Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bob Iger just confirmed that there will no new Episode VII details at D23.

 

Köszönjük Disney :facepalm::fuckoff::(

 

szerk. találtam másikat is..

 

Ajh.. J. J. miatt számítani lehetett, hogy minden titokban marad...egészen a premierig :evil::(

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy csak meglepetésnek szánják, az expón? :clap2:

Ne reménykedj, semmi nem lesz... :(

'Star Wars' film won't be previewed at Disney expo

http://news.yahoo.com/star-wars-film-wont-previewed-disney-expo-175038509.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük Disney :facepalm::fuckoff::(

 

szerk. találtam másikat is..

 

Ajh.. J. J. miatt számítani lehetett, hogy minden titokban marad...egészen a premierig :evil::(

 

Ez nem neked szól JakeSully, de ki nem szarik rá, hogy JJ Abrams mit szeret vagy nem szeret titokban tartani. Tartson titkot a saját filmjeinél. A Star Wars nem az ő tulajdona, a rajongói bázis sem, és ez a rajongói bázis a Star Wars esetén kiemelten fontos. Minden SW film egy közösségi élmény, a bemutatóig tartó út a rajongóknak éppen olyan fontos, mint maga a premier. A szeretkezés élvezetes dolog, de semmit nem ér, ha az embernek nincs emléke az odáig vezető útról. Ez az új Disney...akarom mondani, új marketing stratégia látványosan rossz, pocsék és merőben eltér attól, amit megszokott a világ SW rajongó közössége. Számukra az lesz a világrengető bejelentés, hogy a 3 régi főszereplő vissza fog térni, de ezen maximum a káptalanok fognak révülni. Előre látom, ahogy majd veri a Disney a nyálát és mutogatja Fordot, Hamillt és Carriet egymásba karolva, és ahogy felsejlik előttem a promotálás undorítóan teátrális mivolta, máris hányingerem támad. Vártam erre az expóra és meg lettem volna lepődve, ha ez egyszer nem csalódok a nemezisemben.

 

szerk.:

 

Öcsém, mekkora stratégia, mekkora bejelentés! :pfff::45::facepalm::cry:

 

10 fillért a népnek

 

A Jedi Visszatér Blue Harvest fedőneve alapján Orange Harvest néven fut az új élménypark. Öcsém...bazzeee....ez igen, micsoda kreativitás. Műbalhé a köbön.

:roll: Egyébként a Marvel filmeknél szoktak ilyen szutyok promóciókat kitalálni, például kihelyezik THOR kalapácsát, vagy Amerikánusz kapitány pajzsát és a sok kretén meg örjöng, hogy a Marvel/Disney most jól leleplezte magát. Vagy kiteszik a vasember sisakjának egy letört darabját és rejtélyesen odaírják, hogy Dzsásztis Kámming!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tényleg nem lesz semmi, baromira csalódott leszek, mert nagyon vártam. Még ha a film soká is lesz, hiszen még el sem kezdték forgatni. Én csak az ÚJ főszereplőkre számítottam.

 

A Disney gyűlöletbe pedig nem akarok beleszólni, de ha valamit jól csináltak, az a Marvel filmek kampánya. A Vasember első részével kezdődő és a több mint 1,5 milliárd dollárt termelő Avengers-ig kicsúcsosodó filmes világ építése teljesen példátlan és teljesen tudatos, vérprofi munka volt. Rábízva a végkifejletet egy igazából az átlag ember számára ismeretlen rendezőre. (a Warner, azóta is kínosan próbálná utánozni) Most lehetne mondani, hogy gagyi filmek... de nem azok. Kellemes szórakozást nyújtanak a tizenéves srácoknak.

Mondom ezt úgy, hogy sem képregény, sem képregényfilm rajongó nem vagyok. De simán szórakoztató filmek.

.

.

.

Szóval lesz még itt is hibátlan marketing gépezet, csak talán még nem indítják be.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Brodie: Rábízva a végkifejletet egy igazából az átlag ember számára ismeretlen rendezőre."

 

Bordie..neeee! :lol: JJ Abrams neve legalább annyira nem mond semmit az embereknek, illetve a Star Trek előtt még annyit se mondott. Csak a specifikus rajongói ismerték, akik mondjuk falták valamelyik sorozatát.

 

Nem azt mondtam, hogy a Marvel filmek reklámkampánya rossz! Marketinges szempontból kiváló! Azt állítom, hogy az átlag amerikai kreténekre lett szabva, akik elélveznek, ha egy THOR kalapács ki van téve és alá van írva, hogy JÖN! Vagy például Wolverin János izzad egy promóképen és abból van 15 változat. Persze, hogy profi....de a Star Wars rajongók az ilyen szutyok, hatásvadász és kommersz reklámoknál egy picivel többre vágynak. Azt gondolom, hogy a spoiler szó pontosan fedi azt a komolyságot, ami a hierarchiában az egyébként profi Marvel kampányokat a megfelelő fiókba utasítja. Nekünk nem reklámokra és kampányokra van szükségünk, hanem apró, heti rendszerességgel elejtett spoilerekre, hogy a filmig tartó út igazi kaland legyen. Ha a Disney elfojtja a spoilereket, és helyette a film előtt egy vagy fél évvel kapunk ilyen undorító PhotoShop plakátokat, például amit most a Wolverine filmhez kiizzadtak, hát az.... :facepalm:.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bordie..neeee! :lol: JJ Abrams neve legalább annyira nem mond semmit az embereknek, illetve a Star Trek előtt még annyit se mondott. Csak a specifikus rajongói ismerték, akik mondjuk falták valamelyik sorozatát.

 

Azért szerintem J.J. híresebb, mint Whedon, de ha a neve nem is, a művei mindenképpen. De egyetértek, és én ezt párhuzamnak szántam, hogy nem egy GIGA-MEGA névre bízták a rendezést, hanem arra aki a legalkalmasabb lehet.

 

Nekünk nem reklámokra és kampányokra van szükségünk, hanem apró, heti rendszerességgel elejtett spoilerekre, hogy a filmig tartó út igazi kaland legyen.

 

Én is így látom. De a legjobb, legizgalmasabb dolgok ezelőtt sem hivatalos forrásból jöttek. Ezek most is jönni fognak. Erre felteszek egy üveg Jack Daniels-t. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerintem J.J. híresebb, mint Whedon, de ha a neve nem is, a művei mindenképpen. De egyetértek, és én ezt párhuzamnak szántam, hogy nem egy GIGA-MEGA névre bízták a rendezést, hanem arra aki a legalkalmasabb lehet.

 

És milyen jól is tették! ;) Whedon maga a sci-fi tévére optimalizált megtestesülése. Magam is csodálkoztam, hogy a Marvel/Disney mert ennyire újító lenni és innen is köszönöm, mert Whedon megértette a csapatdinamika lényegét, hogy a karakterek akkor igazán erősek, ha kicsinyesek és nem heroizált félistenek. Az Alien 4-et is ezért szeretem Whedontól, igaz, azt csak írta, nem rendezte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most azon megy a rinya, hogy holnap nem jelentik be a film címét? Ez komoly? :D Ki volt az az ökör aki azt hitte holnap ilyen kaliberű híreket hallhat???? Menjetek már.... Remélem a szereplőket bejelentik, számomra ez jelentené a netovábbot. A többi meg végül is k*rvára mindegy nem? főleg ha jó lesz a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most azon megy a rinya, hogy holnap nem jelentik be a film címét? Ez komoly? :D Ki volt az az ökör aki azt hitte holnap ilyen kaliberű híreket hallhat???? Menjetek már.... Remélem a szereplőket bejelentik, számomra ez jelentené a netovábbot. A többi meg végül is k*rvára mindegy nem? főleg ha jó lesz a film.

 

Jaja a kutyát nem érdekli. Trailer talán jövő ősszel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja a kutyát nem érdekli. Trailer talán jövő ősszel.

 

Ez hatalmas beszólás volt! (remélem tényleg annak szántad Frenkie) ;) Ody, ne vedd sértésnek...nem egetrengető dologra gondolt a közösség, de a semminél azért többre. :lol: Az európai panel is eltelt lényegi hírek nélkül, ez az expo is megy a levesbe. No, hát akkor jövő összel újra jelentkezem. :yes:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajh.. J. J. miatt számítani lehetett, hogy minden titokban marad...egészen a premierig :evil::(

Ezt nem is bánnám, minek nézzek meg egy olyan filmet, amiről mindent tudok? :evil: Viccet félretéve, persze, hogy kíváncsiak vagyunk, de azért mégis a moziélménynek kell meghatározónak lennie úgy, hogy minden fordulatot, eseményt a vásznon látunk először :) Ha előre tudjuk a sztorit, a látványon kívül mitől essen le az állunk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hatalmas beszólás volt! (remélem tényleg annak szántad Frenkie) ;) Ody, ne vedd sértésnek...nem egetrengető dologra gondolt a közösség, de a semminél azért többre. :lol: Az európai panel is eltelt lényegi hírek nélkül, ez az expo is megy a levesbe. No, hát akkor jövő összel újra jelentkezem. :yes:

Én is nagyon várom ezt az összejövetelt de tudod, hogy lennie kell egy reális elvárásnak. :) Trailerre meg filmcímre várni szerintem nem az a kategória. :) Majd csak lesz valami, de ha nem akkor így jártunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem neked szól JakeSully, de ki nem szarik rá, hogy JJ Abrams mit szeret vagy nem szeret titokban tartani. Tartson titkot a saját filmjeinél. A Star Wars nem az ő tulajdona, a rajongói bázis sem, és ez a rajongói bázis a Star Wars esetén kiemelten fontos. Minden SW film egy közösségi élmény, a bemutatóig tartó út a rajongóknak éppen olyan fontos, mint maga a premier.

 

Ezzel egyet kell értsek. Egyetlen egy eddigi filmes produkciónál sem láttam, hogy a film elkészítése közben minőségi, webes dokumentumfilmek kerültek volna fel időről időre a hivatalos csatornákra (prequel filmek forgatása), vagy ahol élő webcamerán lehetett volna nézni a filmes munkálatokak (ep3). Ezek a szenzációs extra tartalmak közösséget építenek, melyek nyomán a fórumok tele voltak élettel, emléketekkel, jobbnál jobb ötletekkel, fokozva a várakozást.Ezt azóta egy helyen sem sikerült megismételni. A Hobbitnál próbált Pete Jackson hasonló dokumentumfilmmel kedveskedni a Youtube-on, de az nem teljesen volt ugyanaz.

 

 

Elég g*ci húzás szerintem ez a no info policy, ami a felvásárlás óta az új filmet körüllengi. Régi időkben a Lucasfilm is felért egy Pentagonnal, ha a filmekkel kapcsolatos adatvédelemről volt szó, de a hozzáállás teljesen más volt. Volt némi morzsahintés a parasztnak, hogy ébren tartsa az érdeklődést, és legyen miért elmennie majd a moziba...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két kisebb hír:

http://www.latinospost.com/articles/22049/20130624/star-wars-episode-7-news-update-kristen-stewart-robert-pattinson.htm

"The actors that are not being considered include Kristen Stewart and Robert Pattinson. A source told Hollywoodlife.com that the two actors had a large fanbase that would create too much hype and hysteria. "There is no chance that Kristen Stewart or Rob Pattinson will be offered a role for any of the films, they won't even be sent the script," the source stated.

The comments were in response to Stewart and Pattinson's interest in the series. According to a source the former couple said that they would be willing to consider a part in the upcoming film. The insider stated, "They aren't thinking of Star Wars themselves right now, but if it was offered to them, they would 100% talk to executives, JJ and Disney. It would be foolish for them not to take that call."

(...)

És: http://screencrush.com/star-wars-attack-squadron-domain-names-registered-by-disneys-lucasfilm/

Vajon videójátékhoz vagy a filmhez kapcsolódhat az "attack squadron"?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel egyet kell értsek. Egyetlen egy eddigi filmes produkciónál sem láttam, hogy a film elkészítése közben minőségi, webes dokumentumfilmek kerültek volna fel időről időre a hivatalos csatornákra (prequel filmek forgatása), vagy ahol élő webcamerán lehetett volna nézni a filmes munkálatokak (ep3). Ezek a szenzációs extra tartalmak közösséget építenek, melyek nyomán a fórumok tele voltak élettel, emléketekkel, jobbnál jobb ötletekkel, fokozva a várakozást.Ezt azóta egy helyen sem sikerült megismételni. A Hobbitnál próbált Pete Jackson hasonló dokumentumfilmmel kedveskedni a Youtube-on, de az nem teljesen volt ugyanaz.

 

 

Elég g*ci húzás szerintem ez a no info policy, ami a felvásárlás óta az új filmet körüllengi. Régi időkben a Lucasfilm is felért egy Pentagonnal, ha a filmekkel kapcsolatos adatvédelemről volt szó, de a hozzáállás teljesen más volt. Volt némi morzsahintés a parasztnak, hogy ébren tartsa az érdeklődést, és legyen miért elmennie majd a moziba...

Ezek a tartalmak mind azután jöttek, hogy már forgattak. Itt még szerintem javában tart az előkészítő fázis. Főleg ha jövő év elején kezdődik a forgatás. A korábbi filmek ezen szakaszaiban se volt még semmi érdemleges infó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt még szerintem javában tart az előkészítő fázis. Főleg ha jövő év elején kezdődik a forgatás.

 

De mint tudjuk a szuperbiztos informátorok alapján, fényképpel bizonyítva, hogy lassan de biztosan egy londoni stúdióban már épülnek a díszletek, és minden készen áll majd hónap végére, hogy induljon a csapó :P

Szóval tökjó, hogy mindjárt indul a forgatás :hehe::yeah:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a tartalmak mind azután jöttek, hogy már forgattak. Itt még szerintem javában tart az előkészítő fázis. Főleg ha jövő év elején kezdődik a forgatás. A korábbi filmek ezen szakaszaiban se volt még semmi érdemleges infó.

 

Nyilván. Nem is azt mondtam, hogy most jöjjön dokumentumfilm. Hanem hogy milyen jó érzés volt a közösségnek, hogy számíthatott ilyen "törődésre" a készítőktől. Egyelőre ennek még nyoma sincs. Legyen az cím, casting hír, concept art, satöbbi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mint tudjuk a szuperbiztos informátorok alapján, fényképpel bizonyítva, hogy lassan de biztosan egy londoni stúdióban már épülnek a díszletek, és minden készen áll majd hónap végére, hogy induljon a csapó :P

Szóval tökjó, hogy mindjárt indul a forgatás :hehe::yeah:

 

Ennek örömére most jött egy hír, hogy "Kensington SW7" néven a Panavision elkezdte leszállítani az EPVII kamerákat Londonba az Elstree stúdióba. Nyilván porosodni. ;) Nem értem, miért olyan nehéz feldolgozni, hogy épülnek a díszletek. Egyébként nem én gyártom a híreket, de nem nézem le azokat, akik szállítják nekünk a morzsákat és örülök neki, hogy többet szolgáltatnak a rajongóknak, mint amit eddig hivatalos forrásból kaptunk, ami egészen pontosan SEMMI.

 

"We’re hearing that movie camera giant Panavision has begun to set aside an equipment order for Episode VII, which is apparently going under the code name “Kensington SW7.” Like all the Star Wars movies before it, non-location principal photography on Episode VII will take place in the UK; this could be where the first part of the code name is drawn from, as Kensington is district of west-central London. Elstree Studios, the sound stage where production will take place, is on the northern edge of London."

 

LeeLee hozzászólásával csak egyet tudok érteni és duplázom annyiva, hogy Peter Jackson most, a Hobbit pótforgatása idején is posztolta a képeket a Facebook oldalára.

 

Példaértékű spoilerezés egy példaértékű rendezőtől, aki tiszteli a rajongóit

 

Az EPI spoileráradat meg folyamatosan ömlött ránk. Nyilván kiemelt figyelmet kapott, de az egész prequelt végigkísérte a híráramlat. Emlékeztetnék mindenkit a George Lucas select képekre, amik mindenkinek elérhetőek voltak. És nekem olyan is rémlik, hogy kitettek egy webkamerát, amikor építették a díszleteket, tucatjával mentettem le a képeket. Kashyyyk fáját ott láthattuk először. És igen, ahogy Ody mondta, a Hyperspace fizetős tartalmáról sem szabad elfeledkeznünk. Ráadásul az EPI VHS kazettán már ott volt az első EPII dokumentumfilm is. Én mindent lementettem és megőriztem az utókornak. Pablo Hidalgo folyamatosan szórta ránk az információkat, de ezt tán felesleges is ragozni, aki akar, vissza tud emlékezni a szép emlékekre.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.