Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem nézd meg inkább az első részt előtte.

Az nincs meg és amúgy is holnap délben megyek, ergo senkitől sem tudom elkérni.

 

Megnézem inkább a Nászajánlatot vagy a Jégkorszakot :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nincs meg és amúgy is holnap délben megyek, ergo senkitől sem tudom elkérni.

 

Megnézem inkább a Nászajánlatot vagy a Jégkorszakot :)

Akkor inkább azokat, de állítólag a Másnaposok az utóbbi évek legjobb vígjátéka. Már ha érdekelnek a vígjátékok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor inkább azokat, de állítólag a Másnaposok az utóbbi évek legjobb vígjátéka. Már ha érdekelnek a vígjátékok :)

Tényleg, az ki is ment a fejemből. Láttam az előzetesét és tetszett :) Azt nézem meg akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik. Eddig itt sírt mindenki (vagy csak Jake?) hogy egy posztert se dobtak ki a filmről, erre meg itt megy a fanyalgás? :D

Kéne belőle valami nem kamerás változat, háttérképnek tök jó lenne.

Valami izmosabbra számítottunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az első Sötét Lovag teaser poszter milyen volt?

Még 2 éve nyáron jött ki, és csak egy fehér pofa volt rajta, sötét szemek és vigyori smile. Jokert ábrázolta elég sejtelmesen. Itt kezdődik egy jó teaser poszter. Az Avatar is tökéletes :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magam részéről nem hasonlitanám a Batmanhez. Az hangulatot közvetitett, ahogy azt egy teaser posztertől elvárja az ember. Kiváncsiságot ébresztett. Ez viszont a középszerüség csimboraszója. Ennél semmitmondóbbat igazán nehéz lett volna kitalálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magam részéről nem hasonlitanám a Batmanhez. Az hangulatot közvetitett, ahogy azt egy teaser posztertől elvárja az ember. Kiváncsiságot ébresztett. Ez viszont a középszerüség csimboraszója. Ennél semmitmondóbbat igazán nehéz lett volna kitalálni.

Számodra. :D Más fórumokon mindenki elvesztette az eszét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számodra. :P Más fórumokon mindenki elvesztette az eszét. :D

Nem akarok kötözködni, de ettől a posztertől csak az veszíti el az eszét aki elvakult fanatikus. :D Igaza van Bomarrnak, semmi hangulatot nem sugároz. Számomra sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nulla és semmitmondó.Ha ezekkel telerakják a mozikat a kutya nem megy el rá.Szerintem a forradalmiságot kellett volna hangsúlyozni.Ez a plakát lehet egy orosz akciófilm plakátja is.Ahogy a többiek írták nem csigáz fel.

Amikor annak idején az Ice Age-t reklámozták először akkor a plakátokon csak a motkány volt.Zseniális húzás volt mert én is amiatt néztem meg hogy ez az aranyos kis állat vajon milyen lesz a filmben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinkronnal nézted?! Akkor csoda hogy az a negyed megvolt, én a trailertől is falmászást kaptam. MOMban adják feliratosan.
Magyarul karattyoltak benne. A MOM-ról tudtam de azért tényleg nem mentem volna fel Pestre hogy feliratosan lássam.

 

Ezért elég lekapni a netről :D
Az nem kizárt de ha letöltésre kerülne a sor akkor csakis DVD-Ripesen kapnám le mert egy kamerás még lenullázná azt a negyedet és aztán soha többé TéeF2. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.