Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bár jó nekünk, de szerintem ez pocsék marketingfogás, hogy ilyen fontos momentumokat felraktak a készítők a netre.

Azért a Star Treknél max 3 filmrészlet jött ki, azok is teljesen semmitmondóak, beszélget Kirk a bárban Uhurával kb. És csak 3 volt ugye.

Itt meg már 10 filmrészlet meg 4 perces trailer.

 

Ennyire nem bíznak a film sikerében??

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van benne valami amit mondasz. De lássuk be, hogy a korai tv spotok kilencven százaléka tök felesleges volt, tekintettel, hogy ugyanazt mutatták mint az első. A trailerek se voltak bő lére eleresztve. Rossz szavam mindazonáltal nincs az elmúlt egy-két nap termését illetően. Azonban ennyi filmrészlet helyet, adhattak volna egy nagy trailert is, ami kb annyira lett volna beszédes mint a Transformers utolsó előzetese. A sztori fő mozgatórugóját megemlítik, aztán pár törés-zúzás. Epikus beállítások......Naplemente...öööö...na jó ez utóbbit hagyjuk meg Michael " Boom Boom" Baynek. :D Két és fél perc tartalmas előzetessel is kibékültem volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Trek 29 óra alatt 33 millió dollárt termelt eddig a mozipénztáraknál. Jobban indított mint tavaly a Vasember pl.

Szép kezdés, csak így tovább :P Jó látni, hogy érdekli az embereket a műfaj :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy bumeráng Oldie, egy őshonos ausztrál játékszer :P

Eh, ennyit nem nézel ki belőlem, hogy "tudom" mi az, csak szokásomhoz híven jó volt aposztrófálni az "Avatar promoképekre" :P

 

De most miért is ne. Repulziós bumeráng, térrezonanciális ütőerővel. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinézem belőled, csak válaszoltam egy vicces kérdésre egy komoly válasszal :P:P

Érdekes megfigyelni Cameronnak kis haja volt a forgatáskor, most meg már rocksztár fizuval nyomul. Csak nehogy a premierkor a hátsóját súrolja :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De majd megnézlek amikor kijön az első képanyag az Avatarról...aztán a második...a harmadik. :P

 

Szerintem Cameront ismerve, nem leszünk ellátva bőséges filmrészletekkel :P

De ha a premier előtt pár héttel felraknak pár részt, persze hogy megnézem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azonban ennyi filmrészlet helyet, adhattak volna egy nagy trailert is, ami kb annyira lett volna beszédes mint a Transformers utolsó előzetese. :P
Amikor ezt olvastam arra gondoltam hogy forgatási vidik is jöhetnének. Jöttek is. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma eljött az én időm is! Megnézhettem a Star Trek-nek nevezett Sci-Fi csodát!

 

Az Aréna Pláza legnagyobb termében, a 15.ös teremben néztem meg. Mivel neten előrendeltem a jegyeket, ezért már 2 órával a film kezdete előtt a színhelyre érkeztem. Miután átvettem a jegyeket, a velem jövő barátokkal elidiótáskodtuk az időt.

Amint elérkezett az idő, beültünk, megnéztünk néhány előzetest (pl.: Transformers 2, G.I. Joe), nagyon hatásvadászok voltak!

Na, de térjünk rá a filmre!

Meglepően keményen kezdődött a film. Tiberius Kirk (James apja) azzal a felelősségtudattal, amit bemutatott, HŐSIES! Az ideges romulán, Néró nagyot alkotott, bár szerintem nem jogosan volt dühös, mindegy, nem ez a fontos. Kirk és Spock gyerekkorát bemutató részek hatalmasak! Apropó Spock, az öreg Leonard Nimoy óirási volt, mikor megláttam szőrfelállos effektus. A végén a Kirk-Spock barátságot jó volt látni, a 60-as évekbeli sorozatot idézte! A legénység tagjai is hatalmasak, főleg a Scotty, és McCoy. A poénok nagyon bejöttek, jókat nevettem, főleg Kirk almaevő része! :P

Pörgős, drámai, akció dús! Hát, kevés az olyan film, amire nagyon vártam, és bejött! Eddig nálam N.o. 1!

Nálam: 9,5 (csak egy történés miatt,

Spoiler:

Vulcan-bolygó
).

 

Nagyon eltalált, ritka jó sci-fi film, amely mellé egy kellemes nap társult. Elsők között veszem meg a DVD kiadást! :P

Mindenkinek ajánlom ezt a filmet, Bravó J.J. Abrams! :P

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír lehet azoknak akik esetleg elégedetlenek a Terminator Salvation rövidségével és PG-13-as korhatárbesorolásával:

A DVD kiadás 30-40 perccel lesz hosszabb és Rated verzió lesz.

Érdekes módon ezt a szöveget szinte minden egyes mozifilmnél eljátsszák. Aztán a végére sose lesz belőle semmi. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.