Ugrás a kommentre

Zene


Ajánlott hozzászólás

Az szép volt! Gratula! :clap: Ingyen volt, nincs mit szépíteni! :o

Köszönöm. És mondok még valamit. A Saga BD-k (6 rész, külön) fémtokos változatai 2500 FT-ra voltak leárazva. A szívem szakadt meg, de otthagytam. Nem volt 15000 Ft-unk erre. Nem véletlenül lamentáltam a multkor a RO fémtokon, meghogy, jól néznének ki együtt. Ott volt, lehetett volna, de csak pénzkidobás lett volna, és arra most nincs lehetősége a családnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm. És mondok még valamit. A Saga BD-k (6 rész, külön) fémtokos változatai 2500 FT-ra voltak leárazva. A szívem szakadt meg, de otthagytam. Nem volt 15000 Ft-unk erre. Nem véletlenül lamentáltam a multkor a RO fémtokon, meghogy, jól néznének ki együtt. Ott volt, lehetett volna, de csak pénzkidobás lett volna, és arra most nincs lehetősége a családnak.

Azért jó, hogy szóltál! Legközelebb benézek. Szerintem még így is megmaradhatnak egy darabig. De ez már nagyon az alja!

 

Amúgy az ep7 zene a deluxe volt? (Színes logós o-ring kívül és két exkluzív koncepció rajz benne?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért jó, hogy szóltál! Legközelebb benézek. Szerintem még így is megmaradhatnak egy darabig. De ez már nagyon az alja!

 

Amúgy az ep7 zene a deluxe volt? (Színes logós o-ring kívül és két exkluzív koncepció rajz benne?)

 

Hát ezt benéztem, a szavadból úgy gondoltam nem érdekelhet nagyon a fémtokos változat. De a sor nem volt teljes, valamelyik OT film hiányzott, viszont az EP I-ből volt vagy 10 db. Ma bent voltam az MM-ben és már nem voltak meg. A filmzene: lakkozott fekete borító, rajta a csillagok, fénylő pontokként ragyognak a fény felé fordítva. A SW felirat dombornyomott, arany szegéllyel nyomtatva (tehát nem telt SW logó). Kis füzet, semmi o-ring, és koncept rajz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezt benéztem, a szavadból úgy gondoltam nem érdekelhet nagyon a fémtokos változat. De a sor nem volt teljes, valamelyik OT film hiányzott, viszont az EP I-ből volt vagy 10 db. Ma bent voltam az MM-ben és már nem voltak meg. A filmzene: lakkozott fekete borító, rajta a csillagok, fénylő pontokként ragyognak a fény felé fordítva. A SW felirat dombornyomott, arany szegéllyel nyomtatva (tehát nem telt SW logó). Kis füzet, semmi o-ring, és koncept rajz.

Értem akkor nem a DeLuxe, de akkor is több mint kiváló vétel!

A BD-kkel kapcsolatban átnyargalunk a topicjába! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Mivel úgy láttam, hogy többen is örültetek a Rogue One OST+FYC összevágott anyagának tökéletes minőségben, így talán az ep7 is lesz, akinek tetszeni fog ugyanilyen kiszerelésben. 13 perccel hosszabb, mint a kereskedelmi kiadás:

 

 

Az ep8-ból korábban megosztottam a teljes isolated score-t, ezek után nem tudom, hogy van-e akit érdekel egy mindössze kb. 10 perccel hosszabb OST, persze azért jobb minőségben. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
  • 8 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.