Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Cam verzióban letölteni egy 3D-re tervezett filmet :clap2: vicces vagy, Phobos.
Annyira felhúzott Oldie, hogy csakazért is letöltöm én is :lol:

Bár nem hiszem, hogy 3D-ben tudnám szerdán élvezni majd a filmet, hiába megyünk olyan előadásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haver belenézett (egyszer ha jár évente moziba) és azt mondta, ez sz*r a minősége, de az orosz hang az nagyon jó :).

Várok inkább szerdáig és megyek vissza tanulni :clap2:

 

(Jake, köszi, megtudtam, hogy polár szemüveget adnak a sima 3D-ben is, nem kell a válasz :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy igazi mozifilm első látásra a moziban üt. :lol:
Na jó, aki bírja a mozit. Én speciel utálom :)

Inkább várok fél évet és megveszem DVD-n vagy letöltöm R5-ben/Camban, mint hogy megnézzem moziban. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi Phobos, én is leszedtem, és bár csak belepillantottam, hogy milyen a minősége, seedelni jó lesz. :clap2:

Ha kiderülne, hogy előbb itthon nézem meg mint moziban, nagybátyám kinyírna. :lol:

Amúgy én rettenetesen utálok moziba járni, amikor másokhoz kell igazodni stb...sok paraszt elől hátul.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is a sok paraszt csörömpölő, beszélgető, telefonozó emberek meg a nagy tömeg miatt (valamint a kényelem miatt) nem megyek moziba, csak ha van kivel menni. Ha egyedül nézném meg a filmet, akkor inkább nem megyek :clap2:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádom a mozit. A titok, hogy nem akkor kell menni, amikor mindenki más, hanem amikor már kevesen vannak. Egyetemistaként pláne megengedhetek magamnak ilyen időpontokat (hétköznap koradélután). Ha meg pofáznak, egyszerűen leoltom őket, és utána csendben maradnak. Van szánk. Használjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nagyon egyszerűen hangzik így... :lol: És kivitelezhető is az esetek nagy részében, egészen addig amíg majd valaki visszaszól. :clap2:

Valljuk be, van rá esély. Amúgy ha moziba megyek, akkor én is olyan vetítésre, amikor már kevesen vannak. Ezért láttam a TDKt 3 hetes csúszással. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nagyon egyszerűen hangzik így... :lol: És kivitelezhető is az esetek nagy részében, egészen addig amíg majd valaki visszaszól. :clap2:

Valljuk be, van rá esély. Amúgy ha moziba megyek, akkor én is olyan vetítésre, amikor már kevesen vannak. Ezért láttam a TDKt 3 hetes csúszással. :)

Nálam ilyen gond nincs mert vidéki vagyok és soha sincs teltház

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap nékem is megvolt az Avatar IMAX verziója. Részemről a vonat/metrójegyek árával együtt is megérte rá elmenni mert ezt a filmet úgy is látni kell. Azért 2D-ben is meg kell nézni mert a gyors mozgásokkal bíró jelenetek közben valamennyire elmosódott a kép és jó lenne tudni hogy mit is néztem azokban a másodpercekben.

Amúgy látványilag okés a dolog, a sztori kliséi nem zavartak mert jó néhány olyan mű kimaradhatott az életemből amiből építkezett szóval az is okés volt, egyedül néhány dzsungeles jelenet közben éreztem úgy hogy unom egy kicsit és jobb lenne már tovébb haladni de azokat is ki lehetett bírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem elkészül az a trilógia.

Mivel Cameron mestere a folyatásoknak.

Az első résszel elbűvöli a közönséget a látvánnyal és az egyszerű sztorival, a 2 és 3. részben jöhetnek az érdekesebb dolgok.

Hu bár tippem van a 2. részre, de foglalmam sincs milyen lehetne a záródarabja a trilógiának.

Érdekes lesz, ha megvalósul.. :lol::clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar

 

 

Valaki nem tudja mi lett Jake normál hátasával?

 

 

Erről nem derült ki semmi de én úgy gondoltam tovább a dolgot hogy Jake a nagy csata után újra őt alkalmazta. Mivel a kapcsolatuk az egymásra találástól kezdődően egy életen át tart annak fenn is kell maradni valahogy. Szernitem Torukot Jake szabadon engedte mert csak meggyőző erőnek szánta plusz a piroska nem volt benne semmilyen gazdaválasztási ceremóniában így könnyebb lehetett elválniuk egymástól.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cameron a DVD és BD megjelenéséről az Avatarnak: :)

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=631975...206535473020648

Valahogy erre számítani lehetett. Ma még igencsak kevés 3D-s tv van, BR lejátszóról meg nem is beszélve, melynél ugye a napokban döntöttek a 3D-s szabványról.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy erre számítani lehetett. Ma még igencsak kevés 3D-s tv van, BR lejátszóról meg nem is beszélve, melynél ugye a napokban döntöttek a 3D-s szabványról.
Még a sima BR is most kezd felfutni, szóval azt nem fogja kiváltani ez a 3D -s dolog. A bekerülési áráról nem beszélve. Majd 4-5 év múlva visszatérünk a dologra. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sötét Lovag nem csinált ilyet anno. Elindult jó magasról, majd fokozatosan csökkent...Az Avatar meg... :D:)

8.3-ról 8.7-re most meg 8.9

Általában az a metódus van amit írsz és ez nem csak a TDK -ra igaz. Na majd később meglátjuk mi lesz....ha jönnek a fanyalgók. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.