Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Sztem én is megyek. :D

A jegyeket már 5-én le lehet foglalni.Nem kéne már akkor?

 

Donát!Te melyik pályaudvarra érkezel?

Aki a Nyugatiba megy annak a legjobb, mert csak megy 5 megállót metróval, pont a Duna Pláza alatt teszi ki az utasokat.Aki a Déliből az felszáll a metróra, utána a Deák Ferenc tér-nál átszáll a 3-as metróra, onnan pedig csak a Gyöngyösi utcáig kell menni metróval, ami szintén a Pláza megállója.Úgyis olyan sokan szeretik közületek a metrókat. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerű, de aki nincs Pesthez hozzászokva, az parázik tőle egy kicsit (emlékszem, hogy egyszer hogy jártunk egy kolléganővel, aki szinte soha nem jár Pesten, hát inkább nem részletezném, és nem csak azért, mert off). Könnyű az aluljárókban bepánikolni a rengeteg ember meg járatok között. Megszoktam már az elmúlt huszonvalahány év alatt, mert folyamatosan járok fel, nekem természetes, másnak kevésbé :D

 

Obi1, legalább veled is talizunk (hmm.. mármint én még nem találkoztam veled eddig) :cry: Legutóbb sem foglaltunk jegyet, elég foghíjas volt a terem a film alatt, legjobb helyre kaptunk nem sokkal a klub kezdete előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, ha minden igaz én is felkeverek. Ha addig nem lesz krach a tőzsdén. De mivel már most zsebre vágtam az útra szánt pénzt, így az sem gond :cry:

 

OFF

Egyszerű, de aki nincs Pesthez hozzászokva, az parázik tőle egy kicsit

Ertről eszembe jutott, hogy mikor először jártam Pesten egyedül - éppen sw klubrendezvényen, csak akkor még a PeCsa-ban volt -, este indultam haza. Tél volt és már vak sötét, és úgy eltévedtem, mint a szédült rák. Mentem mendegéltem, már a PeCsa melletti mező is felszívódott, ráadásul senki nem jött, hogy megkérdezzem, ugyan hol vagyok és merre menjek. De ennek ellenére mentem egyenesen. Fogtam magamnak, kiszúrtam néhány fényt a távolban és megindultam arra. Azt hittem, az a korcsolyapálya, ami ott van a közelben. Aztán hipp-hopp, kiderült, hogy tévedtem. Ugyanis a PeCsa volt az. Valahogy leírtam egy szép nagy kört. Eztán inkább kimentem az útra, és azon mentem végig, mert arról tudtam, hogy oda vezet, ahová tartok. Na én azóta nem parázok Pesttől.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, klubnapra kértünk belépőt és kérdezte, hogy a moziba hova szóljon a jegy.

Akkor mondtam, 6 egymás mellé.

Na akkor most is Te veszed, mert a legjobb helyeket neked tartogatja a gyönyörű mozijegyárús kislány. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást :) Ezek a klubok nincsenek rád jó hatással, mert februárban is pont előtte voltál beteg :D De ez ne riasszon el attól, hogy gyere.

Valóban. :) Biztos valami sith átok gyötör... Szisz hozhatta rám. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem azért, de a hirdetésben nem egybe írják az 500 Ft-os belépő árat! A filmre és a klubnapra is külön-külön. Jó lenne tudni, hogy akkor most mi van.

 

Program

 

Az SW.hu szerint:

 

"A rendezvény után 14.00-tól a rajongók a 9-es nagyteremben a vendégeink társaságában megtekinthetik az EPISODE III - Revenge of the Sith szinkronos változatát.

A film vetítésére a belépőjegy - a klubrendezvénytől függetlenül - egységesen 500,- Ft (Elővétel: október 5-től)"

 

Így azonban meggondolandó az egész dolog... 1800 a vonatjegy és még ezer az egész cucc? Sok!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.