Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Rendben, akkor olyasmit beszéljünk meg, hogy mikor találkozzunk (illetve, hogy a lusta pestiek mikorra dugják oda a képüket.) ?

Részemről szintén 9 után fenn leszek Pesten, ha nem késik a vonat ( na nehogy :clap2: ). Mondjuk negyed 11? Vagy korán van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem tudok menni, én is ZH miatt.Épp most szidom azt az embert aki szombatra rakja az előadásokat és zh-kat.Ebben a félévben az előadásokat szinte kivétel nélkül szombatra rakták.Párról meg tudtam lógni, de holnap mindenképp be kell mennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most egy kicsit bele zavarodtam.Jegy vásárlásról beszéltek mikor ha vesztek belépőt a klubnapra akkor a jegyet is mellé kapjátok a filmhez.

De hol kell megvenni ezt a belépőt? Karrde szerint a jegypénztárnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks :clap2: Tavaly is elég korán oda értél. Rögtön utánam érkeztél meg.

Utánad.Hmmm ez érdekes mert fenn voltam már a kezdés előtt 2 órával és lementem a pénztár elé és ott találkoztuk.Aszem.De lehet,hogy nem?Régen volt már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor most hogy kell jegyet venni? Mert volt már sok verzió. :clap2: Egyébként várom, tök jó lesz!! ROTS moziban...szisszel és veletek. :D

Szisz jön?Jujj.Őt már régóta megakartam ismerni alaposabban. Tényleg hányan leszünk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De láttalak már.

Mikor?És hol?Ha ládtál is nem is beszéltél valam élőben.Az MSN más.Ott nem érzed a hangsújokat és a hangot.Hogy milyen is vagyok valójában. Ahogy egy régi EXbarát mondta rólam: Hazudós,gerinctelen talpnyaló. Na most ez nem igaz.Ha igaz is akkor is csak a fele. :clap2:

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Búcsúvetítésnél egy külön pénztárablak volt fenntartva, akik a klubra jöttek, és a klubbelépő mellé megkérdezték, hová ülsz, és együtt adták oda.

Ez azért kell, mert a filmre külön is lehet jegyet venni, vagyis csak akkor kerül ki a rendszerből a hely ha kinyomja a gép a jegyet, vagyis a sima fénymásolt klubjegy-nél lennének ülési problémák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj gyerekek, kár, hogy nem lehetek ott :cry:

No midegy, majd legközelebb nem adok kölcsön senkinek, és akkor lesz pízem (fúj, a súlyos anyagiak).

Nektek meg jó szórakozást, lélekben veletek leszek. És mikor ti ep3-aztok, majd talán én is bedobom a DVD-be az ep3-at (szigorúan az ep1-2 előtt, persze :)).

 

Derb, helyettem is verd már meg Krandet fénykarddal. Kérd el tőle a Qui-Gonost, én is olyat használok ;)

 

Hazudós,gerinctelen talpnyaló. Na most ez nem igaz.Ha igaz is akkor is csak a fele.

Melyik fele? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.