Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem nem igazán jön be. A sebhelye alig látszik, ami pedig azét elég fontos ismertetőjele kéne hogy legyen. Iroh-t meg végképp nem találták el. Nem vagyok benne biztos, hogy megnézem a filmet. :roll:

Na ne csináld már. Az igaz, hogy Iroht nem találták el sőt full az ellentéte a mesének kinézetre, de attól függetlenül szerintem iszonyú jó lesz. Az meg milyen lenne ha ZUko arcán tényleg lenne egy undorító égési heg? Szerintem máris kevesebben néznék meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háháh, sikerült megnézzem a Vasember kettőt! Igaz, kissé kalandosan. Ugyanis az Aréna Plázába mentünk eredetileg, de senkit nem engedtek be: Bombariadóóó! Grrr!

Így végül a Corvinban néztük.

Oldival egyetértek, hozza az első rész hangulatát, humorát, néha kicsit setét, de mindig jön a feloldás. Nem volt üresjárat, végig pörgött a film. :roll: Egyszóval bejött!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm...

Jó film volt! :D Nagyon jó film volt!

A magam részéről minden megvolt benne ami nálam a tajsiker záloga!

1., Nagy erős páncélok

2., Hapan Infiltrator

 

:roll::D:P:roll::D:P:rock: :rock: :rock:

 

***** A HAPAN KIRÁLYSÁG KÜLKÉPVISELETI TELJHATALMÚ SZÓVIVŐJÉNEK HIVATALOS KOMMENTÁRJA *****

 

(részlet)

...Tenel Ka Ereneda, a Hapan Királyság nevében elutasít bármely párhuzamot Natasa Romanova karaktere, és A Hapan Főnix Gárda Hírszerző Kontingense között, ugyanakkor nem is cáfolja azokat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lévén hogy egy csomó dolgot én alkottam meg éveken keresztül hozzá, s mondhatom méltán hogy ha ki akartak volna jönni a Csillagködből a 4000 év alatt akkor kijöttek volna, nem kicsit szeretem őket.

 

Egyébként ha ár a Vázembernél tartunk:

 

Látványosabb volt mint az egy, kevés film tudja megcsinálni nálam hogy ne a lerágott csontot lássam benne mindenesetre ez sikerült. Valahogy a mostani rendezők rendesebbek. Vagy csak okultak a hibáikból, és nem tucatfilmeket csinálnak. Tényleg az az érzésed, hogyha egy ruszki bérház aljában sikerül összerakni egy ilyen cuccot, akkor tegyük fel a Havanna alatt is képes lenne rá az ember. Najó talán nem Lákátos Gázsí, de egyre több olyan technikát látni ami a közeljövőben akár meg is valósulhat.

Teszik, Stark karaktere, már anno is tetszett, unom a búskomor, kőarcú, potenciaproblémás szuperhősöket! Erre most csak még rátett egy lapáttal!

Hajrá Stark!

Kedvenc jelenetem a kiskölykös! Aki látta tudja mire gondolok, aki nem, annak meg nem lövöm le a poént! "Szép volt kishaver!" XD XD XD

 

:roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ha ár a Vázembernél tartunk:

 

Látványosabb volt mint az egy, kevés film tudja megcsinálni nálam hogy ne a lerágott csontot lássam benne mindenesetre ez sikerült. Valahogy a mostani rendezők rendesebbek. Vagy csak okultak a hibáikból, és nem tucatfilmeket csinálnak. Tényleg az az érzésed, hogyha egy ruszki bérház aljában sikerül összerakni egy ilyen cuccot, akkor tegyük fel a Havanna alatt is képes lenne rá az ember. Najó talán nem Lákátos Gázsí, de egyre több olyan technikát látni ami a közeljövőben akár meg is valósulhat.

Teszik, Stark karaktere, már anno is tetszett, unom a búskomor, kőarcú, potenciaproblémás szuperhősöket! Erre most csak még rátett egy lapáttal!

Hajrá Stark!

Kedvenc jelenetem a kiskölykös! Aki látta tudja mire gondolok, aki nem, annak meg nem lövöm le a poént! "Szép volt kishaver!" XD XD XD

 

:roll:

Erre voltam kíváncsi. Köszönöm. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:roll: Ne kívánd, hogy felvilágosítson, mert akkor itt egy regényfolyam lesz.

Ha valamit a Hapanokról olvasnál, akkor olvasd el a Szökevényeket. SW. :D

 

 

Hé! Hé! Az csak a bölcsőde szívem!

 

A Mi Hapanjaink sokkal modernebbek, relytélyesebbek, félelemetesebbek, erősebbek és szexisebbek! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman 3 2012-ben!!! :roll:

 

"A Warner bejelentette, hogy A sötét lovag folytatása 2012 július 20-án kerül a mozikba. Christopher Nolan új művét, az Eredet sci-fi thrillert idén július 16-án mutatják be és a rendezésében készült második Batman kaland két éve július 18-án érkezett a filmszínházakba, így nem meglepő, hogy hasonló időpontot választottak. Egyelőre hivatalosan még nem jelentették be, hogy ki lesz a Denevérember ellenfele.

 

2012-ben a DC és a Marvel összemérheti erejét, több képregényhős is tiszteltét teszi ebben az évben a vásznakon. Jön a Wolverine második része, a Bosszúállók és Pókember is eregetheti a hálóját, no meg a Hangya is feltűnik. Elviekben Superman is újra repkedni fog, elkészülhet ekkorra a Csodanő és a Villám mozifilm. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szinkron jó, de a sztorin fog inkább múlni az egész mint mindig. Kicsit tartok tőle továbbra is. Mozibanézős persze. :)

Hát, nekem az előző két rész faék egyszerűségű, és még így is kellemesen bugyuta sztori után nem lesznek nagy elvárásaim sztori ügyileg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is nem rossz ez a lenti trailer, főleg ezzel a zenével (Angyalok és démonok vagy a másik Dan Brown-adaptáció), de még nem vagyok túlzottan ráhangolódva :)
Még én sem, de tetszetős a látványvilága. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De messze van még az a december.
Majd csak kibírjuk valahogy ha már az Avatarvárást is kibírtuk. :D

 

Angyalok és démonok vagy a másik Dan Brown-adaptáció
Az elején a Da Vinci kódos Sangrealos szám feldolgozása szól. A többire még tippem sincs.

 

Még én sem, de tetszetős a látványvilága. :)
Én is így vagyok vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.