Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Ha feltudok reggel kelni, és el tudok menni akkor én viszek vmi gépet.Persze csak egy kis gagyit, de az is több a semminél.

 

Kérlek beszéljük meg hogy hol találkozunk, mert így nekem is könnyebb lenne.

Múltkor a DP mozijánál ültünk közvetlen a 9 terem bejárata előtt az ott lévő székeken. Arra felé leszünk szerintem összegyűlés céljából!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy voltál, csak én maradtam le rólad :)

 

Fényképezkedés meg nem nagyon volt, Atlas kattintgatta a gépet, kellene tőle néhányat szerezni, bár többnyire nem a társaságot filmezte :)

Egyébként jó volt a klub, szokásos késés, szokásos néhány program elhagyása újfent bejött, de ez már normális. Novák és szinkronosok jók voltak, meg a rögtönzött szinkron sem volt rossz, de azért a tavaly decemberi Grúber Hugós nekem jobban tetszett :) Azért autogrammot szereztünk néhányan :)

Film még mindig remek, erről ismét meggyőződhettünk, szerencsére sikerült összehozni némi macera és holonetes összeköttetések után, hogy egy helyre vegyünk a többséggel jegyet :)

Remélem, mindenki rendben hazaért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy voltál, csak én maradtam le rólad :)

 

Fényképezkedés meg nem nagyon volt, Atlas kattintgatta a gépet, kellene tőle néhányat szerezni, bár többnyire nem a társaságot filmezte :)

Egyébként jó volt a klub, szokásos késés, szokásos néhány program elhagyása újfent bejött, de ez már normális. Novák és szinkronosok jók voltak, meg a rögtönzött szinkron sem volt rossz, de azért a tavaly decemberi Grúber Hugós nekem jobban tetszett :) Azért autogrammot szereztünk néhányan :)

Film még mindig remek, erről ismét meggyőződhettünk, szerencsére sikerült összehozni némi macera és holonetes összeköttetések után, hogy egy helyre vegyünk a többséggel jegyet :)

Remélem, mindenki rendben hazaért :)

Na na én is fénykpesztem és nem néhányan kértünk szinte mindenki kért autógramiot én is nekem is van. :D A klub gártyámon két oldat.. :) És vitrinbe is tedtem miután órákon át néztem. :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy voltál, csak én maradtam le rólad :)

Pedig ott volt, csak nem csapódott hozzá a csapathoz.

 

Én is hazaétrtem, kellemesen hullafáradtan (de legalább már ehetek a búvárkaja kockázata nélkül). SimonZ, sikerült ülnöd? Nekem hál isten igen :)

A rendezvény jó volt, Novák Péter még mindig poénos figura (ezt a fantom mecénását meg kéne szerezni), a szinkronszinészek is (csak most esett, hogy élőben hallottam, hogy Zsigmont Tamara a Dr. House-ban a női főszereplő magyarhangja. Ott tök máshogy beszél.).

Film: még mindig király, bár a magyar szinkron nem lett jobb, mióta utoljára hallottam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott voltam, csak rossz kedvem volt mert el kellett mennem a rendezvény után, és ezért nem maradtam a filmre se.

 

Az is kiderült a fantom macénás(brrrr...ez a cím)-ból, hogy Novák mennyivel jobb színész mint a Barta Zoli.Kicsit lámpalázas volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen jó kis összejövetel volt! Végre megismerhettem új arcokat is (kivéve Obit sajna :) ) A műsor kellően szórakoztató volt, nálam Novák sztorizgatásai, és a poén menés volt a csúcs. :) A ROTS meg űberfrankó, és ezen még a szinkron se nagyon tudott változtatni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen jó kis összejövetel volt! Végre megismerhettem új arcokat is (kivéve Obit sajna :) ) A műsor kellően szórakoztató volt, nálam Novák sztorizgatásai, és a poén menés volt a csúcs. :) A ROTS meg űberfrankó, és ezen még a szinkron se nagyon tudott változtatni. :)

De mint azt msn-en beszéltük, meg kéne szervezni egy hivatalos fórumtalálkozót.Még a nagy hidegek elött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én meg azon túl h örülök nektek beruháztam egy klón pilótára, meg újabb három klónkára.... :) Csak szegény pénztárcám nézett, hogy most akkor mi van.

 

Meg az elején odaszivárogtam a DVDkezelőhöz és besunnyogtam az egyik DVDmet... aztán a műsorvez jött oda hogy bocs de ezt talán nem nyilvánosan kéne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a klubnap! Remekül éreztem magam.

A program szokás szerint csúszott, de most csak 15-20 percet, nem 30-40-et, mint múltkor, ha jól emlékszem. :)

Novák Péter alakítása nagyszerű volt. :)

Ami a filmvetítést illeti: mivel május óta nem láttam végig a III. részt, mostanra már eléggé érett a megnézése. :) Odyval értek egyet: "űberfrankó". :)

 

Dzséjt: Tudtam ülni, de csak éppenhogy. Szépen végig is aludtam a hazautat. Kétszer is csöngött a telefonom, és fel se tűnt. (MissKarrde: Pedig az Across szólt, amire azért nem nehéz felfigyelni. :) )

 

Obi1: Kár, hogy nem találkoztunk.

 

Lokatellivel tárgyaltuk, hogy élőben sokkal természetesebb volt a szinkronszínészek hangja. A filmben a hangmérnök valahogy túllágyította a hangjukat, az életben pedig jobb. Szerintem sokkal kevesebb bajom lenne a szinkronnal, ha a természetes hangjukat hagyták volna meg. Így főleg csak a szövegíróval problémáznék... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(MissKarrde: Pedig az Across szólt, amire azért nem nehéz felfigyelni. :) )

Lokatellivel tárgyaltuk, hogy élőben sokkal természetesebb volt a szinkronszínészek hangja. A filmben a hangmérnök valahogy túllágyította a hangjukat, az életben pedig jobb.

:)

 

Először ledöbbentem, hogy mennyire más a hangjuk, mint a filmen. Alig ismertem rájuk :) Aztán valahogy csak sikerült összeazonosítani őket, főleg az élő szinkron alatt, ott már azért helyén voltak a dolgok. De még az is rápakolhatott erre egy lapáttal, hogy feliratosan nézem a filmeket, és el vagyok szokva a szinkrontól. Ez mondjuk az epII esetében nem teljesen áll, mert azt azért sokat láttam régebben szinkronnal, amíg nem volt meg dvd-n, csak kazin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:)

 

Először ledöbbentem, hogy mennyire más a hangjuk,

És milyen lágyan mondta Tami, hogy köszönöm R2... :) De úgy az egész csaj szimpi volt. :) Karcsinál azt tetszett, hogy amikor megkérdezte tőle a speaker, hogy visszajátsza-e a jelenetet, majdnem azt mondta isten ments. :) Elég vézna hangja volt 2002-ben, valszeg azért...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simon Zolival bekerültünk az swklub.hu klubnapi képriportjába.

 

Itt Moser Karcsi nagyon megilletődik, a Zolitól kapott ajándék miatt.

 

Itt pedig az én képem dedikálása közben kaptak le minket. Fejem belelóg a bal sarokba, és Zoli keze is még a képben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.