Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ha nem lenne köze a matekhoz akkor már rég megnéztem volna. Valamikor lehet hogy bevállalom de nem valószínű.

Pankrátor bá' sztorijával vagyok úgy hogy meg kéne nézni de azt is már jó ideje halogatom. A végét mondjuk már tudom.

Spoiler:

Tavaly az egyik gyerek elkotyogta hogy panki megpatkol. Ettől függetlenül valószínű hogy előveszem mert az is érdekes lehet hogy mi történik vele előtte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Natalie beleveti magát a hattyúk tavába. :P

Vincent Casselt is szeressem, ebből nézős film lesz, köszi ;)

 

a Rekviem annyira nem jött be

Szerintem ezt a filmet az életben meg nem tudom nézni még egyszer, annyira depressziós hangulatba kerültem utána. Jó film, csak hát kikattan az ember agya utána.

 

Rog, Nézd meg a Pi-t :P

Még én se láttam, de majd szétnézek utána, anno meg szerettem volna nézni, de valahogy kimaradt az életemből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vincent Casselt is szeressem, ebből nézős film lesz, köszi ;)
Szívesen! :P

 

Jó film, csak hát kikattan az ember agya utána.
Én messze vagyok attól hogy jónak nevezzem. Rossznak se nevezném mert valami jó biztos van benne ha másoknak be tud jönni és ami nekem nem jött át. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lenne köze a matekhoz akkor már rég megnéztem volna. Valamikor lehet hogy bevállalom de nem valószínű.

Pankrátor bá' sztorijával vagyok úgy hogy meg kéne nézni de azt is már jó ideje halogatom. A végét mondjuk már tudom.

Spoiler:

Tavaly az egyik gyerek elkotyogta hogy panki megpatkol. Ettől függetlenül valószínű hogy előveszem mert az is érdekes lehet hogy mi történik vele előtte.

 

A gyerek tévedett. Nem az a vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem az a vége. ;) Nézd meg mégegyszer.

Spoiler:

Szerintem te nézd meg. Egyértelmű, hogy az utolsókat veri a szíve, erre van kihegyezve az egész befejezés. Annyi ereje volt amit belevitt az utolsó ugrásba, aztán kampeca.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerintem te nézd meg. Egyértelmű, hogy az utolsókat veri a szíve, erre van kihegyezve az egész befejezés. Annyi ereje volt amit belevitt az utolsó ugrásba, aztán kampeca.

 

 

 

Mutattták, hogy meghalt? Csak annyit hogy ugortt és vége. Innentől azt gondolok amit akarok ,meg te is. Persze valószínü meghalt, de nem 100 %.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Mutattták, hogy meghalt? Csak annyit hogy ugortt és vége. Innentől azt gondolok amit akarok ,meg te is. Persze valószínü meghalt, de nem 100 %.
Ugyan. :D Volt elég célzás a végkifejletre, vagy írjam úgy, hogy utalás? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugodtan nézd meg, nem egyértelmü a vége. Meg különben is nekem van igazam. :D
A héten szerintem sort kerítek rá. Amúgy most olyanok vagytok Oldival mint a két túsztárgyaló a Nincs alkuban. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is! Eszméletlen jó film.
Már-már zseniálisnak mondanám. Gyönyörűen van felépítve, tele van remek színészi alakításokkal. Meglepő, hogy a rendező azóta igen csak eltűnt a süllyesztőben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a filmet én is bírom. Az első Dani-Farli tárgyaláson mindig röhögök. :D

 

Nem baj ha a vélemények ütköznek. Legalább van egy kis szín a fóruméletben. :D
Így is fel lehet fogni a dolgot. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy volt, de ha nem mutanak valamit az meg sem történt egy filmben.
Akkor nálad igen egyszerűen tűnnek tova a befejezések azon filmeknél ahol utalnak arra, hogy mi is történt a főhőssel :D Ami nincs megjelenítve mozgó képen az nem is létezik a számodra :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nálad igen egyszerűen tűnnek tova a befejezések azon filmeknél ahol utalnak arra, hogy mi is történt a főhőssel :D Ami nincs megjelenítve mozgó képen az nem is létezik a számodra :D

 

 

Nézd, ha filmen akarnék valamit bemutatni, akkor egyértelmüvé tenném. Ha nem egyértelmü a vége akkor a rendező arra utal, hogy agyalj rajat egy kicsit és többféle befejezés lehetséges. Van pár ilyen flm. Emlékszel a Crank végére? Ott egyértelmü volt mi történt aztán mégse mint kiderült a második részből. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, ha filmen akarnék valamit bemutatni, akkor egyértelmüvé tenném. Ha nem egyértelmü a vége akkor a rendező arra utal, hogy agyalj rajat egy kicsit és többféle befejezés lehetséges. Van pár ilyen flm. Emlékszel a Crank végére? Ott egyértelmü volt mi történt aztán mégse mint kiderült a második részből. :D

Na jó, de a Crank a műfaját tekintve piszok messze áll a Pankrátortól :D De végül is te tudod, hogy zársz le magadban egy filmet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de a Crank a műfaját tekintve piszok messze áll a Pankrátortól :D De végül is te tudod, hogy zársz le magadban egy filmet :D

 

 

Biztos észrevetted mögöte a smileyt. :D A Cranket csak poénból írtam ég-és föld a különbség meg ugye abban teljesen egyértelmü a vége, de mégsem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én prediéket nem nézem meg moziban. Szerintem nem is való igazán oda. Ha nem mozis színészek játszanának benne akkor akár egyenesen DVD-re is küldhették volna. Vagy a Film+-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.