Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Igen, a csillagok jelenlegi állása szerint megyek a klubnapra. :)

Pénteken Pestről Esztergomba kell mennem, és még szombat reggel is ott leszek, ezért nem akartam még egyszer visszamászni Pestre, hogy aztán onnan hazamenjek majdnem ugyanarra. :P Pedig nagyon sajnáltam, hogy nem találkozunk. De a vetítés átrendezte a képet. :D Ezt nem hagyhatom ki. És így szerencsére Titeket sem foglak kihagyni. :D:(

 

A Nyugatinál nem biztos, hogy ott tudok lenni. Ha busszal megyek vissza Pestre, valamivel 10 után tudnék megérkezni a DP-be, vagy 11 után (attól függ, mikor kelek fel. :P )

 

OFF

Donát, jó utat kívánok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én vonatom pont tízre ér be a Nyugatiba. Kivéve, ha késik, ami már menetrendszerinti az elmúlt két-három hónap alapján :( Állandóan van valami probléma, amiért néha másfél órás késések is vannak a vonalon. Viszont ez általában hétköznap történik meg, a klub meg szombaton lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már nincs késés, apad a Tisza. :)

OFF

Nem azért vannak késések, főleg nem Pest felől. Jó néhány felső vezeték szakadás volt mostanság, és a Ceglédről induló személyeknek nem sok közük van a Tiszához :P Szerintem a szolnokinak se nagyon, mert nem kell átjönnie a Tisza felett.

ON

 

Köszi, Donát :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lentebb mintha lett volna arról szó, hogy egyben/egy helyre vegyük meg a jegyet, hogy együtt lássák a sagafórumosok a filmet. Azóta erről nem volt szó, ezért én újra felvetném. Ha mindenkinek jó így, kellene valami gyakorlati megvalósítás is hozzá. Pl. mindenki jön időben (reméljük a közlekedés nem tesz keresztbe senkinek), összedobjuk a zsét, megbeszéljük, hova vegyünk jegyet, és egy valaki (vagy kettő) sorban áll a jegyért, aki esetleg nem tud jönni időben, annak veszünk, vagy valami hasonló. Lehet javasolni mást is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár Atlas...nagy kár. Vajon Plokoom megnézi majd? :peace:

Sajnos én is hasonló eset vagyok, mint Atlas, csak nekem nem az FTC-pályán (hajrá Fradi!), hanem családi ünepplésen kell lennem, úgyhogy egykor el kell jönnöm a klubnapról. De addig ott leszek, hiszen ott a helyem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.