Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Ketten azért képviseltük a Sagát... volt egy bájos kiállítás, egy szívmelengető bejelentés (miszerint Ken Ortis vezetésével a klub jelenti él és élni akar) össz fotó hogy legyen amit 20 év múlva kiraknak, hogy "ekkor voltunk 10 évesek" és aki az első klubnapon ott volt, az most akláírhatta a csoportképüket... volt Hoth meg Tatooine torta, azt már nem vártam meg...

 

Ja meg "működő" Master Replica reklám és kipróbálás.

3 torta volt volt még egy halálcsillagos is. :-) Én megvártam ott oltam még egy órát.De nem edtem belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ken Ortis vezetésével a klub jelenti él és élni akar) össz fotó hogy legyen amit 20 év múlva kiraknak, hogy "ekkor voltunk 10 évesek" és aki az első klubnapon ott volt, az most akláírhatta a csoportképüket

3 kérdésen van:

Ki az a Ken Ortis?

Mikor már megszüntek minek akarnak még élni? Esetleg nem olvasták fel Steve Sansweet levelét, hogy őket jobban szereti a Lucasfilm.

Hogy bizonyítják be, hogy ki volt ez első klubnapon? Talán vezettek névsort?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ken Ortis alias Gál Sándor sw.hu-n leginkább szerepjátékozós fickó, van szerencsém ismerni (iwiw ismerőseim között is megtalálod), a klub pedig új keretek között fok működni, ha minden igaz. Más vezetés, stb. Nekem abból, amit eddig tudok, az jött le, hogy mások fogják csinálni, ez lesz az egyik lényegi változás. Még alakulgat az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik nagy klub mellett ennek mi értelme van? Bár ha összejönnek bratyiból, azt megértem.

Én sem értem. Volt ez a kétklubbosdi, aztán ez a pecsás lelkesedés hiányéban kifújt.

Barta Zoli meg bírja csinálja, marha lelkes, nagyon jó szellemben működiki. Én pecsás klubban csak egyszer voltam, már nagyon régen, akkor még csak egy klub volt. Olyan nagy átláthatatlan, hangulattalan volt. Pl a kvíz is bekiabálásos alalpon ment, vagy aki felmegy a színpadra(most kétféle rémlik, akkor, lehet, hogy kettőn voltam :) ), akinek nincs erre bátorsága az eleve ki van zárva, mint én akkor.

Ez a DP-s klub sokkal családiasabb átláthatóbb. Feelingesebb, amennyire ennyi év távlatából össze tudom hasonlítani.

 

Végre megoldódott volna ez a helyzet, erre nem bírnak magukkal, mert valaki mindenképp klubbozni akar.

Ha nem konkurálni akar, és mondjuk egy más szellemiségű, pl szerepjátékos vagy valami baráti szövetkezet, akkor teljesen oké, de ha konkurálni és háborúzni akar, annak semmi értelme.

 

Mintha azon múlna, ki a legnagyobb magyar rajongó, hogy vezeti a legnagyobb klubbot. Vagy aki nincs benne egy ilyen klubvezetésben, az nem űberfasza, hardcore fan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igazi magyar mentalitás. :) De alkotmányos jog az együlési szabadság is, szóval akár lehet kismilló SW klub is. Úgyis csak a legéletképesebb marad a fókuszban.

 

Ken Ortist ismerem, nagyon jó fej, sok sikert nekik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha azon múlna, ki a legnagyobb magyar rajongó, hogy vezeti a legnagyobb klubbot. Vagy aki nincs benne egy ilyen klubvezetésben, az nem űberfasza, hardcore fan...

Szerintem nem erről van szó, nekem a kettő egy picit más típusúnak tűnik régebbi dolgok mesélése alapján.

Én is sok sikert kívánok neki :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért sok hülyeséget beszél néha össze-vissza a prequel-ról.

Én ezen a Pecsás klubnapon életemben nem voltam, de már a Duna Plázáson évek óta vendég vagyok.

Engem abszolút nem érdekel az a cucc, de most csak azért mert össze-vissza beszél a 'prequelről', nem fogom leszólni. :) Joga van a véleményéhez, ami korántsem olyan szélsőségesen idióta, mint pl. Quarron-é.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már valsztottam. Ilyen színvonalas műsorokkal és vendégekkel úgyse tudnak előállni. És engem inkább ezek érdekelnek.

Engem még ti, fórumozók is érdekeltek, mivel személyesen nem szoktunk sűrűn találkozni. :) És mivel a többség a DP-t preferálja, ez is fontos szempont, a program mellett. :)

Sőt, az EP3 előtt a program engem nem is érdekelt túlzottan. Olyan infót úgysem tudtak mondani, amit masszív spoileres fórumozóként ne tudtam volna. Most már, a szinkronszínészekkel meg egyebekkel más a helyzet. A mostani volt az első klubnap, amelyen nem kizárólag a társaság és a mozi miatt vettem részt. (A Grúberesen nem tudtam ott lenni.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, a perszonális benyomásokat jól kihagytam. :) Anno szisz miatt kezdtem járni a klubnapra, a műsor kevéssé volt fontos. Legalább ennyi haszna volt a lánynak. :) No de ma már a műsort is átböngészem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg kétszer voltam a PeCsaban, aztán már csak Sci-fi napokra jártam, aztán a DP-ben rendeztek valami éjjféli premiert valamilyen Sztár Vársz című filmnek, meg találkoztam ott valamiféle szágáfórumot látogató emberekkel, aztán azóta inkább oda járok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem még ti, fórumozók is érdekeltek, mivel személyesen nem szoktunk sűrűn találkozni. :)

Bizony-bizony, nyomós szempont :)

Én azért (is) mentem először ilyesmi talikra, hogy SW szerető emberkékkel találkozzam. Most meg már vannak konkrét személyek is :D Akiket sikerült megismernem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 5 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.