Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Komolyan nem irígyellek Derb.Hálistennek engem elkerült mindenféle szerelem és az ilyenek miatt(nem csak te vagy így ,egy csomó kollégám isemrősöm), nem is akarok senkit.Van egy Sub base szám amihez tartom magam: "nincs nő nincs sírás".Volt már, hogy elkezdtem udvarolni egy nőnek, majdnem meg is hívtam, de pont akkor volt egy ilyen eset a haveri körömben, és azóta fel sem hívtam.Persze lehet, hogy engem is elkap majd a szerelem, de nem vágyom rá.

Nekem a tökéletes az lenne, ha szexre összejönnénk, kis duma, aztán mindenki megy haza.Lelkileg nem akarok senkihez kötődni.Legalábbis most nem.

 

Most biztos gondoljátok, hogy milyen lelkiszegény lehet ez a frenkie.

 

Én írozom minden idióta ok miatti vitától, féltékenységi jelenettől ,mert megnézem egy nő mellét stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lelkileg nem akarok senkihez kötődni.Legalábbis most nem.

OFF

Teljesen így érzek most én is. Szerencsére új irányba mennek a dolgok az életemben, így időm sincs ezzel foglalkozni. Az új évben lezártam a rági dolgokat (bár ehhez kellet némi provokáció :D ), de működik. Ismét kitisztultam, és nem akarok ilyen dolgokkal foglalkozni. Minden egyes csalódás után jobban bezárkózom. Van egy csomó dolog ami örömet okoz, inkább azok felé fordulok. :D

ON

 

Még mindig nem tudom megyek-e a klubnapra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Na hát srácok, ezért tartok én is egy laza kapcsolatot jobbnak, mint a "nagy őt", mert ezerszer kellemesebb lehet, mint túlzottan érzelmeskedni és kibukni a szerelemtől. Hála az égnek, az a nagy lángolós dolog engem már elkerül 9 éve :D Azt hiszem, inkább nem is bánom, legalább nem készít ki. Vannak úgyis más emberi kapcsolatok, amik próbára teszik az emberlányát.

Frenkie, nem vagy lelki szegény azért, amit írtál.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most biztos gondoljátok, hogy milyen lelkiszegény lehet ez a frenkie.

OFF

Egyetértek Miss-szel hogy nem gondolja rólad senki ezt.

Velem is hasonló a helyzet csak én meg társaságba nem szeretek járni mert nem bírom ha sokan vannak körülöttem.

Odyval meg pont ellentétben állok az örömös dologban mert én meg semminek se tudok örülni. Akkor se amikor kapok valamit. De még akkor se ha meg tudok venni valamit ami kell. Olyankor talán egy kis elégedettséget érzek.

Kész csoda hogy itt egy csomószor lököm a sok hülyeséget meg röhögök össze-visssa hogy majd összecsinálom magam mikor amúgy teljesen más természetem van.

Ha valaki a képemre néz az legtöbbször olyan fapofát láthat mint például a Terminátoré vagy Psychóé az Argóban. Meg nem is beszélek sokat.

ON

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odyval meg pont ellentétben állok az örömös dologban mert én meg semminek se tudok örülni.

OFF

Szerintem ez alapbeállítottság mindenkinél, és szándékosan nem tehetünk róla. Nekem pl. rengeteg dolog megkeseríti az életem, mégis nagyon tudok örülni dolgoknak, mert ilyen a természetem. Igaz, hogy néha én is magam alá tudok esni, de akkor már tényleg gáz van.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem lehet először a tied, nekem egyáltalán nem sürgős, de akkor holnap jönnöd kell a filmekért :D

Csak vicceltem, viheted őket. :D Holnap nem tudom megyek-e. Valószínűleg csak az utolsó pillanatban dől el. Adj egy telszámot, és írok sms-t, ha a vonaton vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.