Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Nemrég értem haza.Nagyon jól éreztem magam.Örülök, hogy a fórumtársak nagyrészével sikerült találkoznom.

Ha SimonZ nem szólit meg lehet, hogy nem sikerül.Siettem mert azt hittem már bent vagytok és megy a műsor.Elnézést ,hogy az elején olyan kuka voltam, de öszintén szólva zavarban voltam.De aztán ez oldódott a végére.Hát igen az élet minden területén az első lépés nehéz.Most már megismerlek titeket, legközelebb már nem lesz olyan furcsa.

Az előadás is jó volt szerintem.

Ody: Mondtad, hogy nem sikerült megvenned az újságot.Én le tudnám neked fénymásolni, és postán elküldeném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Mondtad, hogy nem sikerült megvenned az újságot.Én le tudnám neked fénymásolni, és postán elküldeném.

Rendes tőled, de ne fáradj vele. Majd megevszem a következő klubnapon. :D

 

Egyébként én is nagyon jól éreztem magam! Tök jó feeling volt, és persze veletek is jó volt beszélgetni élőben is. Kicsit meglepett, hogy Krande hátán lévő Grievous jelet csak én ismertem fel. :P :P

 

Egy biztos, legközelebb is ott a helyem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy biztos, legközelebb is ott a helyem.

Ez a beszéd!

Nem csak az ep3 egyéves, hanem az ep4 29 éves, így valószínüleg az Empire of dream első harmada fog lemenni.

 

Én nagyon örültem, hogy végre nem csak az volt, hogy hallottam, hogy Ő itt volt és Ő, hanem most midenkivel összefutottam, legalább néhány szó erejéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt pedig elfelejtettük megemlíteni, milyen szép ajándékot kaptunk Simon Z.-től. Egy-egy művét fotó minőségben! Döbbenetesen minőségi munka! Én ki is raktam a polcomra. :D Érdekesség, hogy mindenki mást kapott. A lányok inkább Anakinra buktak. :D Köszönjük Zoli!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hazaértem. Jó volt, szép volt, csak ennek is az a baja, mint minden jó dolognak, elmúlik. De májusban már most biztos, hogy ott leszek.

 

Simon Z fantasztikus ajándéka pedig máris megy a legjobb helyre a szobámba, közvetlen az Aayla Secura figura mellé, amire szintén ma tettem szert :D

 

És még egy M-41A-t is kézbe vehettem (Aliens gépfegyvere). Nagyon baba volt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a szokásost teszem, megpróbálom elérni, hogy Krande ne vágjon orrba a fénykardjával :D

Ömmmm.... Izé. Most nem az orrodat vertem be... sorry.

 

A klónka meg jórészt "jóságos megrendelőm, hova kerültem?!" jelleggel álmatlanul forgolódott egész éjjel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként én is nagyon jól éreztem magam! Tök jó feeling volt, és persze veletek is jó volt beszélgetni élőben is. Kicsit meglepett, hogy Krande hátán lévő Grievous jelet csak én ismertem fel.

Engem is, de örülök hogy legalább te felismerted. És tovább növeli a produkció értékét h senki más nem tudta, még Tibur sem!

(Dzséjtet nem tudom h tudta-e volna ha nem mondtam volna a kezdet kezdetén h milyen pólót szeretnék...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a jelet ismerniük kellett volna. Én nagyon meglepődtem, hogy senki nem tudta. Még Tibi sem. Na azért meglátszik ki a Grievous rajongó. :D

Szerintem ez a jelet ismerniük kellett volna. Én nagyon meglepődtem, hogy senki nem tudta. Még Tibi sem. Na azért meglátszik ki a Grievous rajongó. :D

 

Egyszer ezt a jelet festettem fel a két szemöldököm fölé. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ne haragudj, de mindenképpen ki akartam rakni valahová... és máshova

 

a) nem fért

b) nem tapadt

 

kilyukasztani meg nem akartam. A lábam pedig nem koszos, a szobámba meg nem lépek be cipővel :D

 

És összetekerve meg csak nem hagyhattam egy ilyen szép plakátot!

 

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ne haragudj, de mindenképpen ki akartam rakni valahová... és máshova

 

a) nem fért

b) nem tapadt

 

kilyukasztani meg nem akartam. A lábam pedig nem koszos, a szobámba meg nem lépek be cipővel

No jó. Ha becsben tartod, akkor OK. Bár a tapadási képességei... hmmm lehet hogy az ártott meg neki amikor lezuhanyoztam ősötétségét? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klubnap remek volt, nagyon jól éreztem magam. :D Csak azt sajnáltam, hogy már három előtt el kellett mennem. Szívesen maradtam volna még dumálni. :D Ennyien eddig még soha nem tudtunk összeverődni, ha jól sejtem.

 

Obi1, kár, hogy nem jöttél. :D

 

A képeket meg igazán nem kell megköszönni, örülök, hogy tetszenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom nem körömmel...

Ujjbeggyel. A saroknál, lent kezdtem, és masszív fölfele húzással... vigyáztam h ne húzzam túl hirtelen. Az egyik amikor odamentem már meg volt tépve, valszeg vlki már próbálgatta... azt mindkét sarkánál fölpiszkáltam, és úgy húztam. Az igazi az volt, h egy saras ragadós "lepedőt" összetekerjek úgy h az szállítható legyen.A jelek szerint megoldottam :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a klubnap, igazán jól éreztem magam :D A nap pontja volt, mikor utána összeverődtünk, és még beszélgettünk egy darabig.

Örülök, hogy még egy-két emberrel sikerült találkozni, akivel eddig még nem.

 

Köszönet a képért Zolinak, a cd-ért pedig Odynak :D

 

A posztert köszönöm Krandénak, még erősen gondolkodom rajta, hol lenne a legjobb helyen :D Széttekertem.

 

És a hazafele út sem telt magányosan (az odaútról nem is beszélve) :)

 

A kvíznyerteseknek gratula :D

Lehet tudni már az összes választ? Egyébként az újságban benne volt az epVI fedőcíme: Blue Harvest :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.