Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az meglehet, de én min fogok élni vajon decemberben . Úgy kell kiolvasztani a hibernációs kamrából :D

Szerintem téged majd úgy kell fellocsolni a két széksor közül amikor majd egy durvább 3D-s effektet követően beájulsz oda. :D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De szerintem ő már nyugtatókon él. :D

Á dehogy, azok már kevesek ehhez. Eddig jó volt, mert a szerdai műsorhoz meg kellett csinálnom a nyitóvideót, az legalább lekötött, és addig is szemezgettem a TOS-TNG-DS9-VOY-ENT sorozatok epizódjai között, meg úgy alacuzammen felhasználtam minden videót az új filmből. De most már semmi, max még annyi, hogy néha-néha elgyakorlom a szerdai előadásom menetét (lassan már betéve tudom az előzményképregény egyes szövegeit :P ). Szóval nekem nem csak azért kell nyugtató, mert jön az első Star Trek, amit moziban láthatok, ráadásul a kedvenc csapatommal, Kirkékkel, e mellett még éjféli premier lesz, mint anno az ep3-nál, megint rajongókkal egy imádott szériám új epizódján egy moziban (már csak egy kiadós eső kéne :evil: ), de még azon is izgulhatok, hogy jó lett-e a videóm, illetve, hogy be ne égjek 400 ember előtt. Szóval a nyugtatók már nem hatnak isten igazán :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Karrde.

 

Ami a mozgókép anyagot illeti. Tavaly az AXN SCI-FI-SFportal nap videóanyagát nekem kellett digitalizálnom. Ha most is készül felvétel (szerintem fog), fenn áll az esélye annak, hogy megint enyém lesz ez a feladat. Szóval megítéléstől függően néhány része a videónak akár véletlenül törlődhet is :D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval megítéléstől függően néhány része a videónak akár véletlenül törlődhet is :D:evil:

Képes lennél ilyen gaztettre? :D Na de no para, a DINASZTIA ott van mindenütt, a dédpapi fellépéseinél meg pláne :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lészen ez a film?
Sci-fi horror akar lenni. Két hibernációból felébredt amnéziás zűrhajós egy kihalt zűrhajót kezd el felfedezni és közben összecsinálják magukat miközben rájönnek hogy mi az ábra. A címszerepló meg valami betegség akar lenni. Gondolom attól purcant meg a legénység.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sci-fi horror akar lenni. Két hibernációból felébredt amnéziás zűrhajós egy kihalt zűrhajót kezd el felfedezni és közben összecsinálják magukat miközben rájönnek hogy mi az ábra. A címszerepló meg valami betegség akar lenni. Gondolom attól purcant meg a legénység.

Asszem itt vége is szakad az érdeklődésének. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig 158 milliónál tart a Rozsomák film világviszonylatban. E szép eredmények miatt már biztosra vehető az X-men Origins: Magneto, az X-men: First Class. Bejelentették a Deadpool filmet is. :evil: Aki látta a filmet, tudja, hogy ezen miért döbbentem meg. Nem tudom elképzelni mit akarnak csinálni Deadpoollal azok után, ami film végén történt vele.

És lesz a Rozsomáknak is folytatása. Logan japánba fog menni és összeakasztja a karmait egy sötét titkos nindzsa szektával. Valamint febukkan Logan legnagyobb szerelme, Mariko is.

 

És most jöjjenek a Bosszú Angyalairól szóló filmek:

2010. május 7. Vasember 2,

2011. május 20. Thor,

2010. június 22. Az első Bosszúangyal: Amerika Kapitány,

2012. május 4. A Bosszú Angyalai (Vasember, Hulk, Amerika Kapitány és Thor)

 

A Pókember 4 dátuma: 2011. május 6.

 

 

A végére hagytam a számomra legjobb hírt:

Spawn is jön újra az elejétől!!! :D Az 1997-es első próbálkozás elég bénára sikeredett, de most egy sokkal darkosabb reboot jön, ami hű lesz az eredeti képregényhez. A Sötét Lovag, a Watchmen és az X-men kezdetek: Rozsomák divatba hozták újra a sötét képregényfilmeket. Todd Macfarlane (Spawn atyja) asztalán már 5 (!) filmstúdió ajánlata hever. A hírek szerint maga Macfarlane rendezné. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, nem maradtál be stáblista utánra a Wolverine-nél? Van egy plusz jelenet, youtube-on fent is van.

Amúgy nekem annyira nem tetszett a film.

Apropó, filmzene, a Star Trek soundtrackja nem volt valami hűdefrenetikus. Legalábbis így külön. Csak három track jött be, abból az egyik az end credits, amiben megcsendülnek az eredeti széria intrójának taktusai. Mondjuk, ha a filmben működni fog, akkor okés lesz.

Már csak két nap...

Én is végighallgattam, de szerintem baromi jól sikerült. Giacchino lett a kedvenc zeneszerzőm mostanság.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MTV Movie Awards jelölések

Oldie, szerintem még mindig fabatkát se ér az egész. Vin Dieselt legjobb férfi főszereplőnek? Zac Efront? Vagy High School Musical mint legjobb film?

Utolsó kettőnél azt se tudom mi fán terem, de álljunk csak meg. :P Itt a "törvényes" mozibajárók, filmnézők ...a KÖZÖNSÉG szavaz arra amire pénzt kiadott. :D Most valóban kiderül mi is tetszik a jónépnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, Dzséjt. Olvasom az avpuniverzumon a terminatoros topicot és csak a fejemet fogom. Mi ez a rinyáló "fürdős örömlány" stílus? A mozi és a port.hu portálon 130 percet írnak a filmre, szó sincs 108-ról, de még ha igen, szerintem az is bőven elég egy trilógia első felvonására. Egyesek meg azok után sz*rozzák az egészet, hogy múlt héten meg istenítették, hogy a regények elolvasói milyen pozitív véleményeken is vannak a történetről.

Eszem megáll emberek. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, tegnap este már nekem is trimmelni kezdett ettől az agyam. Pláne, hogy közben meg istenítik a szerintem nem túl hatalmas filmnek számító Terminator 1-et a 107 (stáblista nélkül 103) percével, és a blood-light felfogásával. :D Már nem is a történet számít, ahogy elnézem, hanem csak a játékidő meg a besorolás... ja, meg, hogy mennyibe került a film, mert az is baromi fontos ám.

 

Mindegy, hadd sírjanak, mi meg majd élvezem helyettük is. Kezdve ma a Star Trekkel (és valószínűleg még holnap is megnézem egyszer a haverral).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.