Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most néztem meg angolul, és ott azt ordítja Sam, hogy "Oooh Come' on" !!!
Én ott mindig Optimust hallottam az eredeti trélerben és még mindig annak hallom. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mi a nyű baja lett Bambülbí hangjával? Az előző végére Racsni elcseszte a vokálprocesszorját a nagy lábhelyreállításban vagy mi? Jó lenne ha valami magyarázatot adnának majd erre. Nagyon nem jön be így.

 

A Surrogatest meg addig vártam nagyon amíg meg nem néztem a vidijét. Kicsit lelombozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légyszi dekódold... :roll:
Azt ne mondd nekem hogy nem tudod az előbbi melyik trafó akar lenni. Utóbbinak meg még csak meg se változtattam a magyar nevét. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Űrdongó?
Jaja. Zűrdongó. :roll:

 

Állítólag valami csatában ( van hozzá képregény), újból tönkrement a hangmodulátora.
Nem tartom túl jó ötletnek. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hat nem tudom a többiekkel mi van, gondolom számukra is meg van már az év filmje kultstátusz :yes::roll:

Nekem még nincs, de majd nyilatkozom jövő januárban, mivel addigra leszünk túl az éven :) Egyesek persze már előre tudnak mindent :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donnie Darko-ból egy kigyúrt akcióhős lett az ókori keleten.

http://filmbuzi.hu/archives/2009/05/11/akk...-persia-filmbe/

A vidit ami ezen az oldalon van ma már beraktam a Tube-ról. Hasonlóképpen jártál mint én ma a Gamer trélerrel. :roll: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik felrakják a szpotokat össze-vissza kavarják a számaikat. Nemrég beraktam a 11-est aztán Oldie egy 13-ast amit régebben 9-es számmal már berakott. Azóta azt a régebbit már törölték.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOL , már nem is merek berakni új filmhírt, hátha volt már :):roll:

Sebaj, inkább kétszer mint egyszer sem :P Meg aztán állandóan mászkálnak ide-oda, innen törlik, amoda felkerül, szóval jöhetnek :P

 

Avatarról bárki rakhat be, csak ha jön a trailer, a HD verziókat kéne ide berakni, nem a youtobos verzsönt :yes:

Szerintem azok kedvéért, akiknek lassú a netük, jöjjön mindkét verzió :P Aztán lehet válogatni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik felrakják a szpotokat össze-vissza kavarják a számaikat. Nemrég beraktam a 11-est aztán Oldie egy 13-ast amit régebben 9-es számmal már berakott. Azóta azt a régebbit már törölték.

Máskülönben meg, olyan sok változás nincs bennük. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, piszok jó cikket dobtál össze a blogodba a változásokról ami a Trek univerzumban történt. :D

Máskülönben meg csatlakozom a véleményezőkhöz, tényleg nem vagy normális. :D

Thanks, mindkettőt :lol: Bár az utóbbit gondolom már egy ideje gyanítottad ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A marketsawon vagy egy friss cikk az Avatar trailerről, meg olvasható ott egy leírás is hogy kb milyen lesz. Nyami azt mondhatom :lol:

Főleg hogy John Williamsas zene lesz a trailer alatt? :D Csak nem Star Warsos? ;)

Inkább írtad volna le mi van az Avatar trailerben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos levették az oldalról a trailer leírást, már állítlólag az egy FOX-os emberke karrierje romokba heverne emiatt, és a Marketsaw szolidaritásból eltávolította a cikkből

 

De szerencsére én lementettem és megosztom veletek :lol: Aki kíváncsi elolvashatja, szvsz nagyon teaser trailer jellegű, de elég feelinges, na és persze angolul van

Spoiler:

"it starts on earth with Jake in his flat watching his TV wall flicking through stations using his voice, all grey and dull news with fires and riots and so on then he clicks on national geographic and Pandora is on with amazing colours and Jake starts to watch, then you hear some creepy VO dude saying to Jake that he should take the chance of a lifetime. then we see jake in some futuristic japanese restaurant with the same guy who was in the voice over, Jake lashes out at the table and knocks stuff everywhere, the two creepy dudes pull back with creepy smiles on there faces, then the main creep leans in on Jake and says you will get your legs back. and the coolest tight pull in shot on Jake, then it fades to black. with the sound of huge drums going bong bong bong ha ha ha i swear its crazy it reminded me of 2001 :-) when the music reaches its full swell we see a huge ship going through space. it fades to black again then we see quick shots from inside the empty ship. it fades to black again then the music swells again and a long tracking shot across several hyper sleep chambers, very similar to alien except shiny and silver. then the camera comes closer to one chamber. and fades to black again, then another shot of the ship in space next to a sun with the camera changes angle and you can see a huge planet like Saturn with the ring around and the camera keeps moving and then we saw a moon come into view closer to the camera and the music went john williams huge, then it fades out again then we hear a female voice say shhhhh breath breeeeath, then we see Jake inside the chamber legs moving and head squirming but it is a little dark to tell for sure, then it fades out again and the music goes williams again and it stays dark for like 10 seconds and we start seeing a blue light start coming up the screen and you can see your in a chamber with something else ;-) it keeps fading in and out of black then it stays black and we hear a female VO say open your eyes. music swells again and then the focus snaps in on some big eyes and they snap open. but its so quick you hardly see it :-)"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.