Jump to content
Darth_Phobos

OCsHE klubnapok

Recommended Posts

És mintha szó lett volna valamiről a 10000. hozzászólás utánra :P Már nem sok van addig hátra.

Klubnapra el lehet menni máskor is. Ha valaki tudja, mikor lesz, felírhatná ide, vagy a talis topikba, aztán hajrá.

És mintha szó lett volna valamiről a 10000. hozzászólás utánra :P Már nem sok van addig hátra.

Azután megszűnik a fórum. :P Na jó, csak vicceltem. Majd lesz valami...

A klub úgy tudom, '97-ben alakult. Aztán vezetői viszályok miatt ketté vállt Magyarra és Eredtire, aztán az Eredeti megszűnt, a Magyar átalakult Országossá, közben az Eredeti újra alakult és most az Eredeti megint megszűnt, az Országos meg mintha stagnálna... hozzám ez jutott el, bennfentesek biztos jobban tudják.

Én úgy tudom, hogy 1996-ban alakult a klub, aztán vezetői viszályok miatt ketté vált (Eredeti és Magyar). Aztán a Magyar (Csokonais) megszűnt, maradt az Eredeti (a Pecsás), fejlődött, gyarapodott, elköltözött a Duna Plázába, bejegyezték, ezért nevet kellett változtatnia (átalakult Országossá). Aztán pár tag a régi klubból kitalálta, hogy ők mégis csinálnák tovább, ezért a Magyar és a régi Eredeti vezetősége összefogott, és újra lett Eredeti a Pecsában. Múlt hónapban viszont megszűnt, ezért végre újra egyetlen egy klub van kis hazánkban, az Országos, a Duna Plázában.

Múlt hónapban viszont megszűnt, ezért végre újra egyetlen egy klub van kis hazánkban, az Országos, a Duna Plázában.

Pedig mintha azt mondták volna erre is, hogy ez lesz a búcsú klub-nap. :)

A klub úgy tudom, '97-ben alakult. Aztán vezetői viszályok miatt ketté vállt Magyarra és Eredtire, aztán az Eredeti megszűnt, a Magyar átalakult Országossá, közben az Eredeti újra alakult és most az Eredeti megint megszűnt, az Országos meg mintha stagnálna... hozzám ez jutott el, bennfentesek biztos jobban tudják.

Én úgy tudom, hogy 1996-ban alakult a klub, aztán vezetői viszályok miatt ketté vált (Eredeti és Magyar). Aztán a Magyar (Csokonais) megszűnt, maradt az Eredeti (a Pecsás), fejlődött, gyarapodott, elköltözött a Duna Plázába, bejegyezték, ezért nevet kellett változtatnia (átalakult Országossá). Aztán pár tag a régi klubból kitalálta, hogy ők mégis csinálnák tovább, ezért a Magyar és a régi Eredeti vezetősége összefogott, és újra lett Eredeti a Pecsában. Múlt hónapban viszont megszűnt, ezért végre újra egyetlen egy klub van kis hazánkban, az Országos, a Duna Plázában.

Ez sem kevésbé bonyolult. :)

Hát igen. Ebből is látszott, hogy a Star Wars még mndig hódít, hiába gyalázzák.

Hát igen. Ebből is látszott, hogy a Star Wars még mndig hódít, hiába gyalázzák.

Ezek a gyalázatok nem fognak rajta. Akik gyaláznak, szerintem azok is titokban újranézik. Ez egy ilyen világ.

Bővebben? :o

Bővebben: :o:o:D

Elképzeltem, ahogy Moon magára zárja az ajtót, behúzza a függönyöket és előveszi a szekrény mögül az Ep1 DVD-t. :)

Elképzeltem, ahogy Moon magára zárja az ajtót, behúzza a függönyöket és előveszi a szekrény mögül az Ep1 DVD-t. :)

:o :o Moon egy külön tanulmány. Csak addig járt a fórumra, amíg nem tetszett neki az SW. Miután jónak találta a harmadik részt, eltűnt mint a kámfor. :D Szerintem ennek fordítva kellett volna történnie.

:o :o Moon egy külön tanulmány. Csak addig járt a fórumra, amíg nem tetszett neki az SW. Miután jónak találta a harmadik részt, eltűnt mint a kámfor. :D Szerintem ennek fordítva kellett volna történnie.

Ha egyáltalán meg sem jelent volna(Quaronnal és társaival eggyütt), az lett volna a legjobb.

Moonra énis mennyi mindent mondtam...Elküldtem párszor melegebb égtájakra. :)

Moon jó fej volt... néha jól fejbe tudtam volna vágni egy pajszer kampósabbik végével :)

Moon jó fej volt... néha jól fejbe tudtam volna vágni egy pajszer kampósabbik végével  :)

Moon valóban hülye volt, de én egyszer első reakcióból nem küldtem el a francba, hanem emberi hangot ütöttem meg vele és olyankor párbeszédképes volt, nem ő volt a leghülyébb fórumos, akivél anno a starwars.hu fórumán összetalálkoztam, de a gázosabbak közűl való volt annyi szent...

ON

:lol: :lol: Moon egy külön tanulmány. Csak addig járt a fórumra, amíg nem tetszett neki az SW. Miután jónak találta a harmadik részt, eltűnt mint a kámfor. :o Szerintem ennek fordítva kellett volna történnie.

Jaj, pedig egyszerű, van aki abból nyeri az erőt hogy szidhat valamit. A sötét oldal, tudod, ők a Szid lordok.

Velem fordítva volt :lol:

Háromnál többször egy filmet sem láttam moziban, az is a Birodalom volt. Őkelmét 17-szer néztem meg mo-ban, bár a premiert és a búcsúvetítést is kihagytam :( az első hetekben szabályos függőségbe taszított és a fórumozás is akkor kezdődött. :60:

Még most is úgy gondolod hogy Sith vagyok? Szit Szisz lord :D

Még most is úgy gondolod hogy Sith vagyok? Szit Szisz lord :lol:

Talán....na ezt majd megbeszéljük élőben, mert a végén még Obi1 lecsesz minket. :lol:

Ki jön a következő klubnapra 10én?

Én biztos nem. Ellenben Miss Karrde tuti ott lesz. Megérzés. :peace:

Hogy milyen vagy :?

A mostani hétvégén kicsit elegem lett a bevásárlóközpontokból, így még erősen gondolkodom rajta, majd jövő héten beszámolok, hogy ott voltam-e :D

Ki jön a következő klubnapra 10én?

Ott leszek. :)

S ha nem nagy gond, akkor én is megjelenek :D

Nem tudom, hogy a programról tudtok-e valamit, nagy vonalakban ezek lesznek:

- feliratos extrák a dvd-ről

- interjú Grúber Hugóval, Palpatine magyar hangjával, lehet tőle kérdezni, meg minden

- vicces videoklippek

- fantasztikus könyvbemutatók (pl. Creating the Worlds of Star Wars - 365 days - huhúú, micsoda könyv!!)

- kvíz, vásár, Playstation játék a mozivásznon, nemtommégmi, ezek jutottak hirtelen eszembe

- interjú Grúber Hugóval, Palpatine magyar hangjával, lehet tőle kérdezni, meg minden

Ez marha jól hangzik, akkor gondolkodok néhány okos kérdésen.

Autogramot ad majd, vagy csak behívják és el is tűnik vmi hátsókijáraton?