Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó volt az egész, ezentúl minden klubnapra menni fogok.

Sajnos senkit nem ismertem, arra is csak akkor jöttem rá, hogy Plokoom ül mellettem, amikor már kezdődötta film. Akkor szólította valaki ( Tibur? ) Ploknak, és ez teljesen lesokkolt... :cry: Legközelebb már lesznek ismerős arcok, és akkor talán több kommunikációs készséggel leszek megáldva. Jó volt olyan emberekkel újra végignézni a filmet akik ugyanúgy rajonganak érte mint én.

Már sajnálom, hogy nem indultam a kvízen, mert nem voltak túl nehezek a kérdések...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, de kár, hogy egyből leléptem a film után. Nem is tudtam,. hogy van fotózás

 

Én sem tudtam róla, valamivel később megértekeztem SimonZ-vel. Kicsit szétszórt voltam, volt egy kis kavarodás, szóval lemaradtam. Úgyis utálom, ha fotóznak :cry:

 

mondom akkor keresek egy hölgyet(Miss Karrde), de mindegyik lánnyal volt valaki.  

 

Nem volt egyszerű helyzeted, még gondoltam is rád közben, hogy hol lehetsz. ki lehetsz. Nem voltam egyedül, miután megérkeztem, megjött Derb, pár perccel később néhány ismerős lány (ők osztották a naptárt), felmentünk a mozihoz, ott megint volt kivel beszélgetni. Phobos-t leírás alapján majdnem rögtön kiszúrtam. Nem sokkal később lementem a pénztárhoz, hogy mi a helyzet, na addigra szép kis tömeg gyűlt össze. SimonZ-t ismertem már, rögtön felfedeztem a sorban, és csatlakoztam hozzá. Utána meg jöttek a többiek (lokatelli, Dzséjt).

 

Az én véleményem szerint ez csak úgy jöhet össze ha megbeszélünk egy konkrét helyet, és időpontot, vagy van egy mobilszám amit lehet hívni.

 

Igazad van, másként nem igen megy az ilyen találkozás. Visszaolvasva láttam, hogy a fotózást megbeszélték a film előtt, de még erről sem tudtam, pedig ott voltam egy-két méterre. Na majd legközelebb rendesen szervezünk.

 

A klubon sok újat nem tudtunk meg, aki nem volt ott, nem maradt le sok mindenről, attól függetlenül jó volt. Főleg humor oldalról :( Annyiban szúrták el, hogy fél órát csúszott a kezdés számomra ismeretlen okokból. Az új könyv egjelenésekről már olvastam régebben. Arról viszont nem tudtam, hogy újra elkezdik majd kiadni (igaz, másik kiadó) T.Zahn könyveit. Nekem megvan mind az öt, de jó, hogy újra kiadják, mert sokan keresik, és antikvárokban, vagy magán úton többszöröse egy új könyvnek.

A filmet iszonyú jó volt ismét látni, Veletek meg duplán is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: A két naptáros csajra emlékszem.Az egyik be volt öltözve Jedinek.Amikor álltam sorba jegyért akkor elöttem állt egy anyuka két csemetéjével(ismerték a Barta Zolit).A gyerekek olyanok voltak mint a ébn meg a barátom több mint 20 éve.Nagyon lelkesedtek a Star Wars-ért.Emiatt örök a Star Wars.

Ezen család elött két lány állt egy fiúval, az egyik lány vörös hajú volt és polóban volt.Nem te voltál az egyik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: A két naptáros csajra emlékszem.Az egyik be volt öltözve Jedinek.Amikor álltam sorba jegyért akkor elöttem állt egy anyuka két csemetéjével(ismerték a Barta Zolit).A gyerekek olyanok voltak mint a ébn meg a barátom több mint 20 éve.Nagyon lelkesedtek a Star Wars-ért.Emiatt örök a Star Wars.

Ezen család elött két lány állt egy fiúval, az egyik lány vörös hajú volt és polóban volt.Nem te voltál az egyik?

 

Az a naptár osztogató darkanakin volt, az sw.hu fórumáról.Mennyit veszekedtem vele a Jedikről :cry:

Az a család a klubnapon asszem elöttünk ült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: A két naptáros csajra emlékszem.Az egyik be volt öltözve Jedinek.Amikor álltam sorba jegyért akkor elöttem állt egy anyuka két csemetéjével(ismerték a Barta Zolit).A gyerekek olyanok voltak mint a ébn meg a barátom több mint 20 éve.Nagyon lelkesedtek a Star Wars-ért.Emiatt örök a Star Wars.

Ezen család elött két lány állt egy fiúval, az egyik lány vörös hajú volt és polóban volt.Nem te voltál az egyik?

 

Az a naptár osztogató darkanakin volt, az sw.hu fórumáról.Mennyit veszekedtem vele a Jedikről :cry:

Az a család a klubnapon asszem elöttünk ült.

 

Ez a klub olyan lehet mint egy nagy család.Nagyrészt ugyanazok az arcok voltak ott, mint a premieren.Nincs valami infó a klub történetéről a neten(mikor alakult?kik alapították?stb..).Valószinú ősrajongók alapíthatták(Barta Zoli is 30 felett lehet már).A nyolcvanas években nem is hallottam róla hogy van ilyen klub.Mutogattak néha velünk egykori srácokat a tv-ben, akik megmutatták a legalább száz darabos mozijegy készletüket(ennyiszer nézték meg a 3 filmet), de nem volt szó klubról.Igazából csak amióta netem van(2002 nov), azóta tudok róla.Pedig mondjuk '84-85-ben de elmentem volna egy ilyen klubba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klub úgy tudom, '97-ben alakult. Aztán vezetői viszályok miatt ketté vállt Magyarra és Eredtire, aztán az Eredeti megszűnt, a Magyar átalakult Országossá, közben az Eredeti újra alakult és most az Eredeti megint megszűnt, az Országos meg mintha stagnálna... hozzám ez jutott el, bennfentesek biztos jobban tudják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klub úgy tudom, '97-ben alakult. Aztán vezetői viszályok miatt ketté vállt Magyarra és Eredtire, aztán az Eredeti megszűnt, a Magyar átalakult Országossá, közben az Eredeti újra alakult és most az Eredeti megint megszűnt, az Országos meg mintha stagnálna... hozzám ez jutott el, bennfentesek biztos jobban tudják.

 

HÚÚÚÚÚÚ rendesen meg van bonyolítva. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde:  

Ezen család elött két lány állt egy fiúval, az egyik lány vörös hajú volt és polóban volt.Nem te voltál az egyik?

 

Nem én voltam. Két fiú egy lány formációban voltunk SimonZ-vel és lokatellivel :cry: A talis topikban írtam, hogy van egy hosszú padawan tincsem, az alapján találhattál volna meg.

Egyébként a lépcső mellett a négy székes részen ültünk az utolsó előtti sorban. Mozi alatt a 9. sorban szintén lépcső mellett, mellettünk még volt 4 üres hely a fal mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, olvasva az élményeiteket még jobban sajnálom, hogy nem tudtam elmenni.

lokatelli (és segítőid), gratulálok! :41:  

Esetleg érdekesség képpen be tudnád írni a kvízkérdéseket?

 

Ezekre emlékszem:

Mikor jelent meg a a THX változat kazettán.

Milyen szörnyek vannak az arénában.

Mi Ozzel kersztneve.

Hány éves Han Solo az egy új reményben.

Ewan és Orlando melyik filmben játszottak együtt.

Képről fel kellett ismerni egy hajót.

Hány éves Vader a Jedi Visszatérben.

Hol haltak meg ezek a Jedik:Ki-Adi-Mundi, Aayla Secura, Kit Fisto

Volt még asszem 3 kérdés, többre már nem emlészek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, olvasva az élményeiteket még jobban sajnálom, hogy nem tudtam elmenni.

lokatelli (és segítőid), gratulálok! :41:  

Esetleg érdekesség képpen be tudnád írni a kvízkérdéseket?

 

Ezekre emlékszem:

Mikor jelent meg a a THX változat kazettán.

Milyen szörnyek vannak az arénában.

Mi Ozzel kersztneve.

Hány éves Han Solo az egy új reményben.

Ewan és Orlando melyik filmben játszottak együtt.

Képről fel kellett ismerni egy hajót.

Hány éves Vader a Jedi Visszatérben.

Hol haltak meg ezek a Jedik:Ki-Adi-Mundi, Aayla Secura, Kit Fisto

Volt még asszem 3 kérdés, többre már nem emlészek.

 

Csak kiegészíteném.

Nem Ozzel, hanem Veers keresztneve.

A felismerni való hajó az Outrider(Shadows of the Empire) és nem felismerni kellett, hanem a gyári száma vagy ilyesmi.

Kérdés volt még:

Wedge hívójele az ep4ben.

Ki írta az ep3as regényt?

 

 

Most több nem jut eszembe, de ha igen, azt beeditálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a klubnap (bár a rendszeres netezők nem sok újat hallhattak :o ), és meglepődtem, hogy ilyen sokan voltunk. jólesett, hogy szinte mindenki végigülte a végefőcímet is. (Ody, Lenci: nem törött ki a nyakatok a második sorból nézve a vásznat?)

A félórás csúszást nem értem, és szerintem a műsort is időrendbe kellett volna állítani a DVD-n, nem pedig de-oda léptetni, bár ez apróság.

Apropó: a kártyanaptáron, amit Darkanakinék osztogattak, a tíz kis képből négy az én háttérképeimből van. :o

 

OFF: Valaki tudja az Outrider típusszámát? Erre a kérdésre még most sem tudom a választ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kérdések megvannak.De a válaszok?Tudja valaki esetleg őket?

 

A kazettást tudom.1995.

A regényt is.

Vadernél fogalmam sincs hány év telik el a 4-5. és az 5.-6. rész között.+-3 nem?

Han Solo-t sem tudom hány éves.Talán 35?

A 6 filmben gondolom a két robotot "alakító" szinész játszott.

Wedge hívójele: Vörös valami.Talán 3?

Az arénai szörnyek nevéről fogalmam sincs.A könyvben voltak de már vagy két éve olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4-5-6. együtt cirka négy évet ölel fel. A 4. után három év telik el, az 5-6. között meg kb. fél, ha jól tudom.

Solo az EP3-ban 10 éves lett volna (még jó, hogy nem lett :o ), így 30 körül járt a 4-5-6 idején.

Wedge szerintem Vörös-1 volt.

Az aréna szörnyei: reek, acklay, nexu.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze ha piros hó hamrabb esik akkor akkor :P

 

Légy optimista. :P

 

Ez optimista volt. Hiszek a piros hóban és abban is hogy lesz még SW a mozikban és abban is hogy akkor még élek és abban is hogy ismerjük még egymást akkor :P

Különben is a klubnapok folytatódnak, vagy valaki csinál házi Saga-vetítést, annyi a lehetőség még, ha SW-re korlátozzuk is :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.