Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nekem az egész írást az rontja el, hogy minden ep3-s pozítív véleményét az ep1-2 ellen fordítja, és mintha ennek örülne.

Ez a fajta állásfoglalás, még talán jobban idegesít, mintha fikagép lenne, vagy az egész sw-t utálná.

Az ütötte ki nálam a biztosítékot, hogy:

 

 

Egyébként mi az a plothole?

Ugyanez a véleményem nekem is.Ez a fasz nem rajongó és nem is volt az.Ez az a fajta idióta akinek a Star Wars csillagrombolókból meg Vaderből áll.Hogy lehet olyat írni, hogy Qui-Gon nem kell bele?Ez nem érti a lényeget.Köze nincs az SW-hez ennek a nyomorultnak.Pont az a gusztustalan benne, hogy miközben ömleng az EP 3-ról, szidja az EP 1-2-öt.Az EP 1-2 nélkül nincs EP 3.Nem lehet csak az EP 3-at nézni.Na mindegy ez Quarron 2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet olyat írni, hogy Qui-Gon nem kell bele?Ez nem érti a lényeget.

Szerintem is ezzel a "nem kellett volna bele" dologgal veri át magát a legjobban a palánkon.

Az lett volna a tejszínhab a tortán ha Ani anyját is nemkívánatos személynek nyilvánította volna.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ennyit anyázkodni. Nekem tetszik amit írt és tudjátok miért? Mert nem arra tette a hangsúlyt hogy mi nem tetszett neki, hanem arra, hogy mi tetszett. És nagyon átérezhetően lelkendezik az utóbbiról. Ti meg itt kötözködtök és kiemelitek ami a cikkben nem tetszik. Komolyan mondom, bizonyos tekintetben rosszabbak vagytok nála :(

 

(kéretik nem megsértődni)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem olvasni, aztán rájöttem, hogy én ezt már régebben olvastam.

Összességében azt tudom mondani, ez a figura valóban nagyon élvezte ezt a részt, és azí rásából ez le is jön, ez jó. Viszont azt nem merem állítani, hogy az ep1-2-t nem azért fikázza, mert nem jött be neki, hanem mert azt zsigerből fikáznia kell.

Miért gondolom ezt? Egyrészt Dooku utálata. Az ember belegondol, hogy ha valakit utál az előző részben, és az visszatér a következőben, akkor annak a feltűnése rányomhatja a bélyeget a filmre, mégha éppenséggel meg is hal. Aztán Qui-Gon. Felfokozott állapotában simán legyűrte, hogy az ep4-5-6 egyik legspirituálisabb elemének megfejtése hozzá fűződik. Ezt sem említette meg. Pedig ez kihatással van a későbbiekre, éreztetnie kellett volna valami negatív hatást.

Aztán említi a plasztikusságot. Ciki, de az ep3 messze a legtöbb trükköt tartalmazza, ha pedig az SW Univerzum élettel teliségére gondol, szerintem éppen, hogy az ep2 kenterbe veri az ep3-at. De ezt alapból tartalmazzák az első részek is.

Viszont, ez megint egy olyan csóka, akiben ott az esély, hogy azóta már máshogy néz az ep1-2-re is. Sokszor olvastam már, hogy az ep1-2 új értelmet nyert az ep3-mal, és ezért megtetszett olyanoknak, akik utálták. Ha eme kritika íróját valóban annyira megfogta az ep3, mint amennyire a cikkből lejön, akkor észre kell vennie azokat az összefüggéseket, amik nagyá teszik ezeket a filmeket.

 

Amikor mar azt hittem Lucas cserbenhagyott MINDANNYIUNKAT.

Meg a jó édest... e mellett nem tok viszont elmenni. Nem csak általánosít, de még ki is emeli. Hát a mókuskerekes édes kedvesét, azt "MINDANNYIUNKAT". Vagy gondja van a névmásokkal?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a jó édest... e mellett nem tok viszont elmenni. Nem csak általánosít, de még ki is emeli. Hát a mókuskerekes édes kedvesét, azt "MINDANNYIUNKAT". Vagy gondja van a névmásokkal?

Jól kiosztottuk a manuszt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem reagáltatok rá?

Én lehet, bár az ep3 premier után elég keveset írtam oda, mivel olyan lett ott a forgalom, hogy azt sem tudtam, hova kapjak. De mivel erre emlékszem, még lehet is, hogy reagáltam. Utánna sasolok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva én a pozitív felét nézem ennek az írásnak: végre valaki, akinek nem tetszett az EP1-2, és ennek ellenére leírja, hogy bejött neki az EP3. De még hogy! A lelkesedése tényleg csodálatra méltó, nekem is eszembe jutott egy csomó akkori emlék. :) Az, hogy mit gondol az EP1-2-ről, sajnálatos. Talán azóta jobban átlátja a dolgokat.

 

A premier után én is szüneteltettem egy picit a fórumozást, ha jól emlékszem. Még csak nem is rémlik ez az írás, pedig általában visszanéztem a lemaradásaimat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Mondjuk az se kutya, hogy Obi és Ani nagy nyugodtan harcolgatnak egy lávafolyó tetején úszkáló vasdarabon :-DDDD Igazán reális."

 

Realitást keresel egy olyan műben, ahol a nyílt űrben terjed a hang, a fénysebesség elég furcsán működik, fénykarddal harcolnak és mindent egy átfogó energiamező irányít? Ne neeeee, ezt nehogy rákend szerencsétlen filmekre. Ha realitást akarsz, ne Star Warst nézd, ott már az első képkockáknál meghal a realitás (mindegyik részben).

Ez állati. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Segítek Dzséjt! itt megtalálod a hsz-t, a reakciók is érdekes lesznek. :)

Köszi. A kutakodsában már a 126. oldalnál jártam. Ez meg a 85-en van. Majdnem ráleltem :)

Tényleg érdekesek a reakciók. Törzsgyökeresen más, mint itt. Ellenben én akkor nem reagáltam rá. Fura, pedig olvastam és ha mást nem, a mindannyiunk részt nem hagytam volna figyelmen kívül... mindegy.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellenben én akkor nem reagáltam rá. Fura, pedig olvastam és ha mást nem, a mindannyiunk részt nem hagytam volna figyelmen kívül... mindegy.

Nézdd a jó oldalát. Azzal hogy nem írtad be akkor amit ide megúsztál egy vitát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, ha igazi nyalánkságokra vágysz, ajánlom a "Miért utálják olyan sokan az Ep.I-et és II-t" topicot. Vigyázat! Csak saját felelősségre :)

Megfontolandó. :)

De irkálni nemigen fogok oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézdd a jó oldalát. Azzal hogy nem írtad be akkor amit ide megúsztál egy vitát.

Vagy választ kaptam volna azokra a kérdésekre, amik most nyitottak maradtak. Hogy hogyan fogadta Dookut és Qui-Gont az ep3-ban, illetve mi is olyan plasztikus neki?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, ha igazi nyalánkságokra vágysz, ajánlom a "Miért utálják olyan sokan az Ep.I-et és II-t" topicot. Vigyázat! Csak saját felelősségre :oops:

Hú ne is mond.Néha beleolvastam annak idején és majd szétvetett az ideg a végére.Elképesztő fikázás volt ott.Én arra gyankszok, hogy némelyik provokátor volt(direkt csinálta, az szórakoztatta, hogy a másik idegeskedik az ő beírásaira).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú ne is mond.Néha beleolvastam annak idején és majd szétvetett az ideg a végére.Elképesztő fikázás volt ott.Én arra gyankszok, hogy némelyik provokátor volt(direkt csinálta, az szórakoztatta, hogy a másik idegeskedik az ő beírásaira).

Igen... ez szinte biztos. Mióta mi eltüntünk ők is elmentek. Már nincs kit felidegesiteni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.