Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gondoltam megbeszéljük amit mondott, azért sikerült, csak nyugodtan :)

Fals és ostoba összehasonlítgatásból (pálcikaka vs mot. c.) eredő okoskodás ("Bay nagyon okosnak képzeli magát." mindezt úgy, hogy semmi okosat nem mondott, csak a véleményét az ilyen filmekről) nélkül is meg lehetett volna ezt oldani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy fórumról valakinek ismerőse valakije a Wetánál, és istenítette az Avatart

He has been working for WETA on AVATAR and has seen the first thirty-five minutes of the film. He is probably reading this as well.

First up - he will only be able to tell me what will not violate his NDA, which is understandable. He has said what he has seen was incredible and worth every bit of hype it gets and that whether or not people dig the story (they should), that the effects are like nothing anybody has ever seen and will be worth it for that alone. :)

And he heard that The trailer slogan will be: A New Space Saga, You haven't seen since Star Wars

 

Pletyka, meg talán fele se igaz, de azért ha mégis igaz, jó lesz látni hogy az Avatar trailerben a szlogen: Új Space Saga, amit a Star Wars óta nem láttál :)

Szerintem baromi jó marketing duma, az emberek erre tutira felfigyelnek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jóó :D De elkapna a bizsergés, ha ezt olvasnám a trailerben :)

Csak jönne már. Viszont gondolkodom hogy megnézzem e az előzetes, ennyi istenítés után. Micsoda élmény lenne elsőként a moziba felfedezni.

Valszeg az lesz, berakom ide a linket, megnézitek, és olvasom a véleményeket. :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, fog még Ody tátott szájjal ülni az Avatar előtt, mi? :):D

Fog bizony :D Látod ő csak idén Avatart megy megnézni moziba, minden más film nem érdekli :D Bár lehet a végén még azt is kihagyja :) De azért csak nem... :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De elkapna a bizsergés, ha ezt olvasnám a trailerben :D

Engem is elkapna a bizsergés, az fix. Főleg, ha úgy jönnék ki a a moziból, hogy mégsem, és már kiálthatnám, hogy JAMES CAMERON EGY HAZUG DISZNÓÓÓÓÓÓ!!!! :D Tök buli lenne fikázni az isteni JC-t és párba állítani Hollywood egyetlen hazugsággyárosával, McG-vel, aki olyanokat, de olyanokat hazudott a Terminator Salvationnal kapcsolatban, hogy hűűűűazanyjááátamindenitvaaaaaóóóóóó :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is elkapna a bizsergés, az fix. Főleg, ha úgy jönnék ki a a moziból, hogy mégsem, és már kiálthatnám, hogy JAMES CAMERON EGY HAZUG DISZNÓÓÓÓÓÓ!!!! :D Tök buli lenne fikázni az isteni JC-t és párba állítani Hollywood egyetlen hazugsággyárosával, McG-vel, aki olyanokat, de olyanokat hazudott a Terminator Salvationnal kapcsolatban, hogy hűűűűazanyjááátamindenitvaaaaaóóóóóó :evil:

Na majd kíváncsi leszek mit fogsz írni az Avatarról a megtekintése után :D Az is lehet, hogy ódákat fogsz zengeni róla :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megnéztem a "Változó állapotok"-at. Érdekes egy filmecske.

Cameron ebből koppintotta a T1 főcímében egymáson csúszó bötűket és Frindzsék szintén ebből szedték a tartályt amibe Livi bemászkál elmélkedni. Utóbbiról mondjuk tudtam mert nemrég olvastam valahol.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se örülök ennek a "beküldjük a színészt a grínszkrínbe, aztán ACTION"-stílusnak.. Már a prequel trilógiánál se tetszett hogy mindent amit lehetett számítógéppel oldottak meg, meg is látszott a színészek játékán hogy nem tudtak mit kezdeni a 4 zöld fal között.

Persze a látványos filmek megkövetelik ezt a megoldást, de azért legyen minél minimálisabb a használatuk, én azt mondom. Csak az egy kicsit fura hogy mondjuk az EpIII-nál nem is forgattak külső helyszínen, mindent a stúdióban vettek fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se örülök ennek a "beküldjük a színészt a grínszkrínbe, aztán ACTION"-stílusnak.. Már a prequel trilógiánál se tetszett hogy mindent amit lehetett számítógéppel oldottak meg, meg is látszott a színészek játékán hogy nem tudtak mit kezdeni a 4 zöld fal között.

Persze a látványos filmek megkövetelik ezt a megoldást, de azért legyen minél minimálisabb a használatuk, én azt mondom. Csak az egy kicsit fura hogy mondjuk az EpIII-nál nem is forgattak külső helyszínen, mindent a stúdióban vettek fel.

Az EPIII -nál hol forgattak volna külső helyszínen szerinted? Gondolom egy vulkán oldalába nem? :evil: Legalább Te ne írd már ezeket a hülyeségeket amiket a többi blogos agyatlan firkál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPIII -nál hol forgattak volna külső helyszínen szerinted? Gondolom egy vulkán oldalába nem? icon18.gif Legalább Te ne írd már ezeket a hülyeségeket amiket a többi blogos agyatlan firkál.

Lefogadtam volna hogy beleköt valaki ebbe.

Nem, nem a Mustafarra gondoltam. De az számomra érthetetlen hogy pl. a klónharcosokat mi a fenének kellett számítógéppel megcsinálni, amikor foghattak volna pár jelmezt és meg van oldva a dolog.

 

És kérlek hanyagold ezeket az agyatlan blogos minősítéseket, mert már fárasztó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lefogadtam volna hogy beleköt valaki ebbe.

Nem, nem a Mustafarra gondoltam. De az számomra érthetetlen hogy pl. a klónharcosokat mi a fenének kellett számítógéppel megcsinálni, amikor foghattak volna pár jelmezt és meg van oldva a dolog.

 

És kérlek hanyagold ezeket az agyatlan blogos minősítéseket, mert már fárasztó.

De mit érsz el a pár beöltözött klónharcosoddal, amikor a filmben több ezer van? Nem érdekel mi fáraszt, ez a megjegyzésed teljesen beleillik abba a vonulatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mit érsz el a pár beöltözött klónharcosoddal, amikor a filmben több ezer van? Nem érdekel mi fáraszt, ez a megjegyzésed teljesen beleillik abba a vonulatba.

Csinálnak 30 jelmezt, a háttérben lévőket CGI-al megcsinálják. De ez csak részletkérdés, lehetne mást is említeni.

Csak hát SW-ről csak jót vagy semmit.. És ezt nem értem miért kell fikázásnak venni, még így is a kedvenc három filmem az előtrilógia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.