaradottak.És hogy az enciklopédia szinte kizárólag csak a régi trilógiával foglalkozik, pedig annyi mindent lehetne még írni az új részekkel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az a legnagyobb gondom vele hogy nem fejlesztik.Még mindig fenntvannak olyan cikkek, amik még az 1. rész fényében készültek, így elmaradottak.És hogy az enciklopédia szinte kizárólag csak a régi trilógiával foglalkozik, pedig annyi mindent lehetne még írni az új részekkel kapcsolatban.

Az hagyán, ennek én örülök, mert néha jó nosztalgiázni, meg így olyanokat is megtalálok, amiket máshol már nem :)

Az ep1-2-3-as adatbankosdival viszont igazad van, azt hiszem, csak az Acclamtor, eldugva a LAAT/i, az N2 meg a Delta-7-es van fenn, na meg a fegyverekről írt összefoglalóban van ep1-2-es fegyverek (tényleg, annak is meg kéne írnom az ep3-as kiegészítését már, illetve azóta néhány kihagyott fegyónak is megtaláltam már a nevét).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem mi a bajotok. Aki tud írni az enciklopédiájukba frisset jobbat, az írjon! Nosza!

Hát már elnézést kérek, de a saját oldalát mindenki úgy fejlessze ahogy tudja, ne másoktól kérjen cikkeket. Főleg ne olyan bunkó módon ahogy szokott. Fel van háborodva, ha valaki felrója, hogy nem frissül az oldal. Ha nem tud vele foglalkozni, akkor hagyja a francba, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.