Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pildi, Misskarrde:Köszönöm.Valami gyomorbajt kaptam el.

 

Ma a Tükrök volt soron.Tulajdonképpen egy középszerű horrorfilm az öreg alkesz(látszik az arcán) Kiefer Sutherlanddel.Innen-onnan összelopkodott ötletekből(főleg a körből) összetákolt film.Egyszer nézős.

 

 

Lassan már el kellene kezdenem néznem a 24 sorozat 6 évadját.Egy darabig el fog tartani.

 

Ilyenkor irígylem a kertes házban lakókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno moziban láttam, de valahogy nem kívánom még egyszer megnézni, annyira kiszámítható volt számomra. Nem is értem, mit kerestek benne azok a színészek, akik szerepeltek benne. Nem az ő filmjük volt ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michelle Rodriguez isteníti az AVATAR-t!

2:50-tól 4:50-ig beszél róla. Érdemes figyelni, majd leesik a székről, annyira isteníti. Látszik mennyire várja már, hogy bemutassák :D

Istenítésből abszolúte jeles. Várom Zoe Saldanát, amint a Star Trek bemutatónál isteníti, valamint Sam Worthingtont a Terminator bemutató előtt , hogy istenítse.

Tehát az elkövetkező hónapban nagyon sok AVATAR istenítő hírrel szolgálhatok majd mindenki legnagyobb örömére :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michelle Rodriguez isteníti az AVATAR-t!
Ezt a vidit tegnap láttam a Hardwired-en és gondoltam is rá hogy berakom ide de aztán letettem róla mert nem akartam előled/tőled lenyúlni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ma néztem meg, és 1 baj van vele, mégpedig, hogy rövid :D

Mióta betiltották kiskoromban, azóta nem láttam, de akkor nagyon tetszett, így alap volt, hogy megnézem és nem volt rossz. Lehetett volna jobb is akár, meg főként hosszabb. 75 perc mostanában... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20th Century Fox az elmúlt években elég hulladék filmeket gyártott sajna. Az utóbbi két évben nagyon durván süllyedt a színvonal..

Az Avatar már-már az egyetlen reménységük, hogy kijöjjenek a gödörből.

Nem értem miért nem váltják le a vezetőséget :) Ki az a dilettáns, aki ilyen selejtekre szórja a pénzt, mint a Street Fighter meg Dragonball meg társai.

Ajjaj Fox...Nem is tudom melyik volt az utolsó jó filmjük....a Taken-en kívül, mert az überjó :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké. Akkor nem írom be hogy már elő lehet rendelni Avatar témájú könyvekre. Hoppá csak beírtam. :D

Így igaz, elő lehet rendelni számos könyvre itt

Rengeteg képes könyv, kulisszatitkokról meg csupa jóról. :) Hajrá, nehogy elkapkodják itt izibe, tessék rendelni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rendelek semmilyet sem, Te úgyis hozod a híreket, nekem az elég :D

 

Sejtettem, hogy bukni fog a Dragonball film. Kár érte (nem a filmért, hanem a DB univerzum miatt), az "alapanyagot" szerettem, bár már félig-meddig felnőtt fejjel néztem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egykor a Jedi Visszatér idején Leia hercegnő (Carrie Fisher) volt az aktuális dögös space girl :)

Most a Star Trek és AVATAR idején Zoe Saldana tölti be ezt a szerepet, és nem mondom...tényleg egy igazi sci-fi babe

 

Alig várom már, hogy lássam a domborulatait az Avatarban..Még ha CGI űrlényt is alakít..Na'vik gondolom észtvesztően szépek lesznek, a macska szemeikkel hehe :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ma néztem meg, és 1 baj van vele, mégpedig, hogy rövid :D

Mióta betiltották kiskoromban, azóta nem láttam, de akkor nagyon tetszett, így alap volt, hogy megnézem és nem volt rossz. Lehetett volna jobb is akár, meg főként hosszabb. 75 perc mostanában... :)

75 perc? Hát, akkor nem csodálom, hogy megbukott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20th Century Fox az elmúlt években elég hulladék filmeket gyártott sajna. Az utóbbi két évben nagyon durván süllyedt a színvonal..

Az Avatar már-már az egyetlen reménységük, hogy kijöjjenek a gödörből.

Nem értem miért nem váltják le a vezetőséget :) Ki az a dilettáns, aki ilyen selejtekre szórja a pénzt, mint a Street Fighter meg Dragonball meg társai.

Ajjaj Fox...Nem is tudom melyik volt az utolsó jó filmjük....a Taken-en kívül, mert az überjó :D

Talán az EP 3. :D Meg a többi előzmény SW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alig várom már, hogy lássam a domborulatait az Avatarban..Még ha CGI űrlényt is alakít..Na'vik gondolom észtvesztően szépek lesznek, a macska szemeikkel hehe :)

Hát legalább lennének neki.

Vagy előnytelenek ezek a fotók vagy éppen diétán koplal.

Nem tudom, hogy fogja így lekörözni a twi'lek táncosnőket. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

D-war

 

Semmi baj nincs ezzel a filmmel szerintem. Elég hozzá, ha gondolatban vissza tudsz menni minimum húsz évet az időben és éppen elképzeled amint a videótékából hazatértél és beraktad a kazit a lejátszóba. Simán hozza az akkori színvonalat, sőt, elég pöpec, a kornál jóval fejlettebb trükkfelvételeket ad. Ha nincs ilyen jó képzelőerőd akkor jobb ha hagyod a fenébe az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát legalább lennének neki.

Vagy előnytelenek ezek a fotók vagy éppen diétán koplal.

Nem tudom, hogy fogja így lekörözni a twi'lek táncosnőket. :):D

Hé, egy két CGI csodákra képes :D

ward kolléga, aki a WETA-nál dolgozik elmondta, a férfiak ezreinek lesznek nedves álmai, olyan észtvesztően dögösre sikeredtek a na'vik. :D

Na én már alig várom az első képet róluk :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.