Ugrás a kommentre

5x09 - A Necessary Bond


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Valójában visszament, ezt onnan tudni, hogy a kronológia szerint az 5x01 Revival ezután játszódik (ebben az évadban sajnos megint összekuszálták az epizódokat). Abban már szét van lőve a kalóztanya és Hondo is beszél Grievous támadásáról.

Nem kuszálták össze, csak azt az egyet tették előre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen gondolkodtam a rész közben is. Azt tudtam, hogy a Hondos rész előbb lett bemutatva (mármint az első epizód), de azt hittem, hogy csak a második epizódhoz képest. Akkor így már ok, bár jó lenne, ha tisztáznák ,hogyan sikerült egy seregnyi droidot elkergetni a kalóztanyáról, mert azt nehezen hiszem, hogy a Köztársaság csakúgy jófejségből megtette volna Hondonak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy csak lerombolni akarták a bázist. Ha Onderonon nem állomásoztattak seregeket, ha nem volt muszáj, akkor egy kis porfészekre miért áldoztak volna katonákat? :) Olyan lehetett a helyzet mint az Éjnővéreknél. Oda küldte Dooku Grivit, hogy tanítsa móresre Hondot. Megtette. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is szimplán csak egy kis bosszúhadjárat volt, mert Hondonak már sok volt a rovásán. Elrabolja őt, fegyvereket ad el a szeparatisták ellenségeinek. Kijárt már neki egy tasli. De maga a bolygó nem rendelkezett stratégiai fontossággal, így amikor Hondoék elmenekültek, ők is tovább álltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Újra véget ért egy nagyszerű történet szál, ezúttal magyarul. Fantasztikus volt a szinkron és az epizód is.

Legalább az utolsó évadnál nincsenek szinkron problémák.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most újra tudatosult bennem, hogy egy első évados! Obi-wan jóslat valósult meg a részben, ami tök jó dolog.

Ügyesen rakták ezt be a Jedi gyerkőcök kalandjába, így megfelelő komplexitást kapott ez az egész.

És én is örülök, hogy a szinkront dícsérhetjük eddig. Ez nagy dolog.

Barbinek Péter nagyon összenőtt a szereppel az évadok alatt, szuper, hogy végig ő volt és ebben a részben már szinte sziporkázott, nagyon élvezhette is szerintem a munkát! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.