Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ody: Nagyon ajánlom, kiváló film. Christoph Waltz (Hans Landa) kimagasló a filmben. Szerintem megérdemelne egy-két komolyabb díjat a szerepért, de Eli Roth és Pitt is remekel.

Tarantinot meg ismerjük, ő nem habozik akár a főszereplőt is kinyírni vagy olyan dolgokat mutatni (spoilerben van róla ízelítő) amiket mások nem.

Spoiler:

Ki filmesítené meg, ahogy Hitler arca és feje szétmállik a géppisztollyal belelőtt 2 tárnyi lőszertől?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarantino szerintem egy pszichopata barom, aki az erőszakot szerintem élvezi is(Miért lenne különben annyi brutalitás a filmjeiben?), de ugyanakkor kedvelem a filmjeit.A brigantykat eszem ágában sincs moziban megnézni, mert azért a Grindhouse elég ratyi volt.Majd lesz torrenten is.

A 2012-őn is gondolkodom, mert a Holnapután annyira borzasztóan rossz volt, hogy már nem bízom Emmerich-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie: A brigantykról nem sok negatív kritikát olvastam, pozitívat annál inkább. A Grindhouse filmek ténleg nem voltak a csúcson, de a brigantyk igen. Szerintem nézd meg, ha alkalmad nyílik rá...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az év sokkoló híre. Az Oscar díjas Adrien Brody a PREDATORS-ban :D :D :P

Mint főszereplő, aki Roycet alakítja

king_kong_adrien_brody_jack_driscol.jpg

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=59815

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a teljes Predators szereplőgárda!:

Adrien Brody.... Royce

Alice Braga.... Isabelle

Derek Mears... Predator (tbc)

Topher Grace... Edwin

Danny Trejo... Cuchillo

Walt Goggins... Stans

Oleg Taktarov... Nikolai

Mahershalalhashbaz Ali.... Mombassa

Dutch.... Arnold Schwarzenegger (cameo)

http://www.moviehole.net/200920982-grace-mears-for-predators

 

 

Alice Braga a Will Smithes Legenda vagyok filmben volt a csaj szereplő aki a lányával kereste a kolóniát.

Topher Grace a Pókember 3-ban Venom.

Mahershalalhashbaz Ali játsza Mombassa afrikai arcot, kitűnő választás :D

forty-four-hundred46.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, régebben betettél egy részletet a Grindhouse-ból, amit egyébként én nem láttam korábban, és attól totálisan rosszul lettem. Ha az lett volna életem első találkozása Tarantino-van, biztos nem lettem volna kíváncsi a többi filmjére. :P

Hasonlóan vagyok én is vele, megnéztem, de igazából annyira nem tudtam értékelni, tuti kihagytam volna Tarantino többi filmjét, ha nem látom őket előbb :D

 

Szerintem az én sokkoló híre. Az Oscar díjas Adrian Brody a PREDATORS-ban :P:D:P

Fura, de végül is nem példa nélküli a választás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az év sokkoló híre. Az Oscar díjas Adrien Brody a PREDATORS-ban :D:P :P

Mint főszereplő, aki Roycet alakítja

Biztos ő lesz az egyedüli túlélő. :P Amúgy ez remek hír! Érzem ez a film ott lesz a szeren. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

fény derül a Predators karakterek jellemére is.

http://www.filmpont.hu/index.php?option=co...n&Itemid=15

"Brody karaktere az örököse a csapatvezetői palástnak, őt nemes egyszerűséggel csak Embervadászként emlegetik. Grace figurája külsőre könyvelőnek tűnhet, ám a hivatalnokábrázat alatt egy veszélyes sorozatgyilkos lapul. Braga könyörtelen női gyilkos, Ali karaktere egyszerűen nem fél a haláltól, Goggins figurájának állandóan a ravaszon van az ujja, míg Taktarov egy egykori orosz titkosügynök bőrébe bújik. Trejo végül Cuchillót alakítja, egy edzett harcost, két darab UZI-val."

 

Adrien Brody mint brutál Embervadász?! :P Na erre kíváncsi leszek :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fényképen Brody van :D

 

Ezen a harwiredes híren kikészültem :D:P

 

PREDATORS: Adrien Brody Izombéka

hwnews_4473.jpg

Adrien Brodyt mindig is hatalmas termetéről és pattanásig feszült, duzzadó izmairól ismertük. Mozifilmekben a hátrébb játszó színészeknek gyakran ki kellett lépniök mögüle, mert nem látszottak Brody brutálszéles vállizomzatától = lásd bal oldali kép!! Royce kommandóst alakítja és ezzel megkapta a Predators vezető főszerepét, a korábban zongoristát majd csalót játszó színész. Danny Trejo főmachinátor mellett egyedül talán a videokamerás gengszterrel, Oleg Taktarovval jártak jól a készítők.

 

Örömmel és nagy megkönnyebbüléssel jelenthetjük be, hogy a filmben játszik Mahershalalhashbaz Ali is, mondjátok ki gyorsan ötször egymás után a nevét!! Nimród Antalnak feltehetően nem okoz majd túl nagy problémát a szereplőgárda. Legfeljebb Adrien Brodyt kell néha megtámasztani és Kentucki Mekfrííd Csikkennel tömni, ha nem bír görnyedve futni a nehéz kommandóspáncélban.

http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?...nt&id=26352

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.