Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez egy kellően őrült film lesz :)

Köszi a feliratot :D

Keress rá a kalózöbölben, és kihozza a képregényt belőle. Én még csak az első kötetet olvastam (6 db van) magyarul és angolul már a 2.-at is, és a földön fetrengtem a nevetéstől. Ez a film lesz 2010 filmje számomra :)

 

Kiderítettem, a hazai bemutató december 30-án lesz :D

Frenkie, kölcsönadod a shotit? :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, még ez sem az igazi a ...

"- you have to drop the L word

- lesbian?

- the other L word

- ...lesbian-s?"-re :)

Figy, ha tudsz egy l-betűs szinonimát a szerelem szóra, vegy egy sz-betűs szinonimát a leszbikus szóra... :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hi everybody! Let me recommed hilariously funny film what I have just seen with my family. The title is Grown ups and the major characters are : Adam Sendler , Rob Schneider and Salma Hayek.

It is worth seeing! :):D

Ungarishe please, ungarishe... :D:) This is hungary site.

O mama mia!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie én marhára várom ezt a filmet és tuti nem bírom ki a moziig.
Uh, én pedig kivárnám, mert szinkronosan nézném ( szerintem piszok jól eltalálták a hangokat) csak sajna már keretem nincs ilyen luxusra, de nagyon már másra sem :) Olyan értesítés jött többek között a fűtésszámláról, hogy .....hogy csak na. Most már hatványozott nadrágszíjmeghúzás jön.

Majd leszedem....akarom mondani beugrok majd valamelyik diszkontba :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, én pedig kivárnám, mert szinkronosan nézném ( szerintem piszok jól eltalálták a hangokat) csak sajna már keretem nincs ilyen luxusra, de nagyon már másra sem :D Olyan értesítés jött többek között a fűtésszámláról, hogy .....hogy csak na. Most már hatványozott nadrágszíjmeghúzás jön.

Majd leszedem....akarom mondani beugrok majd valamelyik diszkontba :D

Igen Ferrel szinkronjai mindig iszonyú jók.

 

Frenkie, Oldie-val már elmondtuk róla a véleményünk. :) Maradjunk annyiban hogy az Other Guys jobb lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Ferrel szinkronjai mindig iszonyú jók.

 

Frenkie, Oldie-val már elmondtuk róla a véleményünk. :) Maradjunk annyiban hogy az Other Guys jobb lesz. :D

 

 

Ez nem biztos mert még nem láttuk. Bátorság ezt kijelenteni a trailer alapján. Azt hogy nektek nem tetszett attól én még baromira jól szórakoztam rajta, és ugye nem vagyunk egyformák. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a limitált kiadás lesz, átszámítva potom 30k az értéke. Nem biztos, hogy idehaza is így jön ki a limitált (már ha lesz) Alien kiadás :D

Ha jön hazánkba, nem félek, hogy elkapkodják. Még a Predator mellszobros kiadás is kapható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.