Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pahh de jó neked, nekem 183 napot kell várnom még az Avatar premierig ;):P

Nyugi, addig nekem is ennyi nap, vagyis már csak 182 :P

 

Egyébként én is várom a HP-t.Bár még most is a 3. részt tartom a legjobbnak, talán mert az időutazásos dolog érdekessé teszi. :D

Mert úgy általában az a legjobb, nekem meg talán azért, mert itt lép be a sztoriba Sirius :P

 

Her Riporternél nem elfelejteni, hogy Imax 12 perces 3D anyag. :P De gondolom szívemet ez hidegen hagyja, egyedül tuti fel nem mászik a lépcsőkön :P

Majd támogatjuk egymást anyuval :P Egyébként még nem tudom, hogy hol nézzük :P Majd megálmodom addig.

 

Mondjuk egy pohárka sose árt :P :P

Na de mekkora pohárka? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel én is így vagyok.Utána bármennyit ,de elötte nagy marhaság, mert ugye ha sört iszol akkor az wc-re járás, meg azért mákos aggyal nehezebb is felfogni a látványt.

Attól függ hogy mit néz az ember. Tavaly pl. a Benjamin Buttont néztem kissé ittasan, úgy untam a filmet hogy nem igaz.

De a 24 sör nélkül elképzelhetetlen. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Roland Emmerich gigalátványos scifijének előzetes megérkezett!!!

2012

http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll...m=web&pt=rd jobb klikk mentés másként

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Roland Emmerich gigalátványos scifijének előzetes megérkezett!!!

2012

http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll...m=web&pt=rd jobb klikk mentés másként

 

 

Ez valami elképesztően látványos.Bár a Holnapután után megfogadtam,. hogy több Emmerich-filmet nem nézek meg(botrányosan rossz volt számomra), de ezt is meglesem moziban.Azt viszont tartom, hogy Emmerich filmjeiben a látványon kívül nincs más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanolyan blockbuster filmeket csinál, mint a többiek.

De ez komolyan brutális. Kicsit még itt-ott kilóg a lóláb az effekteknél, de van még idő csiszolni rajtuk. Valahová a Függetlenség Napjához hasonlónak képzelem, és úgy is kezelem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael Bay szerintem sokkal jobb filmeket csinál.

Pedig Michael Bay filmjeiben sincs semmivel sem több. Mindkettő amerikai pátosztól túlfűtött látványorgiát gyárt, amelyben minden, ami felrobbantható, lerombolható, összetörhető és felgyújtható, azt felrobbantják, lerombolják, összetörik és felgyújtják. Csak míg Bay ezt városokra, addig Emerich az egész világra értelmezi, bár az Armageddonnal Bay is felzárkózott mögé, és ahogy a Transformers 2 trailerét elnézem, ebben sem lesz megkímélve a világ más részei, mint Gíza, Tokió, Párizs. Illetve egy nagy különbség van: Bay filmjeiben jobbak a csajok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, valahogy Bay filmjei komolyabbak.Emmerich már olyan látványelemeket vet be filmjeiben, hogy már nevetségessé válik.

A Függetlenség Napjából is egy nagyon jó komoly filmet lehetett volna csinálni ere berakja Smith-t aki elhülyésekdi az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.