Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most néztem meg HD minőségben az UP(FEL!) című csodaszép Pixar alkotást.

 

Ezek a fiúk egyszerűen nem tudnak hibázni. A Wall-E után ismét letettek az asztalra egy piszok minőségi alkotást. A legjobb az egészben, ez már-már szinte tényleg felnőtteknek szóló mese, de azért ügyesen belecsempésztek olyan momentumokat, hogy a gyerkőcök is el tudjanak rajta szórakozni.

A vén morgós öregúr karaktere már az első 10 perc után a szívünkhöz nő, a további mellékszereplők is jópofák :D

A történet kalandos, és olykor olykor bizony szívhez szóló képsorok is elénk tárulnak.

Nagyon hamar elröppent az a másfél óra, nagyszerű kikapcsolódás volt

10/9-es, csak mert még néztem volna tovább a kalandokat :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye ezt nem kell bemutatni

 

Na FOX elvileg tervezett egy ilyet az Avatarnál is.. :D

http://www.movieline.com/2009/12/exclusive...cial.php?page=1

 

Spoiler:

Neytiri és Jake családot alapít és bemutatja hétköznapjaikat.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Jó kis írás, szinte mindenben egyezik az izlésünk(Wacthmen kivétel).
Mi a gond vele? Szerintem még mindig az év filmje, amit nem hittem volna még az éve elején.

 

Amúgy MissKarrde lehet hogy Ody-nak jobban bejön majd az Avatar másodszorra, mert hogy témánál maradjak így voltam a Watchmen-nel is. Nem mondom hogy nem tetszett a moziban, de nem tett rám mély benyomást. Aztán megnéztem otthon, és wow lenyűgözött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a gond vele? Szerintem még mindig az év filmje, amit nem hittem volna még az éve elején.

 

Amúgy MissKarrde lehet hogy Ody-nak jobban bejön majd az Avatar másodszorra, mert hogy témánál maradjak így voltam a Watchmen-nel is. Nem mondom hogy nem tetszett a moziban, de nem tett rám mély benyomást. Aztán megnéztem otthon, és wow lenyűgözött.

Ezt a Watchment már nekem is meg kellene néznem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye ezt nem kell bemutatni

 

Na FOX elvileg tervezett egy ilyet az Avatarnál is.. :D

http://www.movieline.com/2009/12/exclusive...cial.php?page=1

 

Spoiler:

Neytiri és Jake családot alapít és bemutatja hétköznapjaikat.
Inkább ilyet ne :D Főleg ha ugyanolyan homályos lenne mint az SWHS :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a gond vele? Szerintem még mindig az év filmje, amit nem hittem volna még az éve elején.

 

Amúgy MissKarrde lehet hogy Ody-nak jobban bejön majd az Avatar másodszorra, mert hogy témánál maradjak így voltam a Watchmen-nel is. Nem mondom hogy nem tetszett a moziban, de nem tett rám mély benyomást. Aztán megnéztem otthon, és wow lenyűgözött.

Nekem először nem tetszett pl a Watchmen vége. :D Aztán DVD-n újranézve új értelmezést találtam mert feltűnt egy új momentum amit moziban nem vettem észre. Arról meg nem is beszélve, hogy a rendezői változatban ott volt Mason hatalmas bunyója. Amolyan fenemód élvezetes 20-as évekbeli boxfeelinggel. :D De elnéznék egy abban a korban játszódó sztorit a régi jelmezesekkel :D Azok se voltak semmi figurák ahogy a képregényben mesél róluk :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, bármi megeshet :D Csak általában nem így szokott lenni, de inkább ne az én jóslatom jöjjön be, annak jobban örülnék :P

Velem így volt a Gyűrűk Urával, a Harry Potterekkel, a Galaxy Questtel, az Alien Resurrectionnal (ez nem is a második, hanem a sokadik megnézés után volt képes megfogni), meg még jó pár filmmel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velem így volt a Gyűrűk Urával, a Harry Potterekkel, a Galaxy Questtel, az Alien Resurrectionnal (ez nem is a második, hanem a sokadik megnézés után volt képes megfogni), meg még jó pár filmmel. :D

 

Én zenével vagyok gyakran így. Különösen igaz ez pl U2-ra. Kedvenceim, de némely számukat csak többedszeri hallásra kedveltem meg igazán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velem így volt a Gyűrűk Urával, a Harry Potterekkel, a Galaxy Questtel, az Alien Resurrectionnal (ez nem is a második, hanem a sokadik megnézés után volt képes megfogni), meg még jó pár filmmel. :D

Hoppsz, akkor erősen vannak kivételek :D Sebaj, máshogy vagyunk bekötve :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Julie and Julia

Igaz történet alapján egy szakácskönyvet író nőről és fél évszázaddal későbbi követőjéről, aki végig főzi a könyvet és erről blogot ír. Bájos film volt, de csak azoknak, akik csípik a főzést :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjszaka a múzeumban 2

 

Nem véletlen az a "kettes" a cím után, ugyanis szerintem simán kétszer jobb mint az első rész. :D Remekül behozták az új karaktereket. :P Vader is feltűnik :P

 

Szörnyek az űrlények ellen

 

Az év animációs filmje szerintem :D Hatalmas dumákat nyomnak benne, főleg Bob :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak a végeredményét szeretem. :P

Sajnos azt én is, ezért teszek róla magam, hogy jó is legyen :D Amúgy meg ez egy kreatív meló, azért csípem :D

 

De jó Dzséjtnek...most nézi haverjaival az Avatart moziban :P :P

Nem baj, mi is megyünk még :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, bármi megeshet :D Csak általában nem így szokott lenni, de inkább ne az én jóslatom jöjjön be, annak jobban örülnék :P
PEdig sok esetben volt már úgy, hogy filmeket szerettem meg úgy, hogy elsőre nem igazán nyűgöztek le. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A héten én is megnézem újra az Avatart. Lecsekkolom hogy milyen 2D-ben.

 

A Watchmen nálam elsőre ütött pedig úgy ültem be rá hogy alig érdekelt. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.