Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Rengeteg színész fennt van.

Meg még egy rakás SW szinkronhang, Windu, Boss Nass.

Nass hangja nagy arc, ő gyűjti a szerepeit, vagyis képeket róla meg ilyenek.

na ezt nem is tudtam. Őket megtaláltam. Tesómnak van egy csomó iylen színész izéje.Mert szinházas emeber és színész palánta.De neki vissza igazolnak nekem már nem . :-( Meg is értem miért. :-D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem arról volt szó, hogy ez a klub már megszünt?

És most ők is szülinapoznak :D

Én ma kaptam tőlük levelet. Meg is lepődtem, hogy ki irogat nekem a Petőfi Csarnokból :para:

Elméletben csak erre az egy eseményre "szerveződnek újra".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fotón, amit lokatelli belinkelt (amin Moser Károllyal vagyok) látszik az a képecske is, amit Zsigmond Tamarának adtam át egy perccel azelőtt. :D

 

Ja, és Ody, ne haragudj! :o:P Remélem, kihevered a traumát, amit okoztunk... :para:

 

OFF

 

A klubnap emlékére lecseréltem az avataromat. :o (Látod, Ody? :D ) Ma még Padmé, aztán majd Obi, Vader, vagy valami... :D

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ma kaptam tőlük levelet. Meg is lepődtem, hogy ki irogat nekem a Petőfi Csarnokból :para:

Elméletben csak erre az egy eseményre "szerveződnek újra".

Hagyományos levelet én is kaptamma. És így mondom hoppá. És melyik volt a második levél.Hát nem a rendörségről. Egy féléves piros átlépés miat.AMit 1 hóra mondtak ha nem vizetek jön. Ma jött meg. :-D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem arról volt szó, hogy ez a klub már megszünt?

És most ők is szülinapoznak :D

Valami olyasmi rémlik, hogy egy volt, csak utána szétváltak, és lett belőle kettő. Így mindkettő szülinapos :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem a rendörségről. Egy féléves piros átlépés miat.AMit 1 hóra mondtak ha nem vizetek jön. Ma jött meg. :-D

Eh... erre még emlékszem is, mikor mondtad MSN-n, hogy emiatt baszkuráltak a zsaruk... ezek is kapkodós figurák. Ennyi erővel már el is felejthették volna :para:

 

MissKarrde: úgy van, ahogy mondod. Mikor én bekerültem, még a két klub együtt működött, aztán szétvállt Eredeti-re meg Magyarra, aztán az Eredeti megszűnt, aztán a másik átneveződött, aztán lett megint Eredeti, aztán a másik szünt meg, aztán már lassan a fene sem tudja, mi működik és mi nem, pont, mint a Falconon az alkatrészek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

aztán már lassan a fene sem tudja, mi működik és mi nem, pont, mint a Falconon az alkatrészek.

:para: Köszi szépen, akkor még nem teljesen hagy cserben a memóriám, a szétszórtságot meg most hagyjuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh... erre még emlékszem is, mikor mondtad MSN-n, hogy emiatt baszkuráltak a zsaruk... ezek is kapkodós figurák. Ennyi erővel már el is felejthették volna :D

 

MissKarrde: úgy van, ahogy mondod. Mikor én bekerültem, még a két klub együtt működött, aztán szétvállt Eredeti-re meg Magyarra, aztán az Eredeti megszűnt, aztán a másik átneveződött, aztán lett megint Eredeti, aztán a másik szünt meg, aztán már lassan a fene sem tudja, mi működik és mi nem, pont, mint a Falconon az alkatrészek.

N aj. Majd teszek róla. :o De nem nagyon kapkodnak. Fél éve semmi. És várják,hogy 8 napon írjak nekik levelet,hogy mért nem fizettem be. :para: Mosndjuk azért mert amikor bementem,hogy közmunkára válcsam azt mondták várjam meg a procedúra végét ami egy hónap.Ennek ellenére most jött. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a helyedben azt mondanám h a legközelebbi áradáskor legátépíted-homokzsákozod.... az bürokráciafüggetlen.

Ez nem olyan egyzerü.Amikor mentem mondani,hogy vállalom a közmunkát.minthogy vizessek.Ez pont az áradáskor volt. Azt felelték megkell várni a procedűúra végét és utána lehet vállalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Volt ma valaki a Pecsában a másik klub "szülinapi" ünnepségén?

Ketten azért képviseltük a Sagát... volt egy bájos kiállítás, egy szívmelengető bejelentés (miszerint Ken Ortis vezetésével a klub jelenti él és élni akar) össz fotó hogy legyen amit 20 év múlva kiraknak, hogy "ekkor voltunk 10 évesek" és aki az első klubnapon ott volt, az most akláírhatta a csoportképüket... volt Hoth meg Tatooine torta, azt már nem vártam meg...

 

Ja meg "működő" Master Replica reklám és kipróbálás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.