Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ebben reménykedem én is (mondjuk tavaly a Sin Cityt a Művész mozi adta csak feliratosan, no de ez a film oda nem fog bekerülni :cool: ). Mostanság nem egyszer előfordult, hogy ott adtak így filmet, pl. az X-men 3-at. Esély van rá :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haverom most hívott hogy nyert két jegyet a Superman premier előtti vetítésére holnap estére. És hogy menjek el vele...és nem tudok... :cool: Pénzem sincs most pestre felmenni és programom is van. Nem lesz egy nagy film, de akkor is premier előtti vetítés. Azért jó lett volna... :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hölgyek, urak! Meg volt a Pirates 2 premier előtti vetítése!!!!! Nem mondok semmi Spoilert! DE AKI NEM NÉZI MEG EZT A FILMET AZ MEGÉRDEMLI A SORSÁT!!!!!! A '80-as évek óta várok egy ilyen filmre (az utolsó Indy-nél ért véget az igazi varázslat) megvan benne minden ami az akkori Spielberg-Lucas filmeket felejthetetlenné tette. Nem veszi magát túl komolyan, teli van olyan szörnyekkel amik senkit se ilyesztenek meg, de mindenki örök emlékezetében ott maradnak örökre! Az egész film az Empire szerkezetére épül: a film elején szétválasztjuk a főhősöket és a végén újra össze hosszuk őket. Johnny Depp mindenkit felűl tud múlni ő a pirates Han Soloja, de még Ford-nál is jobb! Bill Nighy olyat tesz ebben a filmben ami szinte senkinek se sikerült nagyon rég óta: Davy Jones-t Darth Vadre mellé képes emelni ennyire cool gonosz nagyon rég óta nem volt vásznon!!!!!! És ezt lehetne tovább sorolni, de amíg nálatok be nem mutatják nem írok többet, mert ezt látni KELLLLLL!!!!!! Gore Verbinski megcsinálta a tökéletes nyári filmet! FUCK SUPERMAN, FUCK X-MEN, FUCK EVERYBODY; PIRATES WILL RULE THE SUMMER!!!! :P:cool::cool::D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jah és ha Mr. Depp nem kap jövőre Oscart mindenki mással együtt (diszlet, jelmez, maszk, VFX stb.) akkor megindítom a keresztes hadjáratomat az "Akadémia" ellen (amit a Hellboy és a Passion miatt nem tettem meg-MÉG! :D ) Komolyan, ha tehetitek nézzétek meg! Moziban! Jah és Hans Zimmer a Gladiator óta csinált először értékelhető zenét, sőt!!!!

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez jól hangzik Priest! Én már alig bírom kivárni. Naponta megnézem a trailert és hallgatom a zenét. Én meg fogom nézni. Talán már pár napon belül - lehet hogy nem bírok majd magammal addig.

 

más, Superman: hát mivel nem tudtam elmenni a premier előtti vetítésre, ezért egyidőben vele megtartottam a saját kis mozimat.

Nah szóval a film ISZONYATOS csalódás. Sokkal többet vártam tőle. 2és fél óra alatt egy akciódúsnak mondható jelenetet láthatunk, de azért az sem az igazi. A történet egyszerű és vontatott. Tele felesleges érzelmi szálakkal, bár ahogy nézem ezt a filmet erre szánáták. Ha lesz következő akkor talán...

Egy jó fordulat volt benne, de azt meg én nem értettem. Én nagy képregény FAN vagyok, de ezt nem tudom. De nem lövöm le inkább a poént.

A vége meg egyszerűen szörnyű. Semmi mondanivalója az egésznek. Viszont KEvin Spacey nagyon jó benne szerintem. Ahogy azt vártam. A többiek elmennek, de semmi különös. Hát lehet hogy még egyszer megnézem szinkronosan, de sajnos nem lesz a fav. képregény adaptációm az biztos... :D

 

Ja és külön örültem mikor a haveromnak feltűnt hogy ismerős a Lois férjét játszó színész. És mint közben rájöttünk /és rájöttünk/ az Xmen-ből a Küklposzot alakító csávó az! :D hehe...hát lehet hogy egyedül nem jöttem volna rá. :D

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest, azt hiszem, most nagy kavics esett le a szívemről, mivel tartottam attól, hogy csalódás lesz a POTC 2 (bár ez csak egy rossz érzés volt, mert a trailerek és a zene is meggyőző volt eddig). Akkor már tényleg alig tudok várni... pedig múltkor már megnéztem az első részt, lehet a héten is meg kell néznem? Türelem... türelem... egy kalóz sohasem siet semmivel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam ma a Supermant.

De szerintem nem volt rossz, többet is ki lehetett vona hozni a filmből..Kicsit csalódtam, de mondjuk az effectek hihetetlenül szépek voltak, szerintem a Pirates 2 mellett ez is esélyes lehet a vfx díjra.Például a repülőgépes jelenet(ami a trailerekben is szerepel) csodálatosan néz ki.

Supermant jól alakított a pasi, de csak a hangja emlékeztet Christopher-re.Bár ha jól tudom korban annyi, mint az első Superman film forgatásakor Reeve.

 

Az új szál amit beletettek az nem tetszett, teljesen felesleges kitaláció volt.

A muzsika alatta jó volt, de persze csak John Williams zenéjére építették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest, azt hiszem, most nagy kavics esett le a szívemről, mivel tartottam attól, hogy csalódás lesz a POTC 2 (bár ez csak egy rossz érzés volt, mert a trailerek és a zene is meggyőző volt eddig). Akkor már tényleg alig tudok várni... pedig múltkor már megnéztem az első részt, lehet a héten is meg kell néznem? Türelem... türelem... egy kalóz sohasem siet semmivel :D

De igen, egy kalóz mindennel siet... Amire te gondolsz, az a Jedi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jah és ha Mr. Depp nem kap jövőre Oscart mindenki mással együtt (diszlet, jelmez, maszk, VFX stb.) akkor megindítom a keresztes hadjáratomat az "Akadémia" ellen (amit a Hellboy és a Passion miatt nem tettem meg-MÉG! :D ) Komolyan, ha tehetitek nézzétek meg! Moziban! Jah és Hans Zimmer a Gladiator óta csinált először értékelhető zenét, sőt!!!!

Jó volt ezeket olvasni a POTC2-ről! Én mindenképp meg fogom nézni, mert idáig az idei év nagy csalódás moziügyileg, és ez így nem mehet tovább... Legyen átkozott a sok töketlen mozifőnök, amiért nálunk két hetet kell csúsznia a bemutatónak!

 

Amúgy azt gondolom, hogy Depp-et nem fogják ugyanazért a karakterért kétszer is Oscarra jelölni... Ő majd valami komoly szerepért fog díjat kapni egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DE AKI NEM NÉZI MEG EZT A FILMET AZ MEGÉRDEMLI A SORSÁT!!!!!!

Megyek már premier nap :D Még két hét. Köszi az infókat és a lelkes mondatokat :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még a POTC első részét se láttam, és a kettőt se fogom az elkövetkezendő pár évben...

Miért?Orlando jó, Deep nagyon jó, Kiera mégjobb. :D

 

Egyébként újra megnéztem a Supermant, és most jobban tetszett. :D

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most megnéztem... ISTEN!!!

 

Johny Depp... ez az ember valami hihetetlen! Az a játék! Azok a beszólások! Orlandot eddig is csíptem, de itt se semmi, amit nyújtott. Knightley meg... :D

 

Azt hiszem igaza van Priestnek. Ennek a filmnek a folytatását LÁTNI KELL, méghozzá MOZIBAN!

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NEm biztos hogy kibírom a magyar bemutatóig... :D

 

Viszont ezt muszáj belinkelnem. Szerintem a jelen lévők 90%a látta, de nem árt látni még 1x! :D

 

20060704karib3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bocs hogy ilyen nagy a kép... :D:D

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem tudjátok, hogy Keith Richard-ot tényleg beleírták e a filmbe mint Jack apját alakító karaktert? Úgy volt, hogy tekintettel arra, hogy Deep róla mintázta ugyebár a mozdulatait, tiszteletből őt kéri meg, hogy játsza el az apját :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.