Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Lucas lánya:Apuuu, akarok egy masszásszalont kapni karácsonyra!! :)

Lucas:Nincs rá pénz kislányom!

Lucas lánya:De légyszííííí!

Lucas:Ohh, úgylátom el kell kezdeni megírni a Baljós Árnyakat... ;)

Engem inkább ez zavar: "Apuuu, akarok egy szerepet a Klónok Támadásában!" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De tényleg, Lucas helyében én nem hagytam volna, hogy ilyen kis taknyok belefolydogáljanak az életművembe... :lol:

Szerintem Lucas jól tette, hogy a családtagjait beletette. Jó poén, ha egy semmit mondó 138-adik statiszta áll ott, vagy lövik le az jobb?

 

Ezzel Lucas sokkal emberközelibbé teszi magát számomra, nem műember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg ezek apró dolgok, amikre nem is figyel az ember filmnézés közben. Vagy ha igen, akkor baj van. :lol: Elképzeltem, ahogy a 66-os parancs drámai képeit figyelem, majd feltűnik Jett Jukassa padawan, ekkor én dühösen felkiáltok "á vazzeg ez Lucas fia. Fúj". :) Remélem eddig nem jutok el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pénz azért is baromság érvnek, mert amikor Lucas elkezdte a baljós árnyakat, akkor már volt vagy 3 milliárd dollárja.Azért várt eddig mert a film és számítógépes technika ekkora fejlödött fel olyan szintre, hogy az általa elképzelt világot meg lehessen jeleníteni.Az prequeleket azért készítette el mert a rgi 3-mal nem volt teljes a story.Meg akarta mutatni az elözményeket.Nem a pénz motiválta.

 

Kedvenc fórumos emberünk, Quarron visszatért.Ma belenéztem a "Miért utálják....." topicba és van neki 2 hozzászólása.Csak úgy fröcsög belőle a megvetés a prequel iránt.Sikerült is felhúznom magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy régebbi beszólása volt, de ugyanaz a hülye erölködése van, amit négy (!!!!!!) éve művel ott. Nagyon pofán vágnám már.....és ezt most komolyan mondom. Süt róla, hogy csak provokálni akar. Szánalmas kis szar alak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Nem tudtam, hogy Lucas fiát látom a filmben és cseppet sem zavart a jelenléte. a 3. után amikor elkezdtem fórumozni, akkor tudtam meg. Szóval nem a sráccal van a baj hanem az elmével ami rögtön kritizálni kezdi, gondolván ha nem lenne a fia akkor nem lehetne ott...a srác félig Lucasból van tehát, annyira nem nagy szentségtörés...

 

2. A nem mondom ki a nevét ettől csak erősebb lesz. A Sötét oldal máris elérte a célját...

 

3. Az, hogy Lucas miért csinálta, arra találtam egy történetet, amit alkalom adtán beteszek talán a könyves topicba. A címe: Miért nem szabad semmire sem vinnünk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Nem tudtam, hogy Lucas fiát látom a filmben és cseppet sem zavart a jelenléte. a 3. után amikor elkezdtem fórumozni, akkor tudtam meg. Szóval nem a sráccal van a baj hanem az elmével ami rögtön kritizálni kezdi, gondolván ha nem lenne a fia akkor nem lehetne ott...

Azért nem kell általánosítani. Én sem tudtam első nézésre, hogy Lucas fia szerepelni fog benne, ettől függetlenül nem igazán tetszett az a jelenet. Utólag megtudva, hogy Lucas fia hősködik ott, legalább meg tudtam magyarázni magamnak, hogy miért lett olyan, amilyen. Tehát akkor mi a baj az elmémmel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem kell általánosítani. Én sem tudtam első nézésre, hogy Lucas fia szerepelni fog benne, ettől függetlenül nem igazán tetszett az a jelenet. Utólag megtudva, hogy Lucas fia hősködik ott, legalább meg tudtam magyarázni magamnak, hogy miért lett olyan, amilyen. Tehát akkor mi a  baj az elmémmel?

Az elmével, úgy általában, mindenkiével, nálam elme =ego, de ez már túlmutat a topicon, ide csak annyi tartozik, hogy minden kritika az elméből jön, aki figyel és befogadja amit lát, az nem tesz megjegyzéseket, csak élvezi vagy nem. Magamról beszéltem, nem másról...mint mindig, mert én már csak ilyen egoista vagyok :lol:),

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Türelmes ember vagyok, de ez felbaszta az idegeimet. Egy másik fórumon kaptam válaszul:

"T.J.Will: én pont azért szeretném, ha Lucasnak minél kevesebb köze legyen a történethez, nehogy újabb kavarások legyenek a történetben. Mert Lucas bizony jól elcseszte az előzménytrilógiával a dolgokat, és magasról tett arra, hogy mi is történt a klasszikus trilógiában"

 

Ennyire vak, elfogult, begyöpösödött hogyan lehet valaki? Az egy dolog, hogy nem tetszik neki, de ez nem nem tetszés, ez szín tiszta értelmetlen fikázás olyas valakitől, aki nemhogy nem érti, de meg se próbálja elfogadni, vagy legalább azt elfogadni, hogy talán véletlen nem lehet rossz film (megjegyzem, emellett még Zed is hozzászólt, de ő a megszokott formájában... illetve ahhoz képest még "optimistán"). Szóval kellemesen ideges lettem :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.