Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Én is köszönetet mondok a pósztert Krandénak!

Egykartonlapra ragasztottam, ami felakasztottam a falra, így tetszés szerint áthelyezhető.

 

Zolinak is köszönet a gyönyörű képért, így mégszebb, mint gépen. Akkor nem csak érdeklődési célt szolgált a kinek mi a kedvenc képe a topikodban.

 

Kvíz egy négyes kollaborációban egész jól összehoztuk. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt pedig elfelejtettük megemlíteni, milyen szép ajándékot kaptunk Simon Z.-től. Egy-egy művét fotó minőségben! Döbbenetesen minőségi munka! Én ki is raktam a polcomra. :) Érdekesség, hogy mindenki mást kapott. A lányok inkább Anakinra buktak. :rock: Köszönjük Zoli!

Hát kettőből választhattam. Ha lett volna Ody Mandrell-es, akkor azt választom. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zolinak is köszönet a gyönyörű képért, így mégszebb, mint gépen. Akkor nem csak érdeklődési célt szolgált a kinek mi a kedvenc képe a topikodban.

Egyetértek, előhívva néznek ki ezek a legjobban. Azt vettem észre, hogy kinyomtatva rosszabbak, mint monitoron nézve, de előhívva sokkal szebbek.

 

És valóban nem csak érdeklődési célt szolgált a körkérdés; a lehetőségekhez képest igyekeztem figyelembe venni a válaszokat. No meg volt egy igényfelmérési szándékom is: tudni szerettem volna, melyik az az irányvonal, ami a "közízlésnek" a leginkább megfelel, és ez mennyire esik egybe az én szándékaimmal. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Na most mi is lesz a program? A válaszokat kérem a klubnap topicba prezentálni. 

Jó kérdés. Az Exitben a Barta Zoli csak annyit mondott, hogy valamit vetíteni fognak, de mivel angolul mondta, és számomra valami ismeretlen cím volt, így nem tudtam megjegyezni. Kellene valami extra program, elvégre mégis csak majd egy éve lesz akkor, hogy bemutatták az epIII-at. Más valaki esetleg?

Valószínűleg majd fenn lesz a program nemsokára az sw.hu-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most mi is lesz a program? A válaszokat kérem a klubnap topicba prezentálni. 

Jó kérdés. Az Exitben a Barta Zoli csak annyit mondott, hogy valamit vetíteni fognak, de mivel angolul mondta, és számomra valami ismeretlen cím volt, így nem tudtam megjegyezni.

Most néztem meg az exitet.

Nem tudom mit hallottál Karrde, de a Barta Zoli csak azt modta, hogy lesz klubnap. :peace:

 

Még hozzátette, hogy a Sötét oldal 2-nek lesz a bemutatója mégpedig moziban. (Ez sem angolul volt. :oops: ) Ez ugye a Füle filmje.

 

Egyébként a program szerintem az Empire of Dreams első harmada lesz magyar felirattal, mégpedig abból az apropóból, hogy 29 éves A New Hope.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a program szerintem az Empire of Dreams első harmada lesz magyar felirattal, mégpedig abból az apropóból, hogy 29 éves A New Hope.

Nem lenne rossz gondolat a részükről, de azért igencsak illene megemlékezni a III. részről is... :peace: Az is most volt nemrég, nem tudom, emlékszik-e rá valaki. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mit hallottál Karrde, de a Barta Zoli csak azt modta, hogy lesz klubnap. :D

Még hozzátette, hogy a Sötét oldal 2-nek lesz a bemutatója mégpedig moziban. (Ez sem angolul volt. :P ) Ez ugye a Füle filmje.

Úgy látszik, a vége felé már nem voltam képben :oops: Biztos az Empire of dreams-t hoztam össze valami vetítéssel, kicsit kevertem a dolgokat, 'csánat :peace:

 

SimonZ, nekem is rémlik valami ilyesmi :D

 

Ki jön, ha már itt tartunk? Én megyek.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem lehet ki kell hagynom. Május 7-12 között külföldön leszek, és mikor hazajövök, aligha fog beleférni az erőmbe, hogy elutazzak Pestre :peace: Már ha jól emlékszem, és valóban 19-én lesz. Vagy rosszul tudom? Melyik nap lesz a klubnap? :oops:

 

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a program:

 

Sötét oldal 2. bemutatása (még nem 100%)

Star Wars utalások filmekben

A Nal Hutta foglya (rajongói stop-motion film)

R2-D2: Beneath The Dome áldokumentumfilm

Kirakodóvásár

 

És 14 órától A Sith-ek bosszúja szinkronos vetítése a 9-es teremben!

 

Eddig úgy volt, hogy nem megyek, de muszáj átszerveznem a programot. Ki tudja, mikor látom legközelebb vásznon ezt a filmet... :cry::peace::cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a program:

És 14 órától A Sith-ek bosszúja szinkronos vetítése a 9-es teremben!

Eddig úgy volt, hogy nem megyek, de muszáj átszerveznem a programot. Ki tudja, mikor látom legközelebb vásznon ezt a filmet... :cry::peace::cry:

Köszi, hogy beírtad, sajna még nem láttam sehol a programot.

És természetesen megyek :cry::cry: Ki bánja, hogy szinkronos (pedig felirat párti vagyok :P), ha egyszer vásznon lehet megnézni a filmet egy év után??? És Veletek :D:D

Emellett tök mindegy, mi a többi program.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.