Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Én is ennyit tudok a programról. Megkaptam egy ismerősömtől emilben nemrég. Jónak ígérkezik. Legalább nem kellene kínlódnom az extrák egy részének lefordításával :)

A végén még elmegyek én is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a tegnapi klubnap!

Nekem nagyon tetszett a program.

DVD extrák magyar felirattal, angolul nem tudók nagy örömére.

Aztán Grúber Hugó hihetelten érdekes mesélése a szinkronizálásról. Hogy kezdte, hogy választották ki, hogy kellett még a nyögéseket, szuszogásokat is elpróbálni, aztán napokig felvenni.

Hogy voltak olyan jelenetek, amiket elküldtek nekik szinkronizálni, aztán mikor rég befejezték hetekkel később megint küldtek 2 mondatot, attól függően, hogy alakult a vágás. Konkrét dolgokat nem tudott, mondani, mert nem nagyon emlékezett rá. Korábbi szinkronszerepeire sem, sőt külön a CW rajzfilm szinkronizálására sem, de mondt, hogy nem gyüjtögető, nem jegyzi meg kiket szinkronizál.

Élő szinkronizálás is volt, a zene dvd egy bevezetősjére írt egy vicces szöveget Barta Zoli. Hihetelen volt, hogy magának, hogy lepróbálta, aztán kihúzta a felét, mert dupla annyi volt a szöveg, mint a szájmozgás. Élő dramaturg volt. Aztán másodikra tökéletesen leszinkronizálta.

 

Lényege annyi, hogy a Politikai karrierje kezdetén, elment egy jóshoz, aki inkább azt mondta legyen porszívó ügynök. Ez a jós többet nem jósolt senkinek. Azt hiszem az Asteroid field című szám klippjének volt a bevezetője.

Utána a művészúr eleget tett, az rajongók aláírás, és közös dfotó kérelmeinek. Én is kaptam és megdicsértem gyerekkori egyik kedvencem Qvark Lipi szinkronjáért. Erre emlékezett.

 

Sokan voltunk Fórumosok közül is jóhényán. Természetesen ott volt MissKarrde, Atlas, Plok, Tibur, Ki-Adi-Mundi, Derb, meg még akiket úgy nem ismerek és szerény személyem is jelen volt.

Kvízen nem értünk el jelentős sikereket, köszönhetően a sok EU-s kérdés miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, igazad volt :lol:

Reggel felkeltem és arra gondoltam, hogy biztos megbánom, ha nem megyek el. Remek volt a program, jó, hogy mégis elmentem.

Majdnem nem értem oda, mert Kispesten műszaki hiba történt és kb. háromnegyed órát álltunk Vecsésen.

A szinkronos rész nekem is nagyon tetszett, de arról már lokatelli beszámolt, így nem ragozom tovább.

A kvíz kérdések némelyikén kiakadtam, legalább a feléhez nem volt lövésem sem (nem is játszottam :D ).

A végén még beszélgettünk néhány percet Derbbel, és szerencsére hazafelé sem kellett egyedül vonatoznom, mert összefutottam a szomszéd faluban lakó Darkanakinnal és hugával. Végigdumáltuk az utat, így összességében egy jó nap volt.

Legközelebb már nem filózom ennyit arról, hogy megyek-e :)

Február 11-én lesz a következő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :lol:

Ez a MÁV-os dolog ma reggel tovább gyűrűzött, de nem akarok belemenni, mert nagyon off lenne, és fel is idegesítem rajta magam.

 

Lokatelli, megkaptad a hírlevelet? Nekem Darkanakin elküldte még tegnap emilben. Nem is tudom, miért nem iratkoztam fel szombaton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :)

Ez a MÁV-os dolog ma reggel tovább gyűrűzött, de nem akarok belemenni, mert nagyon off lenne, és fel is idegesítem rajta magam.

 

Lokatelli, megkaptad a hírlevelet? Nekem Darkanakin elküldte még tegnap emilben. Nem is tudom, miért nem iratkoztam fel szombaton.

Igen megkaptam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor gyakorlatilag annyi volt mint a nagyobb boltokban. :o

 

No azért egy picit olcsóbban, 4990 - 500 = 4490 HUF volt. Ennyiért sehol sincs, csak klubnapon... :wink:

 

Érdekeseket is mesélt ám a Hugó, amikor privátban arról kérdeztem, hogy vajon miért más a hangja az ep1-ben Sidious-nak és Palpatine-nak... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mesélte, hogy felvették vele is Sidious mondatait, de aztán úgy gondolták (nem tudja, hogy ki), hogy inkább egy másik embert (a Dallas sorozat Ray Crebbs-ét) is behívják, hogy a Sötét Nagyúr szövegeit inkább ő mondja.

 

De lehet reménykedni, hogy egy majdani SAGA magyarított kiadáson visszarakják a hangját, és a film úgy fog szólni, ahogy eredetileg is kellett volna.

 

Mindenesetre 12 éves szerződése van, miszerint ennyi ideig rendelkezésre kell állnia, ha bármi Palpatine szinkronizálni való van, szó nélkül ugrania kell. Hejj, közel van már az a tv-sorozat... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.