Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

The Expendables hazai premierjét Augusztus 19éről októberre tolták.

:):D :D

Ennyit a haverokkal tervezett Predator 1-2 közben sör, aztán kocsma, aztán The Expendables, aztán kocsma, aztán Predators programról :) Vajon ez is a VB miatt van... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

 

Megnéztem ma én is. Egy nagy baj van vele. Tekintettel, hogy az emberfia nem is oly rég, két hasonló filmet is látott, így igen kiszámítható volt. A nagy meglepetés így elmaradt, egyedüliként a főszereplő utolsó kijelentése csalt mosolyt az arcomra. :)

Amúgy nem rossz film, de tényleg nagyon klisés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fox bejelentette hogy a több mint 8 perc plusz jelenetet tartalmazó AVATAR SE augusztus 27-től kerül a mozikba!

Vajon nálunk is menni fog? Habár nem tudom, hogy egyáltalán el tudnék-e menni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

 

Megnéztem ma én is. Egy nagy baj van vele. Tekintettel, hogy az emberfia nem is oly rég, két hasonló filmet is látott, így igen kiszámítható volt. A nagy meglepetés így elmaradt, egyedüliként a főszereplő utolsó kijelentése csalt mosolyt az arcomra. :)

Amúgy nem rossz film, de tényleg nagyon klisés. :)

Hát azért klisésnek épp nem mondanám, de ugye hogy kiszámítható volt a vége? :D

És az utsó mondat tényleg ütött!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért klisésnek épp nem mondanám, de ugye hogy kiszámítható volt a vége? :D

És az utsó mondat tényleg ütött!

Számomra volt klisés. Már a legelső jelek óta, rögtön két másik film ugrott be róla. Ott még a meglepetés erejével hatottak. :)

 

Annyira nem ütött az utolsó mondat,

Spoiler:

inkább egyfajta erkölcsi magaslatra helyezte a főszereplőt. Nem maradt más választása, hát belement a "játékba".

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mondjuk nem nehezebb jó Pred filmet készíteni a többinél. :)

EGyedül a 2. veheti fel vele a versenyt, de hát valljuk be, az sem közelíteni meg. A 3. pre filmnek mondott valamit inkább ne is említsük,az AVPk pedig jók, de hát azok is tele vannak vicces jelenetekkel. :)

Szóval remélem tényleg olyan lesz mint az 1!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

 

Megnéztem ma én is. Egy nagy baj van vele. Tekintettel, hogy az emberfia nem is oly rég, két hasonló filmet is látott, így igen kiszámítható volt. A nagy meglepetés így elmaradt, egyedüliként a főszereplő utolsó kijelentése csalt mosolyt az arcomra. :)

Amúgy nem rossz film, de tényleg nagyon klisés. :)

 

 

Tőled is megkérdem.

 

Spoiler:

Rendőr volt szerinted vagy nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Mindenképpen beteg volt, hiszen a végén, amikor beszélget a "társával", akkor nem emlékszik arra, hogy felfedték előtte az egészet. Megint elkezdi magyarázni, hogy ő rendőr, és le kell lépniük. Tehát nem racionálisan érvel pl. úgy, hogy "oké, hogy ezt elmondtátok, de nem hiszem el", hanem egyszerűen úgy tesz, mintha mi sem történt volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőled is megkérdem.

 

 

Rendőr volt szerinted vagy nem?

Természetesen.

 

 

Vagyis jobban mondva tiszta volt. Erre utalt az utolsó mondatával. Tiszta volt. Tudta jól, hogy nem fog meggyógyulni teljesen, vissza fog esni mint 90 napja. Ezért is választotta a műtétet, ezért hazudta, a doki kérdésére ott a lépcsőn, hogy ő még mindig nyomozó és Chuck a társa. Úgy akart "meghalni", hogy soha ne emlékezzen arra, hogy mi történt a családjával. De hát azzal az utolsó mondatával el is árulta magát és Chuck még ezért szólt utána. Meggátolni a döntésében azonban már neki sem sikerülhetett.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

 

Spoiler:

Én meg úgy értelmeztem, hogy megértette, hogy ő beteg és inkább választja az agymosást, minthogy újra a rémálmai, képzelgései rabja maradjon. Nekem úgy tűnt, hogy az utolsó beszélgetése a "társával" tudatos volt, hogy megtévessze az összes dokit. Bár még én is emésztem a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

 

Spoiler:

Én meg úgy értelmeztem, hogy megértette, hogy ő beteg és inkább választja az agymosást, minthogy újra a rémálmai, képzelgései rabja maradjon. Nekem úgy tűnt, hogy az utolsó beszélgetése a "társával" tudatos volt, hogy megtévessze az összes dokit. Bár még én is emésztem a filmet.

Pontosan erről van szó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Predators 74% -on áll az RT-n. Van aki azt írta, hogy a legjobb Predator film az első rész óta. Állítólag teljesen kimaradtak az előző részek hülyeségei. :hmm: Holnap mutatják be az USA -ban.

Elég jól áll, tényleg. Bár állítólag a vége kicsit kapkodós, de amúgy sikerült egy jól összerakott filmet csinálni. Bár a vérfanok már pattognak, hogy kevés a predator a vásznon, nincsenek új fegyvereik (amikor meg volt az előző filmekben, akkor meg az volt a baj), hogy a mellékpredatorok lábujjának a hegye nem úgy kunkorodik, ahogy az eredeti, hogy a Classic Predator foltjai nem milliméterre ugyanolyanok. Szóval a szokásos habzószájú megnyilvánulásoktól hangosak a Predaotr fórumok. :)

 

A 3. pre filmnek mondott valamit inkább ne is említsük

Istenem, verd már ki a magyar tudatból azt a rühes DNA-t. A harmadik predator a Predators, annak a magyar keresztségen DNA - Ragadozó 3-nak (nem Predator 3) elnevezett valami K*RVÁRA SEMMI KÖZE AHHOZ A SZÉRIÁHOZ!!!!!!! :) Szóval igen, ne is említsük, mert az olyan, mintha a Gyűrűk Ura filmek felsorolásánál közbevetnénk a Konant is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb sci-fi-thrillerre készül Antal Nimród

http://www.kultura.hu/main.php?folderID=11...elist&iid=1

 

A film címe a tervek szerint Paraffin lesz, műfaja pedig a keserű jövőben játszódó thriller.

 

Bár a rendező egyelőre nem sokat árult el tervéről, annyit végül is elmondott, hogy a történet a földi zsarnokság elől házilag készített űrhajókon menekülőkről fog szólni. Arra a kérdésre pedig, hogy a főszereplő a Ragadozók alaposan megizmosodott főszereplője, Adrien Brody lesz-e, Antal Nimród nem adott határozott választ: mindez még túl távoli ahhoz, hogy biztosat mondhasson..

 

Mit szóltok skacok? Szerintem jól hangzik. Távoli nyomasztó jövőben a zsarnokság elől házilag barkácsolt űrhajókon menekülnek az emberek.

Gyerünk Nimród csináld meg a filmet :):hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.