Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt:

Ahol a zöld robbanás van az egy jelenet lehet a filmből.

Lehet hogy Finn és Poe több ilyen közül köt el egyet. Sőt valószínű.

Nyilván a film egy jelenetét akarták megidézni, tudjuk is, hogy melyiket, de ez a résztvevőkről nem mond el semmit. A pilótafülkében például biztos nem egy Poe és Finn, hanem egy ugyanolyan szimpla kis pilóta figura ücsörög, mint amit többet is láthatunk a képeken. Vagy egy rohamosztagos. Vagy senki. Most akkor ebből vonjuk le azt a következtetést, hogy szimpla, névtelen Első Rend pilóták vagy rohamosztagosok lövöldöznek abba a jelenetben, vagy megbolondult, pilóta nélküli gépek?

Könnyen lehet, hogy jelenleg még csak ezt az egy típust gyártotta le a játékgyártó, és ezért ezekből építették fel a diorámát. Nem azt mondom, hogy nem lehet több a filmben ebből a típusból, bár az a piros festés nekem egyediséget sugall, de lehet, hogy csak afféle századjel - de magából a típusból még ennek ellenére is lehet, hogy több van. Viszont pusztán játékokból, pláne bemutatóra kivitt játékokból, ahol inkább a látványosság, semmit az autentikusság számít, ne vonjunk le semmiféle következtetést. Ezekre is ugyanaz áll, mint amit a múltkor a legós dobozokról írtam. Ezek játékok, hosszú hónapokkal a film elkészülte előtt tervezik meg őket, a gyártás is elhúzódik, a bemutatójuk úgy szintén. Ráadásul mindent alárendelnek annak, hogy a helyszínen jól nézzen ki. Ennek tükrében felépíthetik az Ellenállók bázisát akár T-65-ösökkel is, vagy jövő héten akár láthatunk egy ugyanilyen diorámát teljesen más TIE vadászokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bob Iger már látta a filmet a legtöbb effekt és zene nélkül. ennek ellenére már alig várja, hogy a világ is láthassa amit ő. Nem csodálom, hogy várja! Ha senkit se érdekelne, nem lenne pénz kiflire. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevenc ebay-es legófigura forrásom már hirdet két db ep7-es figet, ha igaz.

Az előbbi Phasma, a másik pedig Rey lenne..

Eddig még nem árultak gagyi vagy csinált figurákat, szóval megosztom veletek.

phasma_rey_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Annyi gáz azért, hogy egy króm rohamoszit sötétszürkében adnak ki..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi gáz azért, hogy egy króm rohamoszit sötétszürkében adnak ki..

Arany C-3PO-t meg, hát én nem is tudom, milyen színű az, pisasárga? :) Ismerve a krómozott legoalkatrészek kopási sebességét, részint nem bánom. Viszont tényleg jól festene egy Phasma úgy. Talán valami limitáltban, mint az arany C-3PO, ez is kijön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, rendben; trailer ősszel..oké rendben, hogy a sztori titokban..Utóbbi biztos, hogy így van jól!

De 5 hónappal a premier előtt lehetne már egy hivatalos poszterünk.-ami különbözik a logótól.. Nem kis falat kenyér volna!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És? Mármint általánosan és. Nem értem, miért lett hírérték annyi helyen, hogy a filmben nem említik a midi-chlorianokat. Mintha ez az eddigi hat Star Wars filmből négyről nem lenne elmondható. Nem említik benne a midiket, nem nagy ügy. Mondjuk a cikk szerzője kicsit messzire szaladt, hogy már az egész jövőt emlegeti, kivétel a spin-offokat, mert ki tudja, mit hoz még a jövő. Egyelőre maradhatnának az ep7-nél. Amúgy a spoilermentes topicban ott az interjú, amiben Abramst megkérdezték erről, igen "komoly" kérdések kereszttüzében. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ezt még nem is tartom prequel-fricskának.

Ahogy a PT konkrét magyarázatot adott Vaderre, úgy az Erőre is. Na és?

Az OT ben így ezek már elvannak a saját lábukon. (ne menjünk bele, hogy amúgy is elvoltak..)

Miért lenne a ST ben ez másképp?

Ami ez ep IV ben működött, az a VII ben is fog. Szóval nem PT szuri, hogy nem lesznek tárgyalva a midi-k. Egyenes következmény ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre látjuk más szögből is a trailer után. Elég masszív hajónak néz ki. Tetszik, hogy azért jóval másabb mint az elődje. A Venator és a későbbi Csillagrombolók között szerintem nagyobb a hasonlóság. Szuper!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És? Mármint általánosan és. Nem értem, miért lett hírérték annyi helyen, hogy a filmben nem említik a midi-chlorianokat. Mintha ez az eddigi hat Star Wars filmből négyről nem lenne elmondható. Nem említik benne a midiket, nem nagy ügy. Mondjuk a cikk szerzője kicsit messzire szaladt, hogy már az egész jövőt emlegeti, kivétel a spin-offokat, mert ki tudja, mit hoz még a jövő. Egyelőre maradhatnának az ep7-nél. Amúgy a spoilermentes topicban ott az interjú, amiben Abramst megkérdezték erről, igen "komoly" kérdések kereszttüzében. :)

 

 

Csak érdekességként raktam be. Nem vontam le belőle rossz következtetést. Az általad említett interjút nem láttam. Én örültem volna ha szóba kerülnek újra a midi-chlorianok kapcsolatot teremtve a prequellel. De ez az én problémám. Nem kell mindent támadásnak venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.