Ugrás a kommentre

Box Office


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

A Titanic első bemutatója egyébként 1,8 milliárdot hozott nemzetközi szinten, amit az ep.7 már le is gyűrt. A Titanic már csak az újrabemutatói miatt van előrébb.

Van egy olyan érzésem, hogy előbb-utóbb az ep.7-nek is lesz újrabemutatója. Ha máskor nem hát a trilógia vége után/körül.

Ezt írtam neked én is korábban, hogy ezért is lehet majd érdekes az Avatarral való összevetése az adjustedben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerda domestic: $798,790. Pénteken lesz meg a 900M.

 

Egyébként nézem a szombati IMAX helyeket és már csak a késő esti tíz órás előadásra van értelmesebb jegy, a többi mind 90% tele van. Érdekesség, hogy a múlt héten kétszer játszották szombaton, most háromszor lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így állunk jelenleg világszintű összevetésben a többi országhoz képest. Egy lakosra jutó SW7 jegyköltésben benne vagyunk a 15 legjobb ország között, és magasan verjük a környező országokat (kivéve Ausztriát).

 

box_office_countries3_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Amúgy ha nem a foreign szekcióról szedtem volna az adatokat, akkor a listát az USA vezetné $2.8 körüli értékkel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Össz domestic (becslés): $900,831,469 :clap:

:rock: Sok-sok év lesz még mire ezt a rekordot megtudják dönteni. És ez még nem is a vége. Még plusz 20-30 millió szerintem benne van az ep.7-ben. Jelenleg a legjobb domestic lista így néz ki (péntekig bezárólag):

 

1 Star Wars: The Force Awakens $900,831,469

2 Avatar $760,507,625

3 Titanic $658,672,302

4 Jurassic World $652,270,625

5 Marvel's The Avengers $623,357,910

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges. Ráadásul most nézem, hogy az Avatarnál is volt már újra bemutató? Mert ha igen akkor ez tényleg egy űr szám. És azért egy sorozat hetedik részéről beszélünk ami igazán nem elhanyagolható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvége (becslés)

Napi domestic - péntek (becslés): $1,760,000

Napi domestic - szombat (becslés): $3,752,000

Napi domestic - vasárnap (becslés): $1,378,000

Hétvége domestic (becslés): $6,890,000

Össz domestic (becslés): $905,961,469

 

Foreign szombat-vasárnap: $5,200,000

Foreign hétvége: 6,800,000

Össz foreign péntekig: $1,102,400,000

 

Worldwide összesen: $2,008,361,469 :rock::yeah::clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen a ponton szeretnék néhány korai megnyilvánulást beidézni 2013-ból, csak mert jobban szeretem azt hangoztatni, amikor igazam van, mint amikor nincs (emlékszik valaki ilyen estere? :evil::D ).

 

Kizártnak tartom a 2 milliárd dollár mozibevételt. Az Avatar is a 3D-s jegyárak magasabb volta miatt érte el.

És szerinted ez mérhető egy Star Wars 3D-vel? Ez egy Star Wars film, ahogy Bomarr írta, az ep1 lazán hozta mai árfolyamon ezt az összeget, hát mire lesz képes egy vadi új Star Wars, Abrams-szal (mert azért ez már húzónév, pláne, ha az Into Darkness is sikeres lesz), és 3D-vel. Mert az 100%, hogy 3D lesz.

Igen, mérhető. Az összes sw nagyjából az 1 milliárd dollár környékén mozgott. A 2 milliárdot még 3D-vel sem fogja elérni.

Fogadjunk egy üveg sörben! :D

Biztosra nem fogadok. :D

Hát, kár, hogy nem fogadtunk biztosra. :D Na várjunk, melyik volt a biztos? Szerintem a 2 milliárd. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg itt jegyezném meg, hogy továbbra se értem azt amikor azzal jönnek, hogy ezt a filmet utálják. Kicsoda? :D Egy sz*r filmért nem adnak ki 2 milliárd dollárt a nézők. Ez megint olyan felfújt dolog mint a korábbi filmeknél (bár akkora nagyságrendet nem üt). Még sz SW -k között is nagyon sikeres és népszerű a film.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ennyi idő után nem termelne ennyit, ha a nézőknek nem tetszene. Ahogy Bomarr, írta, ennek a filmnek a szájhagyomány útján törtnő terjedése is kiemelkedő, ami egy filmnél szerintem igencsak jelentős. Többségében ezt a filmet nem utálják és nem is lett annyira megosztó, mint az ep1-2-3. Én azt mondom, kritikailag és nézők szintjén is k*rva sikeres lett, megjegyzem: megérdemelten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Többségében ezt a filmet nem utálják és nem is lett annyira megosztó, mint az ep1-2-3. Én azt mondom, kritikailag és nézők szintjén is k*rva sikeres lett, megjegyzem: megérdemelten.

Ez most már nehezen elvitatható. Én pl. hatszor láttam eddig moziban. Magasan ezt az SW néztem meg legtöbbször ilyen formában (és még nincs vége).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.