Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Hát nekem alapból 5000 Ft-om úszott el akárhányszor felmentem Pestre, pedig én busszal járok és Fehérvárig bérletem van + diák kedvezmény. Nem tom mi lesz itt, ha már diák sem leszek, ami már elég közel van :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mindennap 30 éves a SW. Mondjuk ti úgy is mentek Angliába, szóval meggondolandó. Én jelen állás szerint mennék a klubnapra, ha mások is jönnek, csak akkor, persze.

 

Donát

Én így is megyek a klubnapra :) Szóval azért néhányan leszünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt azért érdemes lenne tudni, hogy lesz e fórumtali is, mert ha nem akkor busszal mennék. Ólcsóbban jövök ki vele, ha nem kell a Nyugatiig mennem. :S

Ha összeülünk a klubnap után nem evidens, hogy kigyere a nyugatiba. :peace: Vagy ha a szükség áll a háttérben, akkor nem szóltam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha összeülünk a klubnap után nem evidens, hogy kigyere a nyugatiba. :)

De ha marad a Frenkie által ajánlott hely, ami a Nyugatitól kb. öt percre van, akkor inkább a Nyugati, főleg hazafelé.

Megőrülök ettől az infó hiánytól :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha összeülünk a klubnap után nem evidens, hogy kigyere a nyugatiba. :peace: Vagy ha a szükség áll a háttérben, akkor nem szóltam...

Na éppen ezt szeretném tudni. Mert ha nem lesz tali a Nyugati környékén akkor busszal elég nekem a Gyöngyösi út és megúszom a metrózást. De ha lesz tali akkor inkánn vonattal mennék. Comprende amigo? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konkrétabban a 8:15-kor Szolnokon megálló záhonyi gyorssal :lol: Szerencsére megáll Irsán, azért esett erre a járatra a választás.

De nézd meg te is, hogy jól írtam-e be az időpontot.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klubnapra én is megyek (nem mintha sokatz számítana ) és lehet hogy tudok majd valakit vinni magammal. :P

Ez nem FIDESZ nagygyűlés :lol::):P:)

 

Nade mesélj kuzin! :P Ugye nem kell most barkóbázni, hogy kiderüljön nő van a dologban? :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.