Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, amit írtál, az oké.

Az idegesít fel állandóan, hogy ebben a filmben sorozatos szinkron hibák vannak. Fordítás, hangok, stb. Minden "összejön", ami nagyon rontja az összképet nálam. Ha csak egyféle lenne, nem morognék annyit miatta  :(

Akkor ne nézz Battlestar Galacticát magyarul és még inkább kerüld el a Star Trek Voyager 7. évadjának első szinkronját. Ja, és lehetőleg az Alien és Aliens filmeket se nézd meg szinkronosan, ha nem a frenetikus első szinkronról van szó. Mert ezek rosszabbak, mint tíz POTC magyarul (a VOY és az Alien első szinkronja 100x is).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Karib-tenger kalózaitól én azért ennyire nem voltam elájulva. Nem rossz, de annyira azért nem is jó... viszont a második rész elözetese nagyon biztató.

Nálam sem nagy kedvenc, de teljesen szórakoztató mozi, Indy Jones szinten :(

 

A folytatástól sem várok mást: csak szórakoztasson, és akkor elérte a célját... A mostani nyári sz*rtengerben igazi felüdülés lesz ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly SOKKAL jobb volt a filmtermés.

Egyetértek. Az idei ősz talán valamennyire helyrehozza az évet, de a tavalyi mindenképp jobb volt...

 

A Budapest Film sem segíti, hogy elégedett legyek a nyárral: az eredetileg márciusra beigért új Terry Gilliam mozi, a Tideland először júliusra lett csúsztatva, aztán most meg áttették jövő év elejére... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvastam róla szinte semmit eddig. A végén még télnél előbb nem lehet rá számítani.

 

A Karib-tenger kalózainak pont az a lényege, hogy felsőfokon szórakoztat. Kell ez is, és ez a film az egyik legjobb rá :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss-nek igaza lehet a POTC szinkronját illetően. Amikor kijött DVD-n, még nem volt lejátszóm, így a filmeket szinkronnal feltettem a gépemre. Aztán belekattintottam egy olyan részbe, ahol Veréb dumált valamit, de az annyira piásnak hangzott, hogy totál elment tőle a kedvem. Most már kezd visszajönni, megpróbálom angolul.

Szerkesztve: - Ander
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látta már valaki Ridley Scott Fekete Eső című filmjét? Mert ha igen akkor írhatna róla pár jó szót. Vagy rosszat. köszi. :)

Fekete Eső... Emlékeim szerint alig több, mint egy hétköznapi akciófilm, kicsit 80-as évek érzéssel. Az ember egy Scott-Douglas párostól jobbat várna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fekete Eső... Emlékeim szerint alig több, mint egy hétköznapi akciófilm, kicsit 80-as évek érzéssel. Az ember egy Scott-Douglas párostól jobbat várna :)

Aha. Erre voltam kíváncsi. Most töltöm és hát mégiscsak Ridley és a főszereplők sem rosszak. De valahogy sejtettem hogy nem a legjobb alkotását fogom látni. Majd ha megnéztem írok róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Mr. & Mrs. Smith-t. Számomra szórakoztatásra tökéletes volt, de nem igazán éltem bele magam (az akciófilmek amúgy sem kifejezetten a kedvenceim). A színészek játéka tetszett igazán, ahogy az álcájukat tartják fönt, vagy éppen a másik hazugságát próbálják leleplezni. Szerintem jól játszott Mr. és Mrs. Pitt :)

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Karib-tenger kalózai - A holtak kincse / Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest című filmet a Palace MOM Park eredeti nyelven (angol) Magyar felirattal fogja játszani."

Jó hír. Mármint nekem az :o

Nekem is :hmm::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

POTC 2: $55,5 millió, nyitónapon...

 

Ez rekord, vagy mi?

Elvileg az. Ráadásul a ROTS tavalyi rekordját döntötte meg. Bár azt hozzá kell tenni, hogy átlagban a sithek jobbak.

 

POTC2 $13,429/mozi

ROTS $13,661/mozi

 

ROTS the king! :o:D:hmm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg az. Ráadásul a ROTS tavalyi rekordját döntötte meg. Bár azt hozzá kell tenni, hogy átlagban a sithek jobbak.

 

POTC2 $13,429/mozi

ROTS $13,661/mozi

 

ROTS the king! :o:D:hmm:

A POTC-ra visszatérve én nem vártam volna rekordnyitást. Gondolom a hétvégén is brutálisan fog hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig erre lehetett számitani... egy sikeres film folytatása mindig nagyon sokat hoz, pláne ilyen gyenge szezonban. Ráadásul a POTC-ot nem gyengitette semmilyen rossz pletyi, a kritikusok fanyalgása pár nappal a bemutató elött, pedig nem nagyon szokott hatni az emberekre :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig erre lehetett számitani... egy sikeres film folytatása mindig nagyon sokat hoz, pláne ilyen gyenge szezonban. Ráadásul a POTC-ot nem gyengitette semmilyen rossz pletyi, a kritikusok fanyalgása pár nappal a bemutató elött, pedig nem nagyon szokott hatni az emberekre :hmm:

Az nem lep meg, hogy sokat hoz. Mindig is egyértelmű volt, hogy simán lenyomja majd a Superman Returs-t bevételekben.

 

De arra számítani, hogy elveszi a rekordnyitást egy olyan bejáratott franchise-tól, mint a Star Wars, véleményem szerint nem lehetett, és még mindig nehéz elhinnem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.