Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Olyan pesszimista vagy :) De én mondom, mire odajutunk, nem fog minket érdekelni a mozizás, bár ne legyen igazam :)

Nos azért én meg szeretném hurcolászni nagypapa koromban az unokáimat a legújabb holografikus 4 dimenziós szuperlátványos extra felújított Csillagok Háborúja vetítésre :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is egy isteni film, bár már azt is későn láttam.
Én úgy 12 évesen láttam először német szinkron+magyar narrátor párosítással.

 

De annyira sajnáltam Setet a végén, mikor már összeolvadt a telihassal és a fejéhez emelgette a puskát...
Én is. A zene nagyon sokat dob azon a jeleneten. Howard Shore nagyon ász minkát végzett amikor a film mjúzikját szerezte.

 

aztán valami őrült megcsinálta a második részt.
Az Chris Walas volt aki az első és a második rész maszkjaiért és effektjeiért felelt és 1987-ben Oscart kapott a munkájáért.

Nekem a második rész is bejön. Nem annyira mint az első de azért bejön.

 

Amúgy, az eredetijét is láttad? Az is durva, bár máshogy :)
Még nem láttam. A Cronenberg-féle változat extra DVD-jén az egyik doksifilm azzal foglalkozik és abban láttam részleteket belőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos azért én meg szeretném hurcolászni nagypapa koromban az unokáimat a legújabb holografikus 4 dimenziós szuperlátványos extra felújított Csillagok Háborúja vetítésre :)

Én is :) Csak lehetőségként írtam, amit írtam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Chris Walas volt aki az első és a második rész maszkjaiért és effektjeiért felelt és 1987-ben Oscart kapott a munkájáért.

Nekem a második rész is bejön. Nem annyira mint az első de azért bejön.

No, ezt nem tudtam. Nekem is tetszett, de már csak mint egy közepes B film.

Ez a kivágott jelenet érdekes, bár azért ne baj, hogy kimaradt. Egy-két dolgot talán túl hamar előrevetített volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett, de már csak mint egy közepes B film.
Én nem szoktam a filmek A-B-C és ezeken belüli kategóriákba sorolásával foglalkozni így nálam többször nézős nem túl nagy durranás film.

 

Ez a kivágott jelenet érdekes, bár azért ne baj, hogy kimaradt. Egy-két dolgot talán túl hamar előrevetített volna.
A fő oka a menesztésének az volt hogy a készítők úgy gondolták a nézők nem fognak Seth-tel szimpatizálni a macskuszmajmuszirtás miatt.

Azt egy kicsit sajnálom hogy a rovarlábas dolgot nem rakták bele a filmbe valamilyen formában mert van néhány ráutaló jel a későbbiekben. Ott van az a jókora seb Brundle oldalán és a végső átváltozása után egy láb van a törzsén kettő helyett. Sose gondoltam volna arra ami ebben a jelenetben van.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szoktam a filmek A-B-C és ezeken belüli kategóriákba sorolásával foglalkozni így nálam többször nézős nem túl nagy durranás film.

 

A fő oka a menesztésének az volt hogy a készítők úgy gondolták a nézők nem fognak Seth-tel szimpatizálni a macskuszmajmuszirtás miatt.

Azt egy kicsit sajnálom hogy a rovarlábas dolgot nem rakták bele a filmbe valamilyen formában mert van néhány ráutaló jel a későbbiekben. Ott van az a jókora seb Brundle oldalán és a végső átváltozása után egy láb van a törzsén kettő helyett. Sose gondoltam volna arra ami ebben a jelenetben van.

Ha nem kategorizálom be B filmnek, akkor nálam az "egyszer nézős, aztán évek múlva csak a nosztalgia kedvéért elővevős, aztán újra eltevős" kategóriába kerülne :)

Bakker, miket észre nem vettél. Nekem se a sebhely, se a lábainak a száma nem tűnt fel, de akkor legközelebb már megsasolom. Mondjuk ennek tekintetében tényleg kellhetett volna akkor a jelenet, bár Seth eléggé furcsán mutálódott, így még belefér. A macsek láttán mondjuk én sem vidultam fel, már csak ezért sem bánom a jelenet távozását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar trailer augusztus végén, talán szeptember környékén. És ez sajna Fox forrás úgy néz ki..Cameron addig nem akar trailert, amíg 100%-os fotorealisztikus effektek nincsennek készen.

The first trailer for Avatar won't show up until probably August or later… Long wait, but it'll be worth it."

"Nothing is confirmed, but I got word from my peeps at Fox that that is the plan… Cameron doesn't want to show an ounce of footage until the CGI and everything is 100% finished. And that is taking a long, long time…"

http://www.firstshowing.net/2009/03/26/rid...ever-war-in-3d/

Mit is lehet erre mondani?....fakk.. :) :) :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... most nézem az egyik TV csatornát, ami bejön Karrdénak, Dzséjtnek, kudanak és nekem, hogy leadja a Terminator 4-et :)

Nézem a nagyobb TV csatornákat, ott nincs. Na most vagy nagyon penge a srác és le tudja adni, vagy ez kamu :)

 

Szerk: Leszedték már :)

 

Akkor viszont más: Tegnap/ma megnéztem a Durr, durr és csók c. filmet és nagyon jó volt. Csak ajánlani tudom. Szeretem az ilyen narrátoros filmeket, és ez még laza és vicces is volt ahoz képest, hogy thriller.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért egy nyúlfarknyi teasert kiadhatna addig. :)

A fenéket, ha ennyire nem biztos a technikában, minek kezd bele ilyenbe? Elég ideje volt már, hogy biztosra menjen.

Ez van...Cameron azt akarja hogy minden effekt a helyén legyen. Azért hihetetlen hogy 2007 elején kezdtek forgatni és 2009 vége fele kapnánk első képkockákat a filmből...De rossz.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez van...Cameron azt akarja hogy minden effekt a helyén legyen. Azért hihetetlen hogy 2007 elején kezdtek forgatni és 2009 vége fele kapnánk első képkockákat a filmből...De rossz.. :)

 

Na de azt se felejtsd el, hogy mióta tudjuk már, hogy lesz :)

Ahhoz képest ez a 2 év nem számít. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de azt se felejtsd el, hogy mióta tudjuk már, hogy lesz :)

Ahhoz képest ez a 2 év nem számít. :)

Lényegtelen, hogy mióta tudunk az Avatarról. Cameron a Titanic után a szaktudását eme új, forradalmi technikára alapozta. Namármost, így az utolsó fél év felé közeledve, azért nehogy már még ezzel bíbelődjön. Elvégre minden puding próbája az evés és evés nélkül nem lehet nekifogni a sorozatgyártásnak. Szóval ilyenre, hogy a legtutibb effektet akarja, erre most már ne hivatkozzon. Kész technika nélkül meg ne kezdjen akkor filmbe. A rendezői elképzelésnek már rég készen kell állnia a kiforrott technikának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegtelen, hogy mióta tudunk az Avatarról. Cameron a Titanic után a szaktudását eme új, forradalmi technikára alapozta. Namármost, így az utolsó fél év felé közeledve, azért nehogy már még ezzel bíbelődjön. Elvégre minden puding próbája az evés és evés nélkül nem lehet nekifogni a sorozatgyártásnak. Szóval ilyenre, hogy a legtutibb effektet akarja, erre most már ne hivatkozzon. Kész technika nélkül meg ne kezdjen akkor filmbe. A rendezői elképzelésnek már rég készen kell állnia a kiforrott technikának.

Nem tudunk mit csinálni..Ha ez a hír igaz, akkor várnunk kell augusztus végéig, szeptemberig.Én személy szerint nagyon nagy hibának tartanám ha a blockbuster szezon alatt nem reklámoznák a filmet. Amikor olyan filmek jönnek mint Star Trek , Terminator vagy Transformers. Eme filmek előtt jó lenne nyomatni az előzetest.. A közönség nagy része eleve vevő a sci-fire...Cameron nagyon magabiztos, úgy van vele, annyira jól sikerült a műve, elég egy trailer és mindenki erről fog beszélni, mindenki ezt akarja majd megnézni.

Ez kb a 300 trailer után volt. Kijött az első ősz környékén anno, mindenki az állát kereste, és látni akarta a mozit. Én is moziba néztem.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem kategorizálom be B filmnek, akkor nálam az "egyszer nézős, aztán évek múlva csak a nosztalgia kedvéért elővevős, aztán újra eltevős" kategóriába kerülne :)
Ennél a filmnél a többször nézős nálam azt jelenti hogy amíg vidión megvolt háromszor láttam aztán a retkesen úgy két éve még egyszer és majd megnézem még ha letöltöm vagy ha újra leadják.

 

Bakker, miket észre nem vettél. Nekem se a sebhely, se a lábainak a száma nem tűnt fel, de akkor legközelebb már megsasolom. Mondjuk ennek tekintetében tényleg kellhetett volna akkor a jelenet, bár Seth eléggé furcsán mutálódott, így még belefér.
Belefér és a sebhely úgyis csak kétszer-háromszor kerül képbe és akkor is csak pár másodpercig plusz hol sötétben hol pedig messzebbről lehet kiszúrni. A láb hiányát is talán csak egyszer lehet felfedezni de az is úgy van beállítva hogy rá lehessen fogni hogy simán csak nem látszik. Igazán jól a werkfilmben lehet látni. Lehet hogy kicsit átvágták a filmet a jelenet törlése után hogy ne legyen se a seb se a lábhiány nagyon feltűnő.

Utóforgatással mondjuk a lábas részt el lehetett volna valahogy választani az egészt jelenettől és úgy berakni de az se tragédia hogy így alakult. Szerintem azért Kicsit kár érte. A macskuszmajmuszos részért viszont egyáltalán nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis Augusztustól December 18-ig lesz pár nagy film, ami előtt lehet reklámozni a mozit (G.I. Joe, Surrogates Bruce Willissel, 2012, Where the wild things are, Twilight 2.,Chrismas Carol Robert Zemeckis filmje, Planet 51.)

4 hónap alatt is lehet húzós marketinghadjárat kreálni....Majd meglátjuk..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát de itt most nem erről van szó. Hanem szeretném eldönteni, hogy egyáltalán érdemes-e várni rá :P:D

Nálam azt már eldöntötte James Cameron neve, meg, hogy évek után újra jövős-űrhajós-idegenes sci-fi lesz, és ezúttal nem egy folytatás, hanem egy önálló alkotás :D Sajnos eme jellemzők közül egyikre sem mostanában volt példa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam azt már eldöntötte James Cameron neve, meg, hogy évek után újra jövős-űrhajós-idegenes sci-fi lesz, és ezúttal nem egy folytatás, hanem egy önálló alkotás :D Sajnos eme jellemzők közül egyikre sem mostanában volt példa.

Ez a beszéd :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... most nézem az egyik TV csatornát, ami bejön Karrdénak, Dzséjtnek, kudanak és nekem, hogy leadja a Terminator 4-et :D

Szerk: Leszedték már :P

:D

Pedig mekkora poén volt ez, bár én nem kapcsoltam oda éppen akkor :P

 

Nem tudunk mit csinálni..Ha ez a hír igaz, akkor várnunk kell augusztus végéig, szeptemberig.Én személy szerint nagyon nagy hibának tartanám ha a blockbuster szezon alatt nem reklámoznák a filmet.

 

No igen, elvileg akkor sok ember látná, aki addig még csak nem is hallott róla (ugye ezek még sokan vannak). Szerintem is nagy kár, de azért remélem, nem válik a film hátrányára. Habár ha jobban belegondolok, nem fog a hátrányára válni, de jó lenne már látni egy trailert :P

 

Nekem meg tök mindegy, a Star Wars ep4-5-6 is trailer nélkül győzött meg, hogy rajongóvá válljak :D

 

No igen, én sem láttam előttük trailert :D Sőt akkoriban nem is trailer alapján választottunk filmeket, csak kölcsönkaptuk innen-onnan, mert végre volt videónk, és azt akkor, mint újdonságot, folyton nyúzni kellett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez van...Cameron azt akarja hogy minden effekt a helyén legyen. Azért hihetetlen hogy 2007 elején kezdtek forgatni és 2009 vége fele kapnánk első képkockákat a filmből...De rossz.. :D

Akkor a 2. részt nem tudja összehozni 2011-re. Vagy mégis? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a 2. részt nem tudja összehozni 2011-re. Vagy mégis? :D

Előtte még Battle Angel sci-fit forgat elvileg vagy Tiltott bolygót.

Ha jól teljesít a pénztáraknál akkor szeretné trilógiává kibővíteni. De lehet úgy csinálja majd mint anno Lucas, átengedni másnak a rendezést..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg tök mindegy, a Star Wars ep4-5-6 is trailer nélkül győzött meg, hogy rajongóvá válljak :D

Engem a regényváltozataik győztek meg, hogy rajongóvá váljak. :D Aztán mindig szabály volt nálam: először a regényváltozat, aztán a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.