Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Lentebb már volt erről szó, mert olvastuk néhányan ezt a kiírást. Abban maradtunk, hogy 500 az egész, ha jól emlékszem. Elég kétértelmű ez a szöveg, de hülyeség is lenne, ha külön lenne 500, mert eddig nem úgy volt. Nem ezt sokallom, hanem a vonatjegyet, az egy kész vagyon :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtam Barta Zolinka, ezt válaszolta:

 

"Szia!

 

Pedig teljesen egyértelmű: a film vetítésére a klubrendezvnytől függelenül 500 Ft a jegy, magyarán külön kell érte fizetni. A mozi is most ünnepli a 10. születésnapját, és ezt a vetítést terven felül adják, összekötve a kellemest a hasznossal.

 

 

Üdv:

 

Barta Zoltán

Magyar Star Was Klub "

 

Elég érdekes. Korábban összetudták kombinálni, most nem? Kit érdekel a mozi tíz éves jubileuma? És ezt pont egy kifutott filmmel ünnepli? Vicc!!!! Elég lehúzós szaga van a dolognak. Lehet, hogy el se megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez érdekes.

Mindenesetre szerintem nem kell egyből nekik esni, inkább legyünk hálásak, hogy eddig már 2-szer megnézhettük ingyen a filmet(vagy a klubnap volt ingyen nézőpont kérdése).

Valószínüleg nem tudták most úgy kigazdálkodni, hogy a két esemény ne legyen nekik ráfizetés.

Szerintem nem érheti szó a ház elejét, akit érdekel a film is mégegyet fizet.

Egyébként én úgy gondoltam, hogy azért van odaírva, hogy a "klubnaptól függetlenül", mert ha a klubnapra nem jössz akkor is 500 a mozijegyár, nem pedig 790 vagy az éppen aktuális mozijegyár. Mert amikor egybe volt klubnap, és vetítés egy 500-asért, akkor is lehetett külön jegyet venni a filmre, én azt hittem erre vonatkozott, a "függetlenül".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, én megértem, de nekem így már 3000-be lenne az egész holnapi móka, ami már túl sok. Igen, még 500Ft-os árnövekedés is számít. Ez van. Vagy majd mbemegyek jegy nélkül a klubnapra. Úgyse nézi a kutya se...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész Hollywood Multiplexet átvette a nyáron a Palace Cinemas. Most már majdnem minden multi az övéké (a Mammut már korábban is az övéké lett).

Lehet, hogy a mozi még így is szivességet tett azzal, hogy lesz a film 500-ért.

 

Ody, kb. 200 Ft-ot tudsz spórolni a vonatjegyen, ha csak Zuglóig veszed. Innen addig 50 km, a Nyugati, ami csak egyetlen megállóval van messzebb, már 60, ami legalább 200 Ft különbség,és csak egy megálló. Én legutóbb így mentem Pestre. Ha a Nyugatiban egyből átszáll valaki a metróra,és nem akar csavarogni, akkor akár már Köbánya Kispesten is meg lehet tenni, ugyanis a metrójegy így is, úgy is annyiba kerül. Max. többet kell metrózni. Ja, és Kö-Ki szintén 50 km. Ceglédről még rá kell számolni 20 km-t, ha jól tudom :) Hazafelé meg mehet lehet ugyanígy, vagy marad az izgi, hogy egy megállót bírjon ki a kalauz, hogy nem jön :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ha elcsípnek, az drága mulatság. Tavaj nyáron végig jegyek nélkül utaztam, aztán egyszer elcsíptek... ahogy visszaszámoltam, a bünti pont annyi volt, mint amennyit elfeccöltem.

Engem még életemben nem.Bemondasz valami más nevet és annyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tali a szokásos, befutunk sorban, és összefutunk valahol a mozinál :)

Obi, ha nem ismersz senkit, szerintem keresd a legnagyobb társaságot, de engem nem nehéz megtalálni, mert a rövid barna hajamban vagy egy hátközépig érő padawan tincs. Arról még SW klubon is meg lehet ismerni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ha elcsípnek, az drága mulatság. Tavaj nyáron végig jegyek nélkül utaztam, aztán egyszer elcsíptek... ahogy visszaszámoltam, a bünti pont annyi volt, mint amennyit elfeccöltem.

Hát igen, de még akkor is van kiskapu, ha elkapnak, azt mondod, hogy otthon hagytad a bérleted, és késöbb bemutatod, az Akácfa utcában, akkor csak 800 ft, nem a helyszíni 4000 vagy mit tudom én mennyi.

Másnapra pedig tudsz szerezni kölcsön havertól ismerőstől valami ilyesmit, még ha nem Pesti az ember akkor is.

 

Ja és nem bántásból, de a tavaly LY. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, de még akkor is van kiskapu, ha elkapnak, azt mondod, hogy otthon hagytad a bérleted, és késöbb bemutatod, az Akácfa utcában, akkor csak 800 ft, nem a helyszíni 4000 vagy mit tudom én mennyi.

Másnapra pedig tudsz szerezni kölcsön havertól ismerőstől valami ilyesmit, még ha nem Pesti az ember akkor is.

 

Ja és nem bántásból, de a tavaly LY. :)

Na ja, csak ezt játszd meg, miközben a haverod kísérgeted, aki életében először van egyedül Pesten és túlvan egy nyolc órás felvételin, s mikor elébe áll az ellenőr, még azt sem érti, miért (amúgy azért szúrtak meg, mert nem átszállójegyünk volt).

 

Hupsz a ly miatt, általában szoktam tudni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, csak tippet mondtam, minden szitu más, aki tapasztalt bliccelő, jobban otthon van ilyesmikben.

Meg például az is, hogy Galambóc utca 28-at kell bemondani címnek, mert nem létezik. Oda aztán küldhetik a csekket. A postás hetente legalább egy tucat csekket dob a kukába. Jah persze 11.ker, 1111.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: Nálam mindenesetre lesz egy üres DVD, legfeljebb a következő klubnapra... :)

 

Ha minden igaz, negyed tizenegy körül fogok megérkezni a DP-be, de lehet, hogy kicsit korábban, a BKV-től függ. Szóval lesz idő dumálgatni kezdés előtt. Pláne, ha a szokásos módon csúsznak... :)

Odyt, Lokatellit, MissKarrdét, Dzséjtet várhatóan gond nélkül megismerem majd, Obi1 pedig majd bejelentkezik valahogy. :) Rajtam kék ing lesz, sötétkék farmer, meg szemüveg. És egy fekete hátizsák a közelemben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.