Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem inkább ennek a TJ Hookernek nincs lövése arról mi a StarWars. Mindig is imádtam az ilyen barmokat, akik megmondják Lucasnak milyennek kell lennie az SW-nek. Fogalma nincs róla...

 

Zed Zero is megérne egy külön tanulmányt. Régebben kedvelte a filmeket, még a "prequel kedvelő" topicba is sűrűn írt. Aztán egyszer bepöccent valamin, plusz sokat járt olyan hülye gyerekek közé, mint ez a fenti, és ez a negtaív hatás erősen hatott rá. Most már szinte utálja a filmeket, és csak akkor szól be, ha fikázni kell. Szerintem undorító az ilyen, mert pár idióta hosszas baromságait olvasva, maga is beáll közéjük.

 

Egyébként a tanulság még mindig az, hogy erősen szelektálni kell a fórumokat. Magam részéről SW-s dolgot nem is nézek, mert deka értelme nincs. Itt vagyunk mi, ez minden igényemet kielégíti.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezaz alábbi tényleg elég gáz, de sajna Csabaidonátnak van igaza: ez még a finomabbak közül való. Ennél sokkal durvábbakat is olvasni, ha körbenéz az ember... :oops:

De azért meg kell jegyezni, hogy szép számmal vannak olyanok is, akik most kezdik felfedezni és értékelni a történetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére... kár, hogy mindig az elégedetlenkedők a leghangosabbak.

Így igaz. Talán nem a legjobb példa, de pl. egy nagy tömegből ricsajozó 4-5 ember nagyobb feltünést kellt, mint a békés többség (lásd Gyurcsány incidensek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre egy nagyon jó műsorismertetővel talákoztam a Teleholdban.

Ezekkel sem voltunk eddig elkényeztetve. Ebben végre nincs megmentik a Földet, vagy Amidala hercegnő.

 

Teljesen korrekt, sőt.

Úgy harangozza be, hogy George Lucas csodálatos látványvilágú alkotásában E. M., H. C. és N. P. küzd a világközi békéért.

 

Belül is végig magasztalja a filmet az SW kultuszát. Tartalmat is nagyon precízen leírja. Ha bele akarnék kötni legvégén lázadóknak nevezi a Szakadárokat. De ez csak a szóismétlés elkerülése végett kerülhetett bele, de a szó jelentése megegyezik a szepik tevékenységével, Csak az SW-ben lázadók alatt ugyebár mást értünk. De nem is akarok belekötni, mert végre egy tisztességes ismertetője a filmnek, ami nem holmi gagyinak állítja be a filmet és aki nem ismeri, valóban kedvet kap, hogy megnézze.

 

Nagy tapsot érdemel a Telehold :rock: . (Egyébként már régóta magas színvonalú műsorújság.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bravó! :rock:

 

Egy tűt a szénakazalban hamarabb találtam volna, mint egy ilyen ismertetőt. Bravó, bravó! Még egy két év (vagy több) és ezekre a részekre is úgy fognak tekinteni, mint a régi 3-ra. Olyan tisztelettel. Legalábbis remélem. ( A remény hal meg utoljára)

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megosztanék veletek egy hozzászólást, ami kedvenc régi fórumunkon olvasható. Megállapíthatjuk, hogy a helyzte már-már tragikus. Íme.

 

"az hogy szeretsz vmit nem azt jelenti hogy rajongni kell érte,

 

Rajongani valamiért...

a gyengeség egy fajtája.

Rajongani a sw ért a szánalom egyik fajtája...

 

Ha gyenge vagy eltaposnak...

Ha sw rajongó vagy... kiröhögnek és eltaposnak...

 

A fanatikusok miatt jut el az összes őrület oda ahova...

 

Nincs annál rosszabb mint titeket olvasni, a fény harcosait és a gonosz erőit...

 

Szembe kell nézni az élettel, és nem elbujni hol mi starwars mögött..."

 

 

Mindig megtudnak lepni az emberek. És van lejjebb!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg szánalmas.Hogy ha ennyire utálja a Star Wars-ot, akkor miért megy a hivatalos(magyar) honlapjára?Rossz b-zi.

 

Ma véglegesen hagytam ott azt a fórumot, nagyon felhúzott engem pár csitri..Na mindegy...Azért sajnálom azt a fórumot mert sok értelmes alak jár oda, + a szerkesztőség is elsőrangú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam Obi jól kiakasztottak. ;) Épp azt beszélem Bommarral, hogy ha rendszeresen ott kellene fórumoznom, már rég elment volna a kedvem az SW-töl. Hihetetlen nagy outsiderek járnak oda! Bezzeg régen...2002 környékén remek hangulat és társaság verödött ott össze. Mára semmi nem maradt belöle. :D

 

Én se vagyok egy szent, tudom jól, de legalább olyan dologgal foglalkozok, amit szeretek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörű... gyönyőőőőrűűűűű. De jó, hogy havonta max egyszer, ha benézek oda, mert he jelen vagyok, ez pöttyet kiakasztott volna. Ez hülye ;)

 

Hála istennek, az ott összegyűlt remek társaság létrehozott magának egy másik remek fórumot, és máig együtt szeretik, sőt, rajongják a Star Wars-t :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

;) Valami baj van azzal, aki ilyeneket irogat.

Azért remélem, nem baj, hogy én még bejárok oda, van egy-két ismerős, akikkel még irogatok (nem filmes topikba, mert azokat messziről kerülöm, okok ismertek) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.