Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Rick Carter Oscaros veterán díszlet tervező (Vissza a jövőbe trilógia, Jurassic Park filmek) isteníti az AVATAR-t, és kb fülünk farkunk ketté áll, olyan durva futurisztikus kütyüket raktak a filmbe.

"It's like creating real cities," he said. "There's infrastructure and planning and communication and vision and technical know-how.

 

I went down to New Zealand 13 times in 2007 getting both the virtual and physical parts of the set, and then figuring out how to meld them together.

 

I've never encountered anything like that before, and from what I've seen, Cameron delivers a truly grand vision."

http://blog.wired.com/underwire/2009/03/filmmakers-use.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rick Carter Oscaros veterán díszlet tervező (Vissza a jövőbe trilógia, Jurassic Park filmek) isteníti az AVATAR-t

Szerintem játszunk majd olyat, hogy te beírod a nevet, a foglalkozását, mi meg megpróbáljuk kitalálni, hogy hogyan viszonyúl az Avatarhoz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jobban belegondolok egy Ep. 4-5-6 trailert sem láttam eddig (eltekintve a TV előzetesektől, de az nem hivatalos). Tudom, hogy pl. a DVD-n rajta van, de még nem néztem meg őket. :D
Pedig érdemes megnézni, az EP6 előzetesében pl. Luke még kék fénykardot használ, és akadnak a filmből kivágott snittek is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem játszunk majd olyat, hogy te beírod a nevet, a foglalkozását, mi meg megpróbáljuk kitalálni, hogy hogyan viszonyúl az Avatarhoz :D

Na jó akkor játsszunk! :P

Szerinted az alábbi youtube videóinterjúban vajon hogy viszonyul az AVAtAR-hoz, Garrett Warren ( Csillagközi invázió, Világok Harca, Transformers) többszörösen díjazott és elismert kaszkadőr koordinátor? :D:D

http://www.nukethefridge.com/index.php?opt...&Itemid=45#

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó akkor játsszunk! :P

Szerinted az alábbi youtube videóinterjúban vajon hogy viszonyul az AVAtAR-hoz, Garrett Warren ( Csillagközi invázió, Világok Harca, Transformers) többszörösen díjazott és elismert kaszkadőr koordinátor? :D:D

http://www.nukethefridge.com/index.php?opt...&Itemid=45#

Sajnálatos mód arról nem nagyon lett megkérdezve, de határozottan úgy érzem, hogy nem tiporta a sárga földbe bele. :D Mondjuk úgy, hogy valahol a csodálatosanmarciklasz és a hűdehúdenagyonjó határmezsgyéjén van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy egészen amatőr kérdésem, valszeg nem én leszek az első aki felteszi de ritkán nézek ebbe a topicba: miért is érdemes pontosan annyira várni az Avatart azon kivül, hogy 3D, meg sci-fi meg Cameron?

HITETLEN!!! :D

 

De az ÚR (Cameron) megbocsájt. De majd a Földi prófétája, Jake, közli a pontos kinyilatkoztatást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy egészen amatőr kérdésem, valszeg nem én leszek az első aki felteszi de ritkán nézek ebbe a topicba: miért is érdemes pontosan annyira várni az Avatart azon kivül, hogy 3D, meg sci-fi meg Cameron?

Ezen kívül másért nagyon már nem biztos, bár nekem ebből egy elég, hogy várjam :D A baj, hogy minden egyéb, amiért még érdemes lehet várni (SW sikerét megismétlő siker, 3D mozi forradalmasítása, történet, mely után mind a 20 ujjunkat megnyaljuk) már csak ígéret, amikre speciel eddig csak sok hollywoodi nagyember "amazing" felkiáltása a bizonyíték. Szóval, lényegében eddig csak amiatt lehet várni, amit írtál: jövős-űrhajós-idegenes sci-fi, melyet James Cameron tizensok éve folyamatosan farigcsált, hogy tökéletes legyen, többe kerül, mint a Titanic, és másabb 3D lesz, mint az eddigi 3D filmek (elvben a kamerákat Cameron maga fejlesztette ki erre a filmre).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó akkor játsszunk! :D

Szerinted az alábbi youtube videóinterjúban vajon hogy viszonyul az AVAtAR-hoz, Garrett Warren ( Csillagközi invázió, Világok Harca, Transformers) többszörösen díjazott és elismert kaszkadőr koordinátor? :D:P

worshipr.gif:D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy egészen amatőr kérdésem, valszeg nem én leszek az első aki felteszi de ritkán nézek ebbe a topicba: miért is érdemes pontosan annyira várni az Avatart azon kivül, hogy 3D, meg sci-fi meg Cameron?

 

Röviden? Dzséjt 2009. 03. 29. 20:17 -es hozzászólása pl egy indok :D

 

Dzséjt alattam látom kifejtette. Kivagyunk már éhezve egy Star Wars féle filmre. Az Avatar annak látszik. Majd ha egyszer lesz trailer, nagy öröm lesz és boldogság.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen kívül másért nagyon már nem biztos, bár nekem ebből kettő elég, hogy várjam :D A baj, hogy minden egyéb, amiért még érdemes lehet várni (SW sikerét megismétlő siker, 3D mozi forradalmasítása, történet, mely után mind a 20 ujjunkat megnyaljuk) már csak ígéret, amikre speciel eddig csak sok hollywoodi nagyember "amazing" felkiáltása a bizonyíték. Szóval, lényegében eddig csak amiatt lehet várni, amit írtál: jövős-űrhajós-idegenes sci-fi, melyet James Cameron tizensok éve folyamatosan farigcsált, hogy tökéletes legyen, többe kerül, mint a Titanic, és másabb 3D lesz, mint az eddigi 3D filmek (elvben a kamerákat Cameron maga fejlesztette ki erre a filmre).

Aham. Cameron esetében mondjuk az a rizikófaktor hogy pont a legutolsó filmjei nem valami fényesek. Például az elmúlt tiz évének több mint a felét a viz alatti világnak szentelte és teljesen beleszeretett állitolag, de az ebből készült filmjei (Ghosts of the Abyss, Aliens of the Deep) harmatgyengék lettek, akárcsak a Dark Angel sorozat első része amit szintén ő csinált és majdnem úgy ciki az egész ahogy van. Persze ott lapul benne a zseni és végülis tőle jött a Terminátor 2 meg az Aliens is, de azért én erősen fenntartásokkal várom, mégha érkeznek is a menetrendszerü dicséretek a készitőktől meg a haverjaitól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én személy szerint kedvelem a dokumentumfilmjeit, kb azonos színvonal mint egy National Geographic doksi.

De eme filmek csak arra voltak jó neki, hogy a 3D-s kameráját fejlesztgesse, meg tökéletesítse.

Cameron sci-fis filmjei viszont tényleg zseniálisak, a Titanic meg egy jól sikerült romantikus dráma. Mindkettő stílusban kiemelkedőt alkotott.

Dark Angelből egy részt se láttam, de nagyon jó osztályzata van imdbn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham. Cameron esetében mondjuk az a rizikófaktor hogy pont a legutolsó filmjei nem valami fényesek. Például az elmúlt tiz évének több mint a felét a viz alatti világnak szentelte és teljesen beleszeretett állitolag, de az ebből készült filmjei (Ghosts of the Abyss, Aliens of the Deep) harmatgyengék lettek, akárcsak a Dark Angel sorozat első része amit szintén ő csinált és majdnem úgy ciki az egész ahogy van. Persze ott lapul benne a zseni és végülis tőle jött a Terminátor 2 meg az Aliens is, de azért én erősen fenntartásokkal várom, mégha érkeznek is a menetrendszerü dicséretek a készitőktől meg a haverjaitól.

Igaz, ami igaz, bár nem láttam az utolsó három filmjét, bár ezeket nem is említeném egy lapon a mozifilmjeivel, amik azért valjuk meg, nem mondható rosszaknak (oké, a Piranja 2-t kivéve :D ). Más dolog dokumentumfilmet készíteni, más sorozathoz epizódot, és más mozit. Ennek ellenére nálam sem James Cameron neve az első a sorban, amiért várom, sőt, még csak nem is mondom, hogy biztos siker lesz. Erre eddig még csak 50-50%-ot adnék, ami mondjuk hangyányit jobb, mint az új Star Trek esetében, aminél eddig minden pozitívuma ellenére is már boldog leszek, ha a Nemesis szintjét eléri. Viszont sokan meg pont miatta várják, már aki tudja, hogy készül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Dark Angel sorozat első része amit szintén ő csinált és majdnem úgy ciki az egész ahogy van

A Dark Angel első részét (pilotot) David Nutter, az 1x01-et meg Michael Katleman készítette, Cameron a 2x21 Freak Nation című epizódot rendezte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem a jó romantikus filmeket (például az Atonement nagyon levett a lábamról, vagy a North & South), de például a Titanic ilyen szempontból szerintem nem túl erős. Ami érdekes benne azok az effektek, a nagy hajó és úgy általában az utolsó felvonás, de például számomra ez sem volt annyira maradandó élmény, ahogy a True Lies is egy szódával elmegy kategória.

 

Ugyanakkor nem vitatom, hogy ott a zseni benne. Lerakott legalább két olyan mesterművet, amik akkorát ütnek, hogy a fal adja a másikat. Reméljük előtudja magából halászni valahogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dark Angel első részét (pilotot) David Nutter, az 1x01-et meg Michael Katleman készítette, Cameron a 2x21 Freak Nation című epizódot rendezte.

Valóban. Az első évadnál csak mint "Creator" szerepel. Ez azért jó pont, bár a sorozat borzalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem az Avatar sem más film nem fogja megismételni az SW sikerét.Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy látványban valami újat mutatna mondjuk az EP 3-hoz képest.Már az teljesen élethű volt.

 

Tegnap megnéztem a Doomsdayt.Nagyon hasonló a 28 nappal késöbbhöz, csak itt még felturbózták Mad Max-el.Lezárják Skóciát egy vírus miatt egy betonfallal.Aki bent maradt azokat sorsukra hagyták.25 évvel késöbb észreveszik, hogy vannak túlélők.Beküldenek egy kommandós csajt, hogy hozza ki az ellenszert mert újra felütötte fejét a vírus és Londont fenyegeti.Ez a story.Mag a film elég brutális, és nevetséges, főleg akkor mikor elérünk egy üldözési jelenethez amelyet egy az egyben a Mad Max 2-ből vettek át.Ugyanazok a fejek, ugyanazok az autó elleni támadások.Az egésznek se füle se farka.10/3

 

 

 

Ma szerencsám volt látni a The Illusionist című filmet.Szenzációs.Edward Norton nagyon jól adja a bűvész figuráját.Hasonlít a Prestige-hez de itt egy bűvész van, és egy szerelem körül forog a story.A végén meg egy Fűrész-szintü meglepi volt(legalábbis nekem), amitől az állam leesett.Nagyon jól összehozott film ,bár a Prestige nekem jobban bejött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem az Avatar sem más film nem fogja megismételni az SW sikerét.Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy látványban valami újat mutatna mondjuk az EP 3-hoz képest.Már az teljesen élethű volt.

Én nem várom el tőle hogy megismételje az SW sikerét, de azt igen, hogy az effektek látványosabbak legyenek, mint az EP 3-ban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem várom el tőle hogy megismételje az SW sikerét, de azt igen, hogy az effektek látványosabbak legyenek, mint az EP 3-ban :D

 

 

Na látod így már más.Csak azért írtam, mert valakik arra gyanakszanak, hogy ez egy "új" SW lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látod így már más.Csak azért írtam, mert valakik arra gyanakszanak, hogy ez egy "új" SW lesz.

Teljesen más univerzum lesz a kettő, csak ugye mindkettőben egy jól kitalált fantasy világ van. Idegen lények, űrhajók, katonák egyéb herkentyűk stb :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Cameron videóklippet is rendezett még a 80-as évek vége fele. Kb az összes Alienses színész ott van benne :D
A zenés topeszban ezzel a klippel december végén már beelőztelek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezek után Jake-et agyoncsapjuk ha nem ír minden nap valami újat az Avatarhoz. :D

Nos, mivel nem akarom hogy agyoncsapjatok, ezért a napi Avataros betevő...

 

John Clisham X-Box Live csoport rendezője isteníti az AVATAR-t

John Clisham, XBox Live director of the horror short film, "Janitor," discusses his involvement with Avatar in a Crave Online video. You can click on the source link for the full video and below are Clisham's excerpts specific to Avatar.

 

Clisham: "Avatar comes out next Christmas, it's 12 years after Titanic. It's Jim Cameron's first movie in over a decade. So expectations are pretty high. And my involvement with it is I work for a team called Sector Five - we worked just for Jim . . . whatever he needs done. You know it's really incredible and it's going to blow people away when it comes out because it's the first time that 3D has been done right. The good thing is, Jim understands 3D probably better than anyone on the planet. What he does is make sure it works, it's pleasing to your eye.

Nagyon jókat ír. Pl az emberek eldobják az agyukat, mert annyira isteni lesz a film. Lenyűgöző és hihetetlen jó lesz! Valamint James Cameron emeli olyan magas szintre a 3D-s technikát, hogy elsőként fog teljes mértékben működni minden effekt. Jim Cameron érti a legjobban a Földön, hogyan is működik a 3D-s technológia. Nem fogunk csalódni.

 

Király :D:P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.