Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Hehe :love: Ööööö....kísértem már ki fiú wc-re hányós fiút, ha erre gondoltál :D

Na és? Tragédia történt?

Mindjárt indulok én is, tesóm kivisz kocsival, nehogy útközben megázzak, ha elkezdene esni :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem hiszem el... én totálisan abban a hitben voltam, hogy jövő héten lesz a klubnap.

 

Bocsánat fiúk lányok, de valahogy kézen fekvőnek tűnt, hogy 19-n, két évvel a 3. rész bemutatása után legyen... hát ezt nagyon benéztem :love: Elnézést kérek mindenkitől, helyettem is érezzétek jól magatokat :clap:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem hiszem el... én totálisan abban a hitben voltam, hogy jövő héten lesz a klubnap.

 

Bocsánat fiúk lányok, de valahogy kézen fekvőnek tűnt, hogy 19-n, két évvel a 3. rész bemutatása után legyen... hát ezt nagyon benéztem :love: Elnézést kérek mindenkitől, helyettem is érezzétek jól magatokat :D

 

 

Donát

Hát szerintem itt lassan már hetek óta 12. -éről beszélünk :-S

Mindenesetre elfogadható volt a műsor, bár a szervezőképességben lehetne még hová fejlődniük.

 

Ody meg tök hót részeg volt :P Szegényt úgy kellett feltámogatni a moziig :clap:

Na de örült is amikor végre leülhetet....vagyis hát elterülhetet a székekben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit csináltatok utána? Közben én megnéztem a Falmászó 3. részét megint.

Most igy másodszorra már kezdtem megbarátkozni vele :love:

Felmentünk a Westend teraszára és dumálgattunk egy klassz szélesvásznú panorámakép előtt :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A www.starwarsklub.hu oldalon is jól látható a pontos dátum.

Életemben nem jártam azon az oldalon. Kész tényként vettem, hogy jövő hét végén lesz. De tök mindegy, mert ma nem tudtam volna menni, a hátralévő egy érettségi miatt, csak tökre beleéltem magam, hogy jövő héten klubnap :love:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Életemben nem jártam azon az oldalon. Kész tényként vettem, hogy jövő hét végén lesz. De tök mindegy, mert ma nem tudtam volna menni, a hátralévő egy érettségi miatt, csak tökre beleéltem magam, hogy jövő héten klubnap :love:

 

 

Donát

Akkor most mondom, hogy tessen nézni 25-én Pénteken a Fix.tv-n az Exit című műsort. " Magadtól is megtalálod!" :D:clap:

Szó lesz benne ugyanis a klubnapról is. Nameg sok-sok dolog lesz az évforduló kapcsán is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit csináltatok utána?

Jó hogy feltüntél Füge, bár sokat nem beszéltünk (gyak. semmit :D ). Na majd legközelebb. Amúgy elég jó volt a mai nap, a műsor a szokásos színvonalon mozgott, csupán a Mupett Show jelentett némi meglepetést. :love:

 

Után remekül eldumáltunk a Westend teraszán, ahol megebszélésre kerültek a Londoni út részletei is. Részt vett Atlas és Plokoom is az összeröffenésen. :clap:

 

Apropó Dzséjt! Te miért nem voltál?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Családi körben voltam. :clap:

Bizony :love:

 

Jó volt a mai nap. Örülök, hogy végre találkozhattam Bomarr-ral, bár sokat nem beszéltünk, de ott lesz az út is majd :D Meg Rog is, aztán végre odajött Füge is hozzánk :P

A műsor oké volt, de a kvíz elmaradt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.