Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Ha nincs élvezeti értéke akkor minek inni. :)

A sör az legalább baromi finom és élmény inni, bor szintén.

Sokan csak a hatása miatt isszák. Legalábbis kevés olyan embert ismerek, aki azért inna vodkát, mert finom. Persze van, amelyiknek aránylag jó az íze, de én például sosem szerettem a sört, vagy a pezsgőt, amik már "elterjedtebb" italoknak számítanak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan csak a hatása miatt isszák. Legalábbis kevés olyan embert ismerek, aki azért inna vodkát, mert finom.

Pedig van ami finom. A Stolycnaja állati jó, de sajnos nem ittam mióta átálltunk a kapitalizmusra. :( Egyébként Bomarr írja helyesen, az igényes italok finomak is, így érdemes azokat fogyasztani. A kommersz égetett sz*rok csak azoknak felel meg, akiknek minden mindegy.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig van ami finom. A Stolycnaja állati jó, de sajnos nem ittam mióta átálltunk a kapitalizmusra. :( Egyébként Bomarr írja helyesen, az igényes italok finomak is, így érdemes azokat fogyasztani. A kommersz égetett sz*rok csak azoknak felel meg, akiknek minden mindegy.

 

Ez a lényeg. Inkább inni egy Chivas Reagalt, mint egy Lánchíd konyakot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ma vettem egy Gösser citromost, de alkoholmentest(nem mintha a simában olyan sok lenne(2%)). Nem volt jó. Sokkal jobb íze van a simának.

:lol:

 

Tegnap megint torkos péntek volt....rájöttem, hogy öreg vagyok én már ehhez. :D Most csak hat sört tudtam meginni. De egyébként fincsi volt a jéghideg csapolt Ászok. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a citromos és narancsos sopronit próbáltam szerintem egész jó ízük volt. :cool:

Gondolom a Gösser citromos változata is valami hasonló lehet.

 

A Gösser citromos szerintem a legjobb. Ilyenkor tulajdonképpen limonádéként iszom. Amikor akciózzák akkor veszek vagy 10-et. Kóstold meg, érdemes.

 

:lol:

 

Tegnap megint torkos péntek volt....rájöttem, hogy öreg vagyok én már ehhez. :D Most csak hat sört tudtam meginni. De egyébként fincsi volt a jéghideg csapolt Ászok. :P

 

 

:D.

 

Dehogy vagy még öreg. Nálatok meg úgyis tök olcsón csapolják a sört. Az Arany Ászok csapolva tényleg nagyon fínom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most épp 180 Ft volt egy korsó. :D

 

 

Komolyan oda fogok járni sörözni. :D Itt Pesten 300 alatt nem igazán csapolnak Ászokat. Sőt a boltban is kb 200 ft + üveg.

 

Különben most épp Leffet iszogatok. Készülök az esti bulira.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gösser citromos szerintem a legjobb. Ilyenkor tulajdonképpen limonádéként iszom.

Mi is megkóstoltuk, barátnőmmel szintén limonádénak isszuk nagy ritkán (tényleg jó íze van), mert egyébként meg inkább búzasört veszünk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg 54% -unk nem fogyaszt sört? :D Régen volt, igaz se volt. :D

Én azt mondom, frissíteni kellene a szavazást. :P Ha az első hozzászólást átírod, nem lehet lecserélni? A Lost-os fórumon anno úgy működött a dolog, bár az phpbb2 volt, ha jól emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt mondom, frissíteni kellene a szavazást. :P Ha az első hozzászólást átírod, nem lehet lecserélni? A Lost-os fórumon anno úgy működött a dolog, bár az phpbb2 volt, ha jól emlékszem.

Sajnos nem lehet. :( Túl régi a téma ahhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.