Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Egyébként ki az, aki biztosan jön?

Én. A film nélkül is mentem volna, de így meg pláne. Nem baj, hogy szinkronos lesz, már láttam úgy többször is. És majd itthon megnézem felirattal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hogy mi a véleményük a szövegről, hallották-e angolul előtte, ilyíesmi. GH anno azt válaszolta h csomó hibát ők már kijavítottak.... úgyhogy hozzáteszem:lehet kezdeni rémámodni h mi volt az eredeti szöveg :)

Szövegről mi a vélemányük, az mindegy nekik gyakorlatilag csak fel kell olvasni.

Angolul sem kell hallaniuk, ez a legnagyobb marhaság volt az ep1 idején, hogy a Lucasfilmes csóka visszahallgattatta, hogy egyezik az ereszkedő magyar hangsúly az eredeti emelkedő angollal :) Azon akadt ki valaki, hogy követelte hogy Yodán pl mint az angolban elől legyen a hangsúly, szóval Yóda, de hálaazégnek mindent nem sikerült ránkerőltetnie a barmoknak.

 

Grúber nem az SW-re mondta, hogy rossz szöveget kaptak, sőt ki is emelte, hogy ez egy komoly munka volt, itt nem fordulhat elő ilyesmi. Itt kitűnő munkát végzett a szövegíró. A "limonádékra" mondta, hogy ott silány minőségő a fordítás esetenként, abba kellett belejavítaniuk, vagya átfogalmazniuk magyarosabbra.

 

Természetesen ilyenen ott a helyem. Igazából egy Zsigmond-Moser audiokommentárt meghallgatnék a film alatt, amolyan Így készült.. stílusút.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen ilyenen ott a helyem. Igazából egy Zsigmond-Moser audiokommentárt meghallgatnék a film alatt, amolyan Így készült.. stílusút.

Ó, egy ilyet én is. A filmet úgyis ismerjük, nyugodtan beszélhetnének közben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden igaz, ott leszek a klubnapon.

És mindenképp meg szeretném nézni A filmet! :lol: Cseppet sem bánom, hogy szinkronos.

A múltkor se volt rossz. Főleg, hogy remek helyen ültünk. :D

 

Ez hanyadik búcsúvetítés is? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból a szempontból egy picit sajnáltos, hogy időre kell befejezni a klubnapot, mert kezdődik a film(ide nekem az ilyen kellemetlenséget :lol: ), múltkor is kutyafuttába alig végeztünk a filmig, sőt, volt olyan ami le se ment a műsorból.

Egy kicsit sem lehet megtoldani a műsort, ha nincs film csak a takarítók zavarnak ki a teremből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból a szempontból egy picit sajnáltos, hogy időre kell befejezni a klubnapot, mert kezdődik a film(ide nekem az ilyen kellemetlenséget :lol: )

Például ezért kellene időben kezdeni, ami nem megy éppen könnyen a szervezőknek. Helyesebben, az elmúlt egy évben ez még soha nem sikerült nekik. Na de én is bevállalok ilyen kellemetlenséget :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most is valami ilyesmit kéne összehozni. A szinkronszínészek közelében. :cry:

Szerintem is. Menjünk időben, aztán vegyünk együtt jegyet, mint akkor. Igaz, hogy legutóbb nem voltunk éppen sokan, így nem volt nehéz összehozni. A szinkronszínészek közelében már kicsit nehezebb dolog. Hmm... ha most is annyian leszünk, akkor nem fog annyit számítani, hogy hova szól a jegy, majd helyet változtatunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem emlékszem, hogy ez így ki lett volna emelve. De lehet, hoyg tévedek. :cry:

Mintha mondták volna, hogy akkor lesz utoljára felirattal. Az Európa mozi a szinkronos változatot még adta egy darabig később is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha mindenki megy, lehet én is beülök, de akkor így mikor érnénk haza? Csak mert én hozzátok igazodnék, mert egyedül nem találok ki a Nyugati/Keletibe :D

 

 

Donát

Majd ott eldől minden, mint ahogy máskor is. Ha Ody nem jön, én megyek csak a Nyugatiba, és majd figyelek, hogy el ne kavarodj, és időben legyünk :D

Na jó, metrón azért más is fog jönni, csak nem száll ki a Nyugatinál :P

Ha kettőkor kezdődik a film, kb. fél öt után van vége, rosszabb esetben öt előtt nem sokkal. Ha mást nem tervezünk (már pedig a jelek szerint nem), akkor öt körül a Nyugatiban leszünk. Hmmm... ha gondolod, előtte is talizhatunk a Nyugatiban, és akkor nem lesz gond az odaút sem.

 

Fuge, nem lesz az durva, ez inkább izgalmas :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.