Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én egy leszbis videóra vártam abból a múviból így rögtön megnéztem és nem bántam meg. Számomra máris a film legjobb jelenete. Persze ezt is lehetne überelni mondjuk úgy ha pucéran csinálnák. :D

 

nade Oldie, hogy egy leszbikus jelenet, amiben Natalie Portman szerepel, uncsiiiii???? :pfff::cry::hmm::hehe:

Talán mégis el kellett volna olvasnod Oldie szpoilerjét. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, végül is megérdemli. Már ha egyáltalán bemutatják itthon, én még nem hallottam felőle.

 

Ja én is meglestem a Secret in their eyest. Valóban profi egy film, valami megfogott benne. Talán a spanyol teszi, más nyelven feleennyire se jönne át a feeling szerintem.

A Black Swan nagyon érdekes filmnek ígérkezik, én is megnézem majd. Lassan itt a február-március, az a filmdíj várományos filmek szezonja. :)

 

Szemekbe zárt titkok: abszolút egyetértek. Még nem láttam spanyol nyelvű filmet (amit láttam, az szinkronizált volt, vagy hiába volt spanyol, de angolul beszéltek benne), és kicsit tartottam is emiatt tőle, de kár volt. Ez az egész miliő, amit a film képviselt, így jött át a legjobban. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap ismét terítékre került a Love Actually, ami szerintem a valaha készült legjobb karácsonyi romantikus vígjáték .:) Az SW-n kívül kevés film van, amit ennyiszer láttam már, és mégsem tudom megunni. Annyira jó a történet, ahogy egymásba fonódik több szál, a karakterek, a zene, hogy mindez minden gond nélkül összeolvad egy zseniális, szórakoztató egésszé. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a két perc bőven untig elég volt ebből a filmből :D Ami érdekes az benne volt, másrészről ezt a fajta kéjelgést Christina Ricci ezerszer jobban játszotta el a Black Snake Moanban :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=T233K_9fSWI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap ismét terítékre került a Love Actually, ami szerintem a valaha készült legjobb karácsonyi romantikus vígjáték .:) Az SW-n kívül kevés film van, amit ennyiszer láttam már, és mégsem tudom megunni. Annyira jó a történet, ahogy egymásba fonódik több szál, a karakterek, a zene, hogy mindez minden gond nélkül összeolvad egy zseniális, szórakoztató egésszé. :)

Nagyszerű film, bár én csak egyszer láttam eddig teljes egészében. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó film a Love Actually, de az én favoritom karácsonyi romantikus filmre a Family Stone (Kőkemény család).

Jó, hogy említed, én még nem is láttam. Pedig biztos érdemes lenne egyszer legalább megnézni.

 

 

Nagyszerű film, bár én csak egyszer láttam eddig teljes egészében. :)

Érdemes néha újra nézni, mert a poénok még mindig nagyon jók, ahogy a kicsit szívszorító jelenetek is. Tele van nagyszerű színészi alakítással a film, emiatt jó látni újra és újra. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, végül is megérdemli. Már ha egyáltalán bemutatják itthon, én még nem hallottam felőle.

 

Ja én is meglestem a Secret in their eyest. Valóban profi egy film, valami megfogott benne. Talán a spanyol teszi, más nyelven feleennyire se jönne át a feeling szerintem.

Majd figyelem, hogy itthon lesz-e. Ha nem, akkor gyorsan készüljön hozzá felirat :D

Minden film az eredeti nyelvén jó, azért nem is szeretem igazán a szinkronokat, a nyelv, stb. ugyanúgy hozzátesz valamit a filmhez. A természetes színészi játék és az emberi természet ábrázolása is biztosan hozzájárult ahhoz, hogy bejött :)

 

Tegnap ismét terítékre került a Love Actually, ami szerintem a valaha készült legjobb karácsonyi romantikus vígjáték .:)

Hmm... nem is rossz ötlet elővenni, lehet, hogy ez lesz az egyik karácsonyi nézős lemez, a tévét úgyis hanyagolni fogom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve amelyik nem. :P .:D

Bizony! Pl. Bud Spencer és Terence Hill filmek csak szinkronosan! Valamint az Amerikába Jöttem első szinkronja is hatalmas. :D "Olyan sötétség van a fejedben, mint a fekete macska s*ggében Te ortopédagyú" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony! Pl. Bud Spencer és Terence Hill filmek csak szinkronosan! Valamint az Amerikába Jöttem első szinkronja is hatalmas. :D "Olyan sötétség van a fejedben, mint a fekete macska s*ggében Te ortopédagyú" :lol:

Vagy Ford Fairlane, Kelly hősei, Az utolsó cserkész, Tango és Cash, stb... :D

Nemrég belenéztem angolul a Dredd bíróba és rájöttem hogy úgy egyáltalán nem bírnám elviselni. :D.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy Ford Fairlane, Kelly hősei, Az utolsó cserkész, Tango és Cash, stb... :D

Nemrég belenéztem angolul a Dredd bíróba és rájöttem hogy úgy egyáltalán nem bírnám elviselni. :D.

Az biztos, hogy pár éve vagy évtizede klasszis szinkronok készültek. Azért ma is akad néhány remekmű. Pl. a Toy Story 3 szinkronja szerintem elsőrangú lett, és ugyanígy gondolom az Inception -ról is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy pár éve vagy évtizede klasszis szinkronok készültek. Azért ma is akad néhány remekmű. Pl. a Toy Story 3 szinkronja szerintem elsőrangú lett, és ugyanígy gondolom az Inception -ról is.

A Toy Story 3 szinkronját szerintem a héten megismerem. Már egy hete lent van csak még nem volt kedvem megnézni. :D

Amúgy az Inception szinkronja is jó lett. Bár az a film már egyátalán nem érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepő, de engem se túlzottan. Pedig remek film, de valahogy nincs ingerenciám újranézni.

Én azt csak azért néztem meg mert érdekelt hogy Nolan milyen sci-fi stílusú múvit készült a mozikba küldeni. Abban bíztam hogy a TéDéKá után megint összehoz egy filmet ami nagyon tudna érdekelni meg tetszeni de nem jött be a dolog. Az érdeklődés és a tetszés is meglett csak nem jutott elég belőlük.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt csak azért néztem meg mert érdekelt hogy Nolan milyen sci-fi stílusú múvit készült a mozikba küldeni. Abban bíztam hogy a TéDéKá után megint összehoz egy filmet ami nagyon tudna érdekelni meg tetszeni de nem jött be a dolog. Az érdeklődés és a tetszés is meglett csak nem jutott elég belőlük.

Nekem túl sok benne a Mátrix utánérzés. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem túl sok benne a Mátrix utánérzés. :(

Nálam az lehet a probléma vele hogy sose szerettem a komolyabb betörős témájú filmeket. Az Inception-nél még az se segített hogy egy extrém betörést mutat be plusz a bonyolódás is közrejátszhatott abban hogy nem jött be túlságosan. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Az Amerikába jöttem első szinkronja? Az a Dörner Györgyös? (Az Eddy Murphy filmről van szó gondolom). Csak mert én ezerszer láttam, de a lenti idézet a macskával nem rémlik.

Igen az az! És ez benne van, amikor legelőször hallják meg a néger fodrászokat, még az utcán. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.