Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem találtam "motoros" topicot, ezért meg nem nyitok külön. Másrészről kapcsolódik egy bizonyos filmhez a közeljövőben :P

Dzséjt, neked (is) erős kapaszkodást ajánlok az alábbi video megnézése közben. :D:o

 

http://filmdroid.blog.hu/2009/05/06/jo_reggelt_128

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem találtam "motoros" topicot, ezért meg nem nyitok külön. Másrészről kapcsolódik egy bizonyos filmhez a közeljövőben :P

Dzséjt, neked (is) erős kapaszkodást ajánlok az alábbi video megnézése közben. :P:D

 

http://filmdroid.blog.hu/2009/05/06/jo_reggelt_128

Ez jobb ébresztő volt, mint a kávé :P De szívesen elolvasnám az oldalára tetovált feliratot :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jobb ébresztő volt, mint a kávé :P De szívesen elolvasnám az oldalára tetovált feliratot :P

Nem is beszélve ugye, hogy a légellenállás miatt, milyen jól el lehetne feküdni a "motorosnak" a karosszériáján. De szerintem a négykerekűeket kedvelők is felpattannának rá egy körre. :o

 

Nekem picit mindazonáltal kevésnek tűnik a köbcenti. Itt-ott lehetne "testesebb" is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utolsó kettőnél azt se tudom mi fán terem, de álljunk csak meg. :P Itt a "törvényes" mozibajárók, filmnézők ...a KÖZÖNSÉG szavaz arra amire pénzt kiadott. :D Most valóban kiderül mi is tetszik a jónépnek.

Én kedvelem ezt a díjátadót, ha adják valahol akkor mindig belenézek, mert könnyed és vicces.

De ne felejtsd el azt hogy itt nem az átlagos mozibajárók szavaznak a filmekről, hanem a kb. 10-14 éves réteg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kedvelem ezt a díjátadót, ha adják valahol akkor mindig belenézek, mert könnyed és vicces.

De ne felejtsd el azt hogy itt nem az átlagos mozibajárók szavaznak a filmekről, hanem a kb. 10-14 éves réteg.

Hát szerintem pont ők az átlagos mozibajáró réteg. :D Na jó, pár évvel feljebb lévő. Ők teszik ki azt a réteget akiknek a filmek kilencven százaléka készül. A serdülő és kamaszkor fölött azért már a melóbajáró és családos réteg már kiesik az átlagból. Tekintettel ugye arra, hogy ritkábban jut el moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, Dzséjt. Olvasom az avpuniverzumon a terminatoros topicot és csak a fejemet fogom. Mi ez a rinyáló "fürdős örömlány" stílus? A mozi és a port.hu portálon 130 percet írnak a filmre, szó sincs 108-ról, de még ha igen, szerintem az is bőven elég egy trilógia első felvonására. Egyesek meg azok után sz*rozzák az egészet, hogy múlt héten meg istenítették, hogy a regények elolvasói milyen pozitív véleményeken is vannak a történetről.

Eszem megáll emberek. :S

Nagyon elvan ott keseredve szinte mindenki, a film rövidsége miatt. Nyugtalanság, bizalmatlanság, feszültség kerekedett a T fanok körében.

Viszont én aludtam rá egyet, és lenyugodtam. Talán jó lesz a film, mert a TV spotok piszok hangulatosak. Csak legyen rendben a sztori, a karakterek, az akciók a zene meg úgy minden. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon elvan ott keseredve szinte mindenki, a film rövidsége miatt. Nyugtalanság, bizalmatlanság, feszültség kerekedett a T fanok körében.

Viszont én aludtam rá egyet, és lenyugodtam. Talán jó lesz a film, mert a TV spotok piszok hangulatosak. Csak legyen rendben a sztori, a karakterek, az akciók a zene meg úgy minden. :o

Bazz, mindenki egymást hergeli ott. :P Ha valaki azt mondja ugorj a kútba, tuti lesz olyan aki megteszi. :D

Én már alig várom, hogy holnap, nagyvásznon, minimum a trailert megpillanthassam a ST előtt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utolsó kettőnél azt se tudom mi fán terem, de álljunk csak meg. :o Itt a "törvényes" mozibajárók, filmnézők ...a KÖZÖNSÉG szavaz arra amire pénzt kiadott. :P Most valóban kiderül mi is tetszik a jónépnek.

Az átlag tini közönség ízlését inkább hanyagoljuk, akkor inkább jöjjenek a szőrös szívű kritikusok, az ízlésük még mindig jobban bejön, mint a tiniké :P

Mondjuk, én tudom, mi fán teremnek az említettek, inkább hanyagoljuk őket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyesek meg azok után sz*rozzák az egészet, hogy múlt héten meg istenítették, hogy a regények elolvasói milyen pozitív véleményeken is vannak a történetről.

Eszem megáll emberek. :S

Ilyenek az átlag mozibaj járók :P

 

Más.

http://www.sg.hu/cikkek/67162

Már évek óta szó van erről a projektről, itt is beszéltünk róla szerintem. Most nem tudom, hogy imádkozzam vagy inkább féljek attól, mikor véget ér a Lost, és esetleg tényleg hozzá látnak. Mert marha jó is lehet, és nagyon el is lehet szúrni, bár ez sok mindenre igaz.

Ja, és A Setét Torony, úgy látszik, már itt sem tudnak rendesen címeket írni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, nem maradtál be stáblista utánra a Wolverine-nél? Van egy plusz jelenet, youtube-on fent is van.

Amúgy nekem annyira nem tetszett a film.

Megnéztem az utolsó jelenetet. Most már bánom, hogy nem maradtam bent. El se hittem, amit láttam, így már összejött a Deadpool film. :D Bár ez egy újabb ellentmondás a képregényekkel, de valahogy mégis tetszenek a változtatások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, én is tuti élvezni fogom a Terminatort, sőt, holnap ugye megyek Star Trekre is. :D Engem se érdekel addig a játékidő ameddig egy remek filmet látok a vásznon. Lásd John Rambo a hetvenvalahány percével. :P

Engem csak akkor aggaszt, ha egy vaskos regényt adaptálnak és kiderül, hogy csak egy másfél órás hosszú a film. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért? Macfarlane már rendezett valami rosszat? :D
Eddig csak egy Korn klipet dirigált le. Ezzel a felhozatallal nagyon fel kéne kötnie a gatyáját hogy élvezhető filmet csináljon.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig csak egy Korn klipet dirigált le. Ezzel a felhozatallal nagyon fel kéne kötnie a gatyáját hogy élvezhető filmet csináljon.

Azok a Spawn képregények, amiket tőle olvastam nagyon jók voltak! Remélem sikerülni fog neki. Vagy, ha nem neki, akkor másnak, ugyanis még nem 100%-ig biztos, hogy ő rendezi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kutyát nem érdekli milyen hosszú lesz a Terminator(bár az igaz hogy a harmadiknak egy óriási hibája volt a rövidsége).Lényeg hogy jó legyen.Nálam a story nagyon fontos.Azon fog eldölni, hogy imádni fogom vagy nem.

 

 

 

Crank 2:

 

Hát ennél borzalmasabb marhaságot rég láttam már.Ugyanaz mint az első, csak itt áramot kell felvennie időközönként.Már olyan blődségek vannak benne hogy nem nevetésre ingerelnek, hanem bosszantanak.Az akciójelenetek kiválóak, ahogy Statham-től megszoktuk, de ez nem elég hogy elvigye a hátán a filmet.Nem csodálom hogy amcsiban bukott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A VOX rádió legfrissebb kiadásában az utolsó 10 percben az új Star Trekről mesélnek

http://www.vox.hu/vox.php?page=extra&subpage=voxradio

 

Ja és szerintük ez a film jobb, mint az utolsó 3 SW összesen. Lehet kövezni őket :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A VOX rádió legfrissebb kiadásában az utolsó 10 percben az új Star Trekről mesélnek

http://www.vox.hu/vox.php?page=extra&subpage=voxradio

 

Ja és szerintük ez a film jobb, mint az utolsó 3 SW összesen. Lehet kövezni őket :D

Nálam az avast beriasztott, hogy vírusos az oldal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jöttem meg a Star Trek éjféli premierjéről (na nem haza :P ). Gyerekek, Terminator Salvation, Avatar, Transformers 2... semmi, nekem már megvan az év filmje. Minden benne van, ami az eredeti szériát naggyá tette (a karakterek nagyon ott vannak, mindenki, a humor pedig mindent visz), ugyanakkor teli van merész fordulatokkal, olyan látvánnyal, hogy az hihetetlen, és pörgéssel. Top3-as Trek film, és lehet, hogy második nézés után (ma 17:30-ko, már megvan a jegy :o ) a dobogó élére ugrik. És bátran ajánlom azoknak is, akiknek lövésük sincs a Star Trekről. Tesztelve lett ilyen emberen is, és nekik is tetszett. J. J. Abrams megcsinálta, feltámasztotta a Star Treket, rebootolta, és mégsem, mindemellett mélységesen tiszteletben tartott minden sorozatot és filmet. Ha pontoznék, 10-ből 20-at adnék.

És még valami, ilyen élményben nem volt részem az ep3 premierje óta (csak most nem áztam el, bár csöpögött).

 

A bemutatóm amúgy remekül sikerült, többek szerint a legjobb voltam, pedig az elején majdnem belesültem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ezeket hallani, már alig várom, hogy lássam a Star Trekket.

 

Remélem nekem is az év filmje lesz az Avatar mellett. Az is lehet hogy jobb lesz nála, miért is ne.

Én csak örülök hogy jó űrhajós sci-fik születnek az idén :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.