Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Uhh, még nem is láttam de ettől a sok trailertől képtől meg minden már kezd elmenni a kezdvem az Avatártól...

 

Obi1: Filmb-zis hozzászólásra: Fölöslegesen magyarázol bele dolgokat a filmbe. És ha most kínai gyerek lenne, az lenne a baj? Miért ne lehetne néger. Ugyanezen akartak fenn az új Disney mesénél.

Az meg hogy remake...és? Csomó remake van illetve folytatás, ami van olyan jó, ha nem jobb mint az eredeti. Ha telepakolják jó kis filóziófiával, edzős jelenetekkel akkor nekem nagyon tetszeni fog. Azt hiszem nem kell 5 kép alapján elmondani hogy milyen sz-r lesz.

De hát mindenkinek szíve joga...amúgy is csak azért védem ennyire, mert várom a filmet. Az eredetit is szerettem, erre is kíváncsi vagyok.

Ja ezt már mindenkinek írom, a Karate kölyök feldolgozására írtam. :lol: Aminek Kung Fu Kid lesz a címe. :):lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, nem kicsit mondasz ellent magadnak. A Kung fu Kidnél kihangsúlyozod, hogy ne a képek alapján ítéljenek az emberek, de te már az Avatar képeket látva elment a kedved az Avatartól :lol:

 

Amúgy én egyetértek azokkal akik erőltetett mozit látnak ebben a Kung fu Kidben, nekem az eredeti volt a "tökéletes", de azt nem mondanám, hogy sz*r lesz. A G.I. Joe-nál elég volt elszólnom magam :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, nem kicsit mondasz ellent magadnak. A Kung fu Kidnél kihangsúlyozod, hogy ne a képek alapján ítéljenek az emberek, de te már az Avatar képeket látva elment a kedved az Avatartól :lol:

 

Bocs akkor rosszul fejeztem ki magam. Abból sok már hogy itt is és máshol is minden poszt és kép az avatárról szól. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hát...volt egy időszak amikor minden a Sötét Lovag,Cloverfield körül forgott és oldalakon keresztül csak azt a filmet boncolgattátok.

De így van ez rendjén. Egy két érdeklődést jobban kiváltó alkotást vár a csapat, megnézi, elemzi.

Ha ez valakinek nem tetszik, továbbgörgeti a hozzászólásokat :lol: :lol:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs akkor rosszul fejeztem ki magam. Abból sok már hogy itt is és máshol is minden poszt és kép az avatárról szól. :lol:
Ez most jogos mert itt az Avatar a nyakunkon. Engem is izgat különösebben de azért megnézem már csak a kíváncsiság miatt is. :lol: No de azért a TCW -t nem tudja beelőzni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs akkor rosszul fejeztem ki magam. Abból sok már hogy itt is és máshol is minden poszt és kép az avatárról szól. :lol:
Előttem már jól mondták. Mindig akad egy film mely általános érdeklődést vált ki az emberből. Én már előre megjósolom, hogy jövőre itt adrenalin és tesztoszteron fog áradni, mert gyűn Stallone "bácsi" :lol: De érdekes lesz még a Vasember 2 is, és év végén a Tron 2, mely 25 év után folytatódik :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előttem már jól mondták. Mindig akad egy film mely általános érdeklődést vált ki az emberből. Én már előre megjósolom, hogy jövőre itt adrenalin és tesztoszteron fog áradni, mert gyűn Stallone "bácsi" :lol: De érdekes lesz még a Vasember 2 is, és év végén a Tron 2, mely 25 év után folytatódik :lol:

És Antal Nimród Predators filmjét is kiemelt figyelem fogja kísérni, ha nem gond :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előttem már jól mondták. Mindig akad egy film mely általános érdeklődést vált ki az emberből. Én már előre megjósolom, hogy jövőre itt adrenalin és tesztoszteron fog áradni, mert gyűn Stallone "bácsi" :lol: De érdekes lesz még a Vasember 2 is, és év végén a Tron 2, mely 25 év után folytatódik :)

 

És hallottál már a Cameron féle Avatarról? :lol::D :D

 

Vasember 2 nagyon érdekel, és a Tron is! :D

 

És ma megnézem a Star Trek extráit! :P Itt csücsül a doboz. Nyammm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki az első 1500 (országosan és csak a Palce Cinemasban) Avatar jegyet megveszi kap hologrammos képeslapot vagy a 2000-ben lévők A3-as plakátot kapnak.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, ma éjfélig még van idő csatlakozni az Avatar közös mozizáshoz. Ha nem, akkor marad a 11 fős kompánia :lol:

A biztonság kedvéért foglalj nekem is. Max ha a másik csapatból valaki szintén foglal nekem, majd eldöntöm melyik a jó nekem :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, akkor én mennyit rendeljek, Kettőt? És melyik sor melyik székek?

 

Éjfélkor kezdjük a próbálkozást? :lol:

Én folyamatosan nézem az IMAX oldalát, illetve az ahhoz kapcsolódó Online jegyrendelős oldalt. Más mozinál már lehet rendelni a jegyeket.

 

Javaslom osszuk fel két hatos foglalásra. Jake-el együtt 12 leszünk, ha visszamondja a jegyet helyben hagyjuk de alaposan :lol: Jó lenne tudni, hogy mikor lesz előadás pontosan, hány órakor. Ha nem is a korai tíz órásra, de az azt követőre szerintem rendelhetjük a jegyeket, így mindenki tuttire felér Pestre. A nyolcas és kilences sort közepét javaslom.

Estétől fent leszek MSN-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én folyamatosan nézem az IMAX oldalát, illetve az ahhoz kapcsolódó Online jegyrendelős oldalt. Más mozinál már lehet rendelni a jegyeket.

 

Javaslom osszuk fel két hatos foglalásra. Jake-el együtt 12 leszünk, ha visszamondja a jegyet helyben hagyjuk de alaposan :D Jó lenne tudni, hogy mikor lesz előadás pontosan, hány órakor. Ha nem is a korai tíz órásra, de az azt követőre szerintem rendelhetjük a jegyeket, így mindenki tuttire felér Pestre. A nyolcas és kilences sort közepét javaslom.

Estétől fent leszek MSN-en.

Én is beszállnék a foglalásba. :) Este akkor szerintem beszéljük meg, hogy hogy is lesz ez az egész...

 

Szerk.: Itt a foglalós oldal.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.