Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Dettó! Szombaton szeretném végre kialudni magam...

 

Csak nehogy a film alatt aludj. :D

 

Ez teljességgel ki van zárva, előbb aludnék el sex közben, mint egy sw film nézése alatt :D:D

 

Már bocs... :shock: :D

 

Igazad is van a Szessz olyan uncsi, több ezer éves, és amióta van mesterséges megtermékenyítés értelmetlen. Ezzel szemben az sw mindig tud ujjat :wink: pardon újat nyújtani

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig de! Off. A tevékenység maga uncsi, az állatoknak még fáj is, és bizony az embereknek is sokszor. A körítés az, ami nem uncsi :D

 

Off Na megyek bicajozni. :D ON

 

Jaj az csak jányoknak jön be. He he. Meg a lovaglás is :D

 

A SW-vetítés viszont uniszeksz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most feltennék egy globális kérdést, ki az aki tud jönni, jön is, és nemcsak a vetítésre, hanem 11re a klubnapra is?

 

Azt sajnálom, hogy nem lett meg még május 19-én az üléstérkép... az nagy lett volna. Kéne most csinálni egy Saga Fórumos közös fotót!

Ezzel már utaltam is a kérdésre, hogy ott leszek 11-től. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most feltennék egy globális kérdést, ki az aki tud jönni, jön is, és nemcsak a vetítésre, hanem 11re a klubnapra is?

 

Azt sajnálom, hogy nem lett meg még május 19-én az üléstérkép... az nagy lett volna. Kéne most csinálni egy Saga Fórumos közös fotót!

Ezzel már utaltam is a kérdésre, hogy ott leszek 11-től. :P

 

Ez most csak azért nem jó hivatkozás, mert sokan nem jönnek. :P:D

Igy csak "akik ott tudtak lenni" kép lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ki az aki tud jönni, jön is, és nemcsak a vetítésre, hanem 11re a klubnapra is?

 

Jövök a klubnapra is. Meg kellene beszélni egy konkrét helyet, ahol találkozhatnánk mondjuk 11 előtt 10 perccel. Vagy valami hasonlót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ki az aki tud jönni, jön is, és nemcsak a vetítésre, hanem 11re a klubnapra is?

 

Jövök a klubnapra is. Meg kellene beszélni egy konkrét helyet, ahol találkozhatnánk mondjuk 11 előtt 10 perccel. Vagy valami hasonlót.

 

Rendben van, aki jön az legyen a mozi környékén, 10:45 körül.

Nem tudom pontosan mikorra érek oda ismerve, hogy reggel elalszom, aztán a közlekedés.

Hogy ismerjük meg egymást, SimonZ-t ismerem, de biztos sw poló lesz rajtam, ha már több ilyen van egy helyen azok mi leszünk.

Mozi után én szaladok haza a meccsre, szóval utánna nekem sincs időm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ki az aki tud jönni, jön is, és nemcsak a vetítésre, hanem 11re a klubnapra is?

 

Jövök a klubnapra is. Meg kellene beszélni egy konkrét helyet, ahol találkozhatnánk mondjuk 11 előtt 10 perccel. Vagy valami hasonlót.

 

Rendben van, aki jön az legyen a mozi környékén, 10:45 körül.

Nem tudom pontosan mikorra érek oda ismerve, hogy reggel elalszom, aztán a közlekedés.

Hogy ismerjük meg egymást, SimonZ-t ismerem, de biztos sw poló lesz rajtam, ha már több ilyen van egy helyen azok mi leszünk.

Mozi után én szaladok haza a meccsre, szóval utánna nekem sincs időm.

 

Én valószínüleg megyek.Én leszek a legfiatalabb. 8) Lokatelli!A foci neked többet ér mint a fórumtársak? 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most feltennék egy globális kérdést, ki az aki tud jönni, jön is, és nemcsak a vetítésre, hanem 11re a klubnapra is?

Én ott leszek a klubnapon is. SimonZ, Lenci, Derb, MissKarrde titeket talán még meg is ismerlek. Meg talán Tiburt és Plokoomot.

Viszont, ha láttok valakit zöld karddal hadonászni, és szakálla, bajsza meg szemüvege van nyugodtan köszönjetek rá, én vagyok az, nem harapok és nem melegedek bele annyira a szórakozásba (múltkor többen is ezért kerültek el engem 8)). És még embert sose ütöttem meg azzal a vacakkal (két csillár már minuszban van, de az belefért...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most feltennék egy globális kérdést, ki az aki tud jönni, jön is, és nemcsak a vetítésre, hanem 11re a klubnapra is?

Én ott leszek a klubnapon is. SimonZ, Lenci, Derb, MissKarrde titeket talán még meg is ismerlek. Meg talán Tiburt és Plokoomot.

Viszont, ha láttok valakit zöld karddal hadonászni, és szakálla, bajsza meg szemüvege van nyugodtan köszönjetek rá, én vagyok az, nem harapok és nem melegedek bele annyira a szórakozásba (múltkor többen is ezért kerültek el engem 8)). És még embert sose ütöttem meg azzal a vacakkal (két csillár már minuszban van, de az belefért...).

 

Ez az! 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg én is eljutok a klubnapra. Igazából nem ismerek senkit, látásból se... ( talán nem most kellett volna elkezdeni a klubnaprajárást, amikor már kész minden film   :D  )

 

Még én sem voltam klubon, de egyszer el kell kezdeni :(

Lentebb leírt emberekből álló "tömeget" keress, azok leszünk mi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.