Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem mondjátok komolyan, hogy vidéken késöbb adják a filmeket mint Pesten?A nyolcvanas években még elment( vidéki haveromnak mondtam, hogy Pesten már adják a Jedi Visszatért, náluk csak valamikor hónapokkal késöbb ment), de ma demokrácia és kapitalizmus van.Tényleg ez van még mindig?Akkor minek váltottunk rendszert? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem tudni, hogy reboot lesz-e. Egyelőre a pltykák vegyesen szólnak rebootról és prequelről.

 

Tony Scott maga mondta, hogy prequel lesz!!! Ami jó hír, mert nem remake. Yes!!! Csak ez a Karl reklámszaki rendezi majd..

http://www.collider.com/2009/05/29/exclusi...-its-a-prequel/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a rendszerváltásnak és a kópiák számának vajmi kevés köze van egymáshoz :) Ezen nincs semmi meglepő, amerikaországban is így megy, hogy nem egyszerre adják minden moziban az adott filmet.

Pedig lehetne több köze egymáshoz, vagy legalábbis a nyávogás abbamaradhatna a vidéki mozik részéről, hogy csődbe mennek. Csodálják? A fene se vár heteket az aktuális kasszasikerre, ha csak be kell pattanni az autóba és már fél óra ott ülhetek az egyik multiplex termében...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig lehetne több köze egymáshoz, vagy legalábbis a nyávogás abbamaradhatna a vidéki mozik részéről, hogy csődbe mennek. Csodálják? A fene se vár heteket az aktuális kasszasikerre, ha csak be kell pattanni az autóba és már fél óra ott ülhetek az egyik multiplex termében...

Nekem meg úgy rémlik, hogy pl. nálatok 10-15 éve is annyian járkáltak,mint manapság :)

Akkor még kevesebb pláza-mozi volt. Meg aztán nincs mindenkinek kocsija sem :) Meg sokan nem adnak ki zsét még az utazásra sem, így marad a helyi kismozi :D A vidéki mozik egy része így is üzemel még valahogy, hiába morognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig lehetne több köze egymáshoz, vagy legalábbis a nyávogás abbamaradhatna a vidéki mozik részéről, hogy csődbe mennek. Csodálják? A fene se vár heteket az aktuális kasszasikerre, ha csak be kell pattanni az autóba és már fél óra ott ülhetek az egyik multiplex termében...

Ezzel teljesen egyet értek. Pláne azért röhely, mert speciel itt Veszprémben is multikeksz van, aztán ezek is nyávognak, hogy "jaj, senki nem jön ide". Persze, mert mindenki Fehérvárra, meg Győrbe jár, mivel mire ideér a film, kis híján már megvehető DVD-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg úgy rémlik, hogy pl. nálatok 10-15 éve is annyian járkáltak,mint manapság :)

Akkor még kevesebb pláza-mozi volt. Meg aztán nincs mindenkinek kocsija sem :) Meg sokan nem adnak ki zsét még az utazásra sem, így marad a helyi kismozi :D A vidéki mozik egy része így is üzemel még valahogy, hiába morognak.

Rosszul tudod. Sokkal többen jártak moziba 10-15 éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminator Salvation az előrejelzések szerint visszazuhan a 4. helyre a hétvégén, hatalmas vissza eséssel bevétel szempontjából. Egy szomorú vég kezdete ez..

http://www.deadlinehollywooddaily.com/earl...-to-hell-7m18m/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, mert mindenki Fehérvárra, meg Győrbe jár, mivel mire ideér a film, kis híján már megvehető DVD-n.

Ez azért elég fura tőlük, főleg, hogy Veszprém nem egy kicsi város.

 

Rosszul tudod. Sokkal többen jártak moziba 10-15 éve.

Félreértettél. Nem összesen mondtam a moziba járást, hanem a vidéki kismozikat. Momentán Ceglédre járkáltam akkor is, és néha manapság is. Mondd csak, Te szoktál a mozitokba járni? :P

 

Várjuk meg azért a nemzetközi helyzetet. ;)

Csak hogy a stúdióknak a hazai bevétel számít, a nemzetközire helytelenül nem adnak annyit. Ha otthon bukik, az nagy gáz nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértettél. Nem összesen mondtam a moziba járást, hanem a vidéki kismozikat. Momentán Ceglédre járkáltam akkor is, és néha manapság is. Mondd csak, Te szoktál a mozitokba járni? :D

Nem szoktam. :P Kiskoromban sűrűbben jártam, de ma már nem. Nem vagyok nagy moziba járós típus. Kivételes alkalmakkor megyek csak. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondjátok komolyan, hogy vidéken késöbb adják a filmeket mint Pesten?A nyolcvanas években még elment( vidéki haveromnak mondtam, hogy Pesten már adják a Jedi Visszatért, náluk csak valamikor hónapokkal késöbb ment), de ma demokrácia és kapitalizmus van.Tényleg ez van még mindig?Akkor minek váltottunk rendszert? ;)

Szegeden eddig minden minden rendben volt a premierekkel. Kisebb városokban úgy látszik gond van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez az! A trailer egy az egyben a DVD verzió előzetese is lehetne :P

De tudod mi a poén? Eddig mindenki azért sopánkodott, mert a trailerek ellőttek mindent. Mos végre a trailereket a kivágott jelenetekből állították össze, erre mindenki azt fájlalja, hogy semmi sincs a filmben a trailerből ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminator Salvation az előrejelzések szerint visszazuhan a 4. helyre a hétvégén, hatalmas vissza eséssel bevétel szempontjából. Egy szomorú vég kezdete ez..

http://www.deadlinehollywooddaily.com/earl...-to-hell-7m18m/

Ajaj. Lehet, hogy ez a Terminator Saga végét is jelenti? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj. Lehet, hogy ez a Terminator Saga végét is jelenti? ;)

Egyrészt, aligha, mert még azért ott lesz a további bevételek, mint a világ többi része, a DVD, merchadise, amivel lazán visszajön a film ára, és még keresnek is rajta. Jó, nem lett kasszasiker, mint az előző három rész, de már most látszik, hogy siker. Másrészt, már elkezdték a T5 munkálatait (és lehet nagyobb bukta lenne, ha felbonatnák a szerződéseket). Max kicsit máshogy állnak majd a következőhöz. Egy, nem ölnek bele 200 millát, leviszik 150-re vagy 100-ra, szvsz annak is untig elégnek kéne lennie (elég csak megnézni, mit alkotott Abrams 150-ből). Aztán, a PG-13 kedvéért nem nyesik ki a film egy jelentős részét. Végül az egész sztorit rábízzák Nolanra, nem csak az átírását. És talán leváltják McG-t (bár lehet, hogy azt nem kell).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De tudod mi a poén? Eddig mindenki azért sopánkodott, mert a trailerek ellőttek mindent. Mos végre a trailereket a kivágott jelenetekből állították össze, erre mindenki azt fájlalja, hogy semmi sincs a filmben a trailerből ;)

Én az ilyeneket olyan szívesen visszaküldeném minimum a nyolcvanas évekbe, amikor a nyálunkat csorgattuk egy-egy videokaziért, vagy simán annyi infót tudván a mozifilmekről mint amennyit a műsorplakátok és a vitrines fényképek adtak. :P

Párszor amikor a Kossuth mozihoz visz a szerencse, akkor olyan nosztalgikus hangulatom támad ezen fényképeket látva, hogy csúcs. :P Igen, anno nekünk csak ennyi jutott. :D Előzetesek akkor még nem nem nagyon mentek a tv-ben se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cameron isteníti az AVATAR-t

http://marketsaw.blogspot.com/2009/05/jame...rom-aliens.html

50-100 óráig tart egy képkockát renderelni, 6000 db csúcskategóriás processzor dolgozik egyszerre ilyenkor.

the final shots coming back from WETA Digital take 50 to a 100 hours per frame to render, per processor, per computer, so obviously they put 6000 processors on the job and they get 4 or 5 shots per night"

 

Azt csodálkoztok hogy ilyen hosszúra nyúlnak az utómunkák? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.