Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Aranyos kis klubnap volt, de nem lettem megverve. Sem a Qui-gon jellegű fénykarddal, sem mással. Potyára cipeltem mind a hármat! :cry:

 

 

A Sötét Oldal 2-ről meg hadd mondjam el, hogy mire befejezték, megromlott. Bár jó ötletek zsákszámra voltak benne, szóval nem bánom hogy egyszer megnéztem. A befejező képsor meg határozottan rulzi volt, bár arról ötletem sincs hogy honnan kerítették őket:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem nem lett.Nem is akartam.Lehet,hogy túl erőben lettem vola. :cry:

De mindenkit győszködött.Nagyon akart.

 

Dzséjt: Hogy milyen fajta.Nem tudom ítéld meg te.Ha így látsz engem.

 

 

ui:Nem ide tartozik nagyon ide de a mai napon mikor klubnapon voltam tele ment a fejem ötlettel és hamarosan.Aszem ha minden jól megy már holnap új videó várható sw témában classikus zenére.Nagyon cool lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aranyos kis klubnap volt, de nem lettem megverve. Sem a Qui-gon jellegű fénykarddal, sem mással. Potyára cipeltem mind a hármat! :)

Én túl gyáva voltam ahhoz, hogy leálljak fénykardozni, mert még soha nem csináltam ilyet :cry:

Jó nap volt, bár az utazás nem volt éppen problémamentes :lol:

A Sötét oldal kettőnek a vége abszolút nem jött be, nagyon elhúzták az akciórészt, "vághatták" volna rövidebbre is. Annak a királynőnek vagy nem is tudom kinek a történetét pedig még mindig nem tudom hova tenni ;)

 

Már harmadszor láttam szinkronosan. A másik két szinkronos nézés már régen volt, így el is felejtettem egy csomó szinkronos dolgot pl. a jogosítvány szó használatát :D A szinkron nem lett jobb az idő múlásával, de nem ez volt a fontos, nem is igazán törődtem vele, a fejemben közben egyfolytában ment az angol verzió, mondatok, hangok, stb. De újra nagy vásznon látni a filmet remek volt, ráadásul jó helyen is ültünk :) Valószínűleg többet nem fogjuk vásznon látni (bár én tavaly nyáron úgy mentem el egyszer megnézni, hogy utoljára látom, és azóta még kétszer láttam :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a klubnap! Én legalábbis jól éreztem magam. Az összeállított műsor megfelelő volt, bár a sötét oldal 2-ről nincs sok jó emlékem...talán csak Tibur felbukkanása. :cry:

 

Maga a ROTS nagyon jó volt, még szinkronnal is. A legjobb helyekre kaptunk jegyet, így első osztályú minőségben élvezhettük a filmet. A legjobb SW FILM! Legközelebb is ott a helyünk, igaz szisz? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számpmra is terült mentes volt a nap.

Az Ep3-ról: Hát 1 szer ládtam szinkronnal és valahogy most sem tudtam megemészteni és rontott a helyzeten hogy a vetítés kozben voltak hanghibák melyet a nézők észre is vettek.Szerintem Ody ék is.De alapjába véve nem volt rossz.

 

A Sötét oldal 2-ről:Nekem úgy ahogy bejött.Főleg a poénos beszólások.

(Mint a roham osztagosok dumája akció közben:Na mi lesz a vacsi?)

De számpmra is túl sok volt az akcióból.Egyfolytába csak azt ládtam hogy robbanás.

A mezítelen csaj meg sokvolt.SW filmben ilyet.Na hát ez durva.Szerintem mindenki meglepődött.16 évesnek nem ajánlják.De érdekes volt,hogy most kihagyták a stáb listát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sötét oldal 2-ről:Nekem úgy ahogy bejött.Főleg a poénos beszólások.

A tizenhat karikás nő nagyon nem kellett bele, a vacsi viszont tényleg fin... izé, jó volt:) Mit is mindott a főnök Hogy szálljanak le a vacsi-vonalról, különben nem lesz idejük megrágni?:cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, kétszer volt hanghiba. Tekercs cserélésekor.

Akkor jó sokszor cserélhettek tekercset.Mert töbször is hallodtam és nem csak a felénél mikor szokták.Ha túl hosszú a film.

 

OF: ÉS íme az új videó: http://beta.yousendit.com/transfer.php?act...F76F8BE1840CBAD

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az látszik h mikor cserélnek tekercset, mert egy pillanatra elmegy a képélesség. a "Do you know where he is now?" előtt tuti van egy, meg amikor Anakin a lávahomokban hever akkortájt is... a mikor Anakin háborogni kezd Obinak immár négyszemközt hogy nem mester, annál is van egy ha jól rémlik... legalábbis az angol darabolásnál. Magyarul egyszer láttam, nem tudom:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy előbb el kellet jönnöm szombaton. A Sötét Oldal 2 első 5 percét még láttam, remélem, hogy a többit pótolni tudom a júniusi Átjáró Fesztiválon (ha jól értettem, ott is lemegy majd). Elhangzott, hogy mikor lesz a következő klubnap?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy előbb el kellet jönnöm szombaton. A Sötét Oldal 2 első 5 percét még láttam, remélem, hogy a többit pótolni tudom a júniusi Átjáró Fesztiválon (ha jól értettem, ott is lemegy majd). Elhangzott, hogy mikor lesz a következő klubnap?

Sajnos nem.Pedig engem is érdekelt volna.Biztos 2-3 hónap mulva lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki látta a Columbo-t az ismeri a trükköt.

Fekete kör a jobb felső sarokban kétszer felvillan, utána van.

 

Azért nyávoghatott egy kicsit, mert a sok cseréléstől kicsit elhúzták a szalagot.

Amióta láttam azt a részt, állandóan szemet szúr az a kör. Az egyik mozis verziós ep3-mon meg kéne néznem, hányszor villog a kör.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhangzott, hogy mikor lesz a következő klubnap?

Sajna nem. Gyorsan átzavartak minket az Indesit terembe. Érdekes módon, Bartha úr nem méltóztatott meglesni a szinkronos EP3-at (mint ahogy sok más nagy rajongó is talált remek kibúvókat :P ). :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki látta a Columbo-t az ismeri a trükköt.

Fekete kör a jobb felső sarokban kétszer felvillan, utána van.

 

Azért nyávoghatott egy kicsit, mert a sok cseréléstől kicsit elhúzták a szalagot.

Jaja, az jelzi a gépésznek hogy mikor kell kicserélni a filmet.Columbo rulezzzz :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezeket a karikákat már korábban is észrevettem, és jó ideig filóztam, hogy mire valók... Akkor még X volt és utána karika. Vagy fordítva? :oops:

Azóta is mindig fel szokott tűnni a mozifilmek nézésekor. Nagyon ritka, hogy nem látom meg a jelzést egy tekercsváltás előtt, de ez nem zavarja a filmek élvezetét. (Bár annak azért örülök, hogy a DVD-n nincs ilyen. :P Viszont a mozivászon nagyobb, mint a tévé képernyője. :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közvetlenül a "Do what must be done, Lord Vader" előtt van a váltás. Ekkor el is hallgat a zene. Ez gondot okozott Lucaséknak, mert eredetileg folyamatosan hallatszó hangot akartak ez alá a szöveg alá tenni, de aztán eszükbe jutott, hogy ott lesz valahol a tekercshatár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nem. Gyorsan átzavartak minket az Indesit terembe.

De föl lehzetett iratkozni a hírlevelükre, úgyhogy csak nem fogunk lemaradni testületileg róla!

 

Érdekes módon, Bartha úr nem méltóztatott meglesni a szinkronos EP3-at (mint ahogy sok más nagy rajongó is talált remek kibúvókat :) ).  :para:

A szinkronos az fájóan szinkronos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért annyira nem gáz szerintem.

 

Egyébként pedig elég gázos, hogy egy sötét oldal 2-re többen kíváncsiak mint az EPIII-ra. :para:

Végül is érthető.Magyar Star wars alkotás.Szenvedni akartünk.Bár azért nem volt rossz.És valjuk be az Ep3 szinkronnal fejezze be a mozi vetítését.Juj.

 

Ui: Már tervezem a folytatást a videónak :-) Szisz régi javaslatára olyat próbálok mint még senki.Lehet,hogy lefogtok utni és kárhozott lerszek.De mit szólnátok egy olyan sw klipre ami alatt a Jezus Christus Szupersztár első két száma megy?

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.