Jump to content

Recommended Posts

Igen, sajnos (sajnos, hülye szó ez jelen esetben) nem tudok ott lenni. Holnap indulok (lassan már ma) Franciaországba :D

Donát.

ÁÁÁ, lemaradsz a LOST-ról... :oops:

Igen, a csillagok jelenlegi állása szerint megyek a klubnapra. :)

Pénteken Pestről Esztergomba kell mennem, és még szombat reggel is ott leszek, ezért nem akartam még egyszer visszamászni Pestre, hogy aztán onnan hazamenjek majdnem ugyanarra. :P Pedig nagyon sajnáltam, hogy nem találkozunk. De a vetítés átrendezte a képet. :D Ezt nem hagyhatom ki. És így szerencsére Titeket sem foglak kihagyni. :D:(

A Nyugatinál nem biztos, hogy ott tudok lenni. Ha busszal megyek vissza Pestre, valamivel 10 után tudnék megérkezni a DP-be, vagy 11 után (attól függ, mikor kelek fel. :P )

OFF

Donát, jó utat kívánok!

Az én vonatom pont tízre ér be a Nyugatiba. Kivéve, ha késik, ami már menetrendszerinti az elmúlt két-három hónap alapján :( Állandóan van valami probléma, amiért néha másfél órás késések is vannak a vonalon. Viszont ez általában hétköznap történik meg, a klub meg szombaton lesz :)

OFF: Zoli, köszi, neked is jó utat! :(

OFF2.: Ne aggódj, Obi1, pénteken pótolok mindent :)

On: Mindenkinek jó szórakozást kívánok, fiúk-lányok! :P

Donát.

Most már nincs késés, apad a Tisza. :)

OFF

Nem azért vannak késések, főleg nem Pest felől. Jó néhány felső vezeték szakadás volt mostanság, és a Ceglédről induló személyeknek nem sok közük van a Tiszához :P Szerintem a szolnokinak se nagyon, mert nem kell átjönnie a Tisza felett.

ON

Köszi, Donát :(

Én csak félig tudok ott lenni, ami azt jelenti, hogy a klubnapon összefuthatunk, viszont a Sith-ekre már nem nézek be, mivel 16.15-től kézimeccsen kell ordibálnom a Fradi-pályán :(

Lentebb mintha lett volna arról szó, hogy egyben/egy helyre vegyük meg a jegyet, hogy együtt lássák a sagafórumosok a filmet. Azóta erről nem volt szó, ezért én újra felvetném. Ha mindenkinek jó így, kellene valami gyakorlati megvalósítás is hozzá. Pl. mindenki jön időben (reméljük a közlekedés nem tesz keresztbe senkinek), összedobjuk a zsét, megbeszéljük, hova vegyünk jegyet, és egy valaki (vagy kettő) sorban áll a jegyért, aki esetleg nem tud jönni időben, annak veszünk, vagy valami hasonló. Lehet javasolni mást is :)

Holnap szerintem mindenki írja be, hogy biztosan jön-e, és mikorra tud érkezni. És ha ez megvan, akkor pénteken meg lehet beszélni, hogy hány jegyet kell bevállalni előre. :) Aztán majd kitalálunk valamit. :peace:

Kár Atlas...nagy kár. Vajon Plokoom megnézi majd? :peace:

Sajnos én is hasonló eset vagyok, mint Atlas, csak nekem nem az FTC-pályán (hajrá Fradi!), hanem családi ünepplésen kell lennem, úgyhogy egykor el kell jönnöm a klubnapról. De addig ott leszek, hiszen ott a helyem. :)